Skocz do zawartości

Chwilowe zamrożenia


AdvanceRain

Rekomendowane odpowiedzi

Stalkera mam od piątku, oryginalny, z empika. Dostał patch 1,6.02 , sterowniki karty, audio uaktualnione, EAX wyłączone w grze. Gra przywiesza się i zdarza się że co kilka minut ma przywieszki, takie zamrozenia na 10-30 sekund. Mój sprzęt to Asus K35sV Core i5- 2410M i karta ge force gt 540m 2 gb i 2 gb ram'u Dziwi mnie to że stalker tak wariuje, jest direx x 11,windows7 64 bit. metro 2033 działało na wysokich [nie najwyzszych] detalach płynnie, zero przycinek, skyrim na maxie działa a stalker jakieś mi tu wariactwa urządza. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz laptopa,z kartą jaką ja miałem w swoim (gdy go miałem) :biggrin: ,RAM-u masz malutko bo ja w swoim X73S miałem 4GB,(i tez miałem ścinki),procek ten sam.Od siebie powiem Ci tylko tyle że nie pograsz zbyt wiele,tym bardziej na CoP-ie,musisz obniżyć jakość tekstur,cieni,detali,itd.Graj na oświetleniu Statycznym z minimalnymi ustawieniami.Znam to tak bardzo że nikt Ci nie powie więcej niż ja :biggrin: .Pozdrawiam i życzę cierpliwości___dużo. Metro Ci będzie chodziło bo cele marketingowe tak go skonfigurowały by chodził nawet na cienkich maszynkach. Zaktualizuj stery do karty i procka,używaj Ashaphoo Core Tuner 2.

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.