Jump to content

Błąd na Wysypisku


malakas
 Share

Recommended Posts

Mam problem..odcięło mnie od Wysypiska i nie mogę się dostać do Baru i dalej na Magazyny Wojskowe.

Poprzednio próbowałem od strony Baru wejść na Wysypisko i był błąd. Ominąłem bokiem i przez Jantar dotarłem do Kordonu..niestety z powrotem na przejściu Kordon-Wysypisko jest to samo.

Ten błąd jest w opisie moda ale jest pod nim uwaga, że testerzy na niego nie wpadli.

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line : 73
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments : LUA error: e:gamess.t.a.l.k.e.rgamedatascriptsabc.script:3514: attempt to concatenate upvalue 'fac' (a nil value)

Jest ostrzeżenie by nie robić zapisów podczas wyświetlania sms na ekranie, lub zielonego info o pojawieniu się grup na lokacji..nic takiego nie miało miejsca.

Link to comment
Share on other sites

W fabule jestem bardzo daleko bo wracam z lekarstwem dla Kutwy z Kordonu na MW. Wszystko byłoby dobrze gdyby było przejście z Kondonu do DM, lub z Agropromu na Jantar, ale niema i gra się blokuje na Wysypisku. Brak tych przejść to nie jest mądre rozwiązanie bo w każdej chwili blokuje mod na dobre.

Link to comment
Share on other sites

Niestety musiałem ratować sytuację zapisem od @cichego. Nie pomogło przeinstalowanie moda. Miałem pewną poprawę bo kilka razy gra pozwoliła wejść na Wysypisko i dojść do posterunku Powinności jednak nie było mowy o wejściu do Baru. Wszystkie zapisy na Wysypisku ulegały uszkodzeniu.

Link to comment
Share on other sites

Mnie spotkało to samo ale ciut później. Poszedłem po trupa Ducha no i idąc do wysypiska dostałem tego samego buga. Nie lubię grać wg poradników bo zawsze omija mnie to zaskoczenie grą. Powiedzcie mi dlaczego rosjanie mają dobre pomysły na moda ale za to mają na tyle chore pomysły by te mody zepsuć? Ja wiem że grając według poradników gra się nie urwie lecz po co nam to. Próbuję ostatni raz a jeśli się nie uda to mod w kosz. Oczywiście jeszcze pokuszę się na save cichego. Malakas. masz może zapis w momencie otrzymania zadania na przyniesienie ciała Ducha dla Doktora? PS: O tyle lubię ten mod za to że każdy zapis mniej więcej zawiera to samo. Mod ciągnie pojedynczymi zadaniami.

Edited by kecaw
Link to comment
Share on other sites

Ja wiem że grając według poradników gra się nie urwie lecz po co nam to...co ciekawsze podglądałem poradnik by sprawdzić w miarę wszystkie zadania, a i tak mnie ten błąd skasował... :smile: . Na zapisie @cichego wczoraj zakończyłem grę. Trzeba było jeszcze kilka razy wchodzić na Wysypisko, ale błąd się nie powtórzył i przeszedłem na Zaton bo jest jakiś freeplay.

//

Powinienem mieć taki zapis, ale trzeba będzie poszukać...to było po powrocie z celi na Przedsionku. Wstawię tu jak znajdę bo mam ich sporo..

Zapis przed rozmową z Doktorem o wyprawie na grób Kła i zwłokach Ducha z X-16...http://speedy.sh/8k6T2/Przed-rpzmowa-z-Doktorem.rar

Link to comment
Share on other sites

Grałem w wersji Rus i ubiłem Bura na samym początku (nie wiedząc,że będzie potrzebny), łaziłem po lokacjach jak chciałem, później @Czernobyl10 podał link do poradnika i bez wcześniejszej rozmowy z mechanikiem na Agropromie opróżniłem schowki Striełoka. Przez to nie miałem przejażdżki helikopterem po Dolinie Mroku itd. Nie szedłem liniowo a pomimo tego moda ukończyłem. Nie miałem żadnych wylotów ponad te które opisał sam Autor. Tyle

Edited by cichy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity