Jump to content

Celownik PSO-3 i antyrad


kondotier
 Share

Recommended Posts

W schowku Lebiediewa był celownik PSO-3. Do jakiej broni on może być przyczepiony, bo moje usiłowania zamontowania go na róznych typach AK ( i innych też ) się nie powiodły.

I czym różni się "antyrad" od " Preparatu antyradiacyjnego". Zajmują dwa oddzielne sloty w plecaku, mimo że ich opis jest identyczny. Miałem je w Wiosce Rybackiej przed wejściem do bazy Czystego Nieba.

Link to comment
Share on other sites

Szybkostrzelny AK74, który znajdujemy w kryjówce Striełoka w podziemiach Agropromu, oraz któraś wersja AKMS 47 (chyba) "Zwiadowca" - można zdobyć na wrogach. Drugi PSO-3 znajdziemy (między innymi) w schowku Siemieckiego. A te dwa antyrady o ile pamiętam niczym się nie różnią.

Edited by apg2312
Link to comment
Share on other sites

Te antyrady się niczym nie różnią, ale w grze figurują jako dwa osobne przedmioty. Wolałem tego nie zmieać na wypadek, gdyby jeden z nich miał się potem okazać do czegoś potrzebny (na przykład w kolejnej częśći Powrotu Szramy) i wówczas jego brak mógłby spowodować FATAL ERROR ;)

Link to comment
Share on other sites

W tym akurat modzie jest sporo broni, czy szczególnie dodatków do niej, których nie idzie kupić czy zdobyć, a przynajmniej mi się to nie udało. Przykład ? Przez całą grę nie udało mi się zdobyć ani jednego tłumika kalibru 5,56, celownika do AUG, podwieszanej śrutówki do AUG, karabinu FN FAL, G3, celowników do nich, granatnika i celownika do Saigi...ba, nawet podwieszanego granatnika M203. Sporo jest takiej broni i wyposażenia. O smaczkach typu VAL Woronina już nawet nie wspominam. Nawet nanokombinezon, który w podstawowej wersji można znaleźć w schowku Siemieckiego, występuje w dwóch dodatkowych wersjach - grawi i leczącej. Obie nie do zdobycia. Rany, a gdybyście wiedzieli, ile w tym modzie jest nowych artefaktów... Ja w każdym razie byłem ciekawy, co (teoretycznie) można zdobyć/znaleźć/kupić, i zacząłem bawić się plikami gry :) Ale dopiero po skończeniu freeplaya :)

Edited by apg2312
Link to comment
Share on other sites

Pytając czy nie da się "przyśpieszyć", pytałem o możliwość montowania go na wszystkich AK przystosowanych już do mocowania celownika ( bo nie wszystkie na to pozwalają ), a nie tylko do szykostrzelnego. I nic więcej. Żadnych sztuczek. Nawet Mnicha wolałem szukać w nowej grze, niż kombinować. I gra mi podziękowała atrakyjniejszym scenariuszem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity