Skocz do zawartości

Błąd na Wysypisku


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem..odcięło mnie od Wysypiska i nie mogę się dostać do Baru i dalej na Magazyny Wojskowe.

Poprzednio próbowałem od strony Baru wejść na Wysypisko i był błąd. Ominąłem bokiem i przez Jantar dotarłem do Kordonu..niestety z powrotem na przejściu Kordon-Wysypisko jest to samo.

Ten błąd jest w opisie moda ale jest pod nim uwaga, że testerzy na niego nie wpadli.

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line : 73
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments : LUA error: e:gamess.t.a.l.k.e.rgamedatascriptsabc.script:3514: attempt to concatenate upvalue 'fac' (a nil value)

Jest ostrzeżenie by nie robić zapisów podczas wyświetlania sms na ekranie, lub zielonego info o pojawieniu się grup na lokacji..nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fabule jestem bardzo daleko bo wracam z lekarstwem dla Kutwy z Kordonu na MW. Wszystko byłoby dobrze gdyby było przejście z Kondonu do DM, lub z Agropromu na Jantar, ale niema i gra się blokuje na Wysypisku. Brak tych przejść to nie jest mądre rozwiązanie bo w każdej chwili blokuje mod na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem ratować sytuację zapisem od @cichego. Nie pomogło przeinstalowanie moda. Miałem pewną poprawę bo kilka razy gra pozwoliła wejść na Wysypisko i dojść do posterunku Powinności jednak nie było mowy o wejściu do Baru. Wszystkie zapisy na Wysypisku ulegały uszkodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie spotkało to samo ale ciut później. Poszedłem po trupa Ducha no i idąc do wysypiska dostałem tego samego buga. Nie lubię grać wg poradników bo zawsze omija mnie to zaskoczenie grą. Powiedzcie mi dlaczego rosjanie mają dobre pomysły na moda ale za to mają na tyle chore pomysły by te mody zepsuć? Ja wiem że grając według poradników gra się nie urwie lecz po co nam to. Próbuję ostatni raz a jeśli się nie uda to mod w kosz. Oczywiście jeszcze pokuszę się na save cichego. Malakas. masz może zapis w momencie otrzymania zadania na przyniesienie ciała Ducha dla Doktora? PS: O tyle lubię ten mod za to że każdy zapis mniej więcej zawiera to samo. Mod ciągnie pojedynczymi zadaniami.

Edytowane przez kecaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że grając według poradników gra się nie urwie lecz po co nam to...co ciekawsze podglądałem poradnik by sprawdzić w miarę wszystkie zadania, a i tak mnie ten błąd skasował... :smile: . Na zapisie @cichego wczoraj zakończyłem grę. Trzeba było jeszcze kilka razy wchodzić na Wysypisko, ale błąd się nie powtórzył i przeszedłem na Zaton bo jest jakiś freeplay.

//

Powinienem mieć taki zapis, ale trzeba będzie poszukać...to było po powrocie z celi na Przedsionku. Wstawię tu jak znajdę bo mam ich sporo..

Zapis przed rozmową z Doktorem o wyprawie na grób Kła i zwłokach Ducha z X-16...http://speedy.sh/8k6T2/Przed-rpzmowa-z-Doktorem.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersji Rus i ubiłem Bura na samym początku (nie wiedząc,że będzie potrzebny), łaziłem po lokacjach jak chciałem, później @Czernobyl10 podał link do poradnika i bez wcześniejszej rozmowy z mechanikiem na Agropromie opróżniłem schowki Striełoka. Przez to nie miałem przejażdżki helikopterem po Dolinie Mroku itd. Nie szedłem liniowo a pomimo tego moda ukończyłem. Nie miałem żadnych wylotów ponad te które opisał sam Autor. Tyle

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.