Skocz do zawartości

Kto gra online


piotr12

Rekomendowane odpowiedzi

1. Prosze bardzo :) 2. Hasło to soa 3. Niestety z nickami jest nieprosto, bo niektórzy gracze wybrali sobie w grze inne nazwy niz na forum albo nawet w TS - ich prawo... trzeba pograć i pozn ać. Dla otrzymania pomocy wejście na TS jest kryrtyczne, bo pisanie podczas gry w czacie nie zawsze wchodzi w grę - bywaja sytuacje kryzysowe... Spis graczy online jest dostepny po wstapieniu do Klanu w zakładce klnowej (litera 'O' w grze). Przyjmujemy wszystkich chętnych graczy PL - wystarczy się zgłosić do lidera Klanu o nicku 'oloo' lub do mnie (w grze - 'stas'). Przypominam, że czat gry pozwala na wysyłanie PW do konkretnych graczy - wystarczy w okienku czatu wpisać "@[nick] tekst wiadomości". W praktyce może to wyglądać tak: @oloo chciałbym wstapic do klanu SOA. Jesli oloo (lub ja) bedzie aktualnie online i odczyta wiadomośc, prawdopodobnie przyjmie Cie do klanu. Wtedy masz do dyspozycji kanał wiadomości klanowych i wspomniana informacje o członkach klanu. Komendy czatu sa opisane w dziale "Poradniki" tematu Stalker Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na jakiejś stacji z Mechanikiem i Doktorem

i czy ktoś mi wyjaśni czy w tej grze jest światło? bo teraz jest tam ciemna noc i NIC nie widać

Noce w SO są bardzo ciemne. Bez latarki w praktyce nic nie widać. Można przeczekać przy ognisku bądź ostatecznie zwiększyć gamma z poziomu karty graficznej (ustawienia ekranu) choć MHO psuje to klimat gry. Latarkę do broni zdobędziesz/kupisz/dostaniesz w późniejszych etapach gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej wyjaśni mi ktoś jak wejść na chata stalkerteamowego klanu ?

Z całym szacunkiem, ale skoro juz dotarłeś do tematu Stalker Online, mógłbys także zajrzeć do działu 'Poradniki' gdzie znajduje sie instrukcja podłaczenia do kanału SO na TS. Dla ułatwienia podaję tu link

Pożądane jest przybranie nicka w TS takiego jak w grze, ale nie wszyscy tego przestrzegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o czat w grze, to w lewym dolnym rogu ekranu masz okienko czatu. Pod okienkiem jest szereg przycisków. 'All' oznacza czat ogólny, a nastepnie masz czat klanu, grupy i przyjaciół (na każdym przycisku jest także podany symbol do wpisania przed wiadomością jesli chcesz skorzystać z danej opcji na czacie ogólnym - można np. będąc na czacie ogólnym wpisać w okienku czatu komendę /% i wtedy Twoja wiadomośc będzie widioczna tylko dla członków klanu). Jeśli chcesz wysłać wiadomośc wyłącznie do konkretnej osoby, wpisujesz w okieku czatu komendę @[nick osoby] i wiadomość. Ten sam efekt osiągniesz klikając LPM w nick osoby wiodocznej na czacie i pisząc wiadomość. Dotrze tylko do wybranej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja gram w STALKERA online codziennie. Kilka razy udało mi sić spotkać polaków na serverze OCC_SPARTA i gdzieś jeszcze ale nie pamiętam już nazwy :)

Hmmm... Nie jestem pewien czy trafiłeś w dobry dział. Ten dotyczy gry "Stalker Online".

http-~~-//youtu.be/ul8BT2xlJA0

Chyba że na wersji rosyjskiej SO (gram tylko na eng) jest możliwość wyboru serwerów. wtedy dział odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

O ile nie zrobią tego tak szumnie zapowiadanego od roku WIPE to obawiam się że sytuacja się nie poprawi.

Na dodatek zachowanie deweloperki i adminów jest odstraszające i bezsensowne. Jedyne co im ostatnio dobrze wychodzi to rozdawanie banów. Spróbuj cokolwiek napisać, o coś się zapytać na forum to zaraz dostaniesz bana :woot: Jednym słowem żal.pl. A szkoda.

Gierka miała potencjał ale ugrzęzła gdzieś w mule na samym dnie. Z tego co widzę to każdy z wcześniej grających co jakiś czas zagląda po czym stwierdza że jest gorzej jak było i pisze ze przyjdzie znowu za jakiś czas.

Żeby było weselej zbanowali nam szefa klanu na dwa miesiące za... napisanie prawdy na forum.

Ogólnie to jest lipa i obawiam się że tak pozostanie.

Zresztą to nie są tylko moje odczucia. Zauważ że jakiś czas temu przy limicie 400 graczy często nie można się było zalogować... Teraz gra średnio 40 - 50 osób co stanowi około 13% poprzedniej liczby graczy.

Czyli ubyło  87% grających. Myślę że ta liczba wystarczy za komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie dramat , widze że nie ma co się nastawiać na dłuższą gre , pobawie się troche pozwiedzam i to tyle.Jest podobno jakiś konkurencyjny serwerek dla tej gry , wiesz może coś na ten temat bo ja niestety z rosyjskiego to poza "zdrastwujcie " nic nie kumam a w wyszukiwarce same rosyjsko języczne stronki mi się pokazują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest serwer innej firmy pod nazwą Stalker Online. Niestety jest cały po rosyjsku. Również głównym językiem czatu jest rosyjski no i grają w większości Rosjanie. Bardzo dużo osób z SZone tam się przeniosło (Rosjan). Ale jak nie kumasz choć trochę rosyjskiego to możesz mieć  problemy. Też trzeba ściągnąć klienta gry i założyć konto. Łap linka http://www.stalker-online.co/ :smile:

 

[EDIT]

Po atakach hakerów strona zmieniła położenie

Obecnie to http://stalker.so

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja zacząlem grać od początku. Mój login to rummagerzone. Widać że mało nas zostało. Choć widzę że SOA reaktywowano. Postanowiłem przejść ta grę  na nowej postaci i porobić kwesty tak jak powinno. Mam nadzieje że tylko serwera nie wyłącza skoro tyle osób odeszło. Na szczęście widać sporo młodzików. Pojawiam się tak gdzieś koło 20, 21 więc można mnie łapać jak by co. 

 

P.S.

 

Zacząłem grać na serwerze rosyjskim pod pseudo Radioactiv jak ktoś by pomógł z rosyjskim i kwestami to chętnie. Ale póki co próbuje tłumaczyć i wzorować się na angielskim.

 

Pozdrawiam wszystkich z Zony. Oby serwer ANG nie padł zupełnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ta gra jeszcze w ogóle działa ?

Cześć.To zależy o co pytasz :tongue: ,bo tak rus serwery SO i SZ mają się bardzo dobrze tylko nasz (eng) serwer SZ trochę leży :verymad: bo wszyscy czekają na wipe.Parę osób gra dość często a na obrony w środy i soboty o 19 to się dość sporo loguje do gry.

PS.W ten  weekend sporo osób od nas zaczęło grać na rus serwerze SZ bo tam już było wipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.