Jump to content

Kto gra online


piotr12
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanie kto z Forumowiczów gra w stalker online o którym mowa na forum.Pobrałem klienta i gram i nie widzę polaków może trzeba wybrać server.

Z forum - gramy na angielskim, nie na rosyjskim. Gram ja, Mnich, Kuba, Trurl3, RadioActiv. I paru innych znajomych. Wywołaj kogoś z nas na PM w trakcie gry - pomożemy.
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Z opisu wynika, że spawnujesz się na Dworcu w Lubeczu, ale jaki doktor? jaki most? tego nie mogę wyczaić... Jeśli chodzi o Czat w grze - żeby rozmawiać z kimś konkretnym prywatnie, musisz zastosować ukośnik i nick rozmówcy np: klikasz enter i w polu pisania w czacie wpisujesz " /oloo i tekst komunikatu" - oczywiście bez cudzysłowów. W ten sposób Twoja wiadomość dotrze tylko do oloo (będzie pisana fioletowym kolorem. Pisanie bezpośrednio w czacie jest widoczne dla wszystkich (białe litery). Oczywiście, żeby rozmówca dostał;l wiadomość musi byc on-line. Ale jeśli jesteś na innej mapie, to nie pogadasz z graczem w innym regionie.

Link to comment
Share on other sites

Malaks.pobrałem grę 1,3 GB z tej stronki http://europe.forum.stalker-online.so/viewtopic.php?f=38&t=4453&start=0&lng=en Zainstalowałem odpaliłem z Stalker-Online Launcher (English) ikonki na pulpicie,założyłem konto na podanej wyżej stronie,zakładam profil i wchodzę do gry,zaczynam koło szlabanu na drodze a kawałek dalej stoi lokomotywa,są rozwalone tory,pisze że mam iść do doktora a potem do mechanika. To jest ta gra.

post-2860-0-50598600-1354140091_thumb.pn

post-2860-0-32844200-1354140095_thumb.pn

post-2860-0-89762800-1354140098_thumb.pn

Link to comment
Share on other sites

W dziale SO jest ilustrowany poradnik do pierwszego etapu gry - mapa Station Edycja: Wszystkim graczom którzy zaczeli od tutoriala (czyli pojawili się w mapce poprzedzajacej Lubecz) zalecam po przejściu do Lubeczy skasowanie awatara (postaci) i utworzenie nowej, którą zaczną grać od dworca w Lubeczy. Przyczyną sa problemy z wykonywaniem kwestów postaciami, które przybyły z mapki początkowej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj zacząłem grać Dołączona grafika Ktoś z Was pojawia się jeszcze czasem w Lubeczy ?

Chyba juz wiesz, czy ktos pojawia się w Lubeczy :)

Ja gram od jakiegoś czasu. Nick Rip jak coś :smile:

Wywołaj mnie w grze na PW (mój nick Stas) - nasz klan pomaga nowym graczom. Jesli zechcesz, przeprowadzimy Cie do mapy 2, ale kżdemu nowicjuszowi radzę pobiegać po mapie 1 (Lubecz), ponieważ wykonywanie zadań daje punkty umiejetnośći a te z kolei sa bardzo potrzebne bo pozwalaja rozwijac postać.

Żeby mnie wywołać na PW trzeba w okienku czatu wpisać komendę @Stas i tutaj tekst. Wtedy wiadomośc dojdzie tylko do mnie. Grywam wieczorami.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to jest monotonna droga lepiej poświęcić te 500 rubli i tak się szybko zwrócąDołączona grafika

Jest tylko jedno małe 'ale'... nie od razu można wyjść z miasta za 500ru, najpierw trzeba wykonać odpowiednie zadania. Jeśli się nie ma tej możliwości, pozostaje tylko tunel...
Link to comment
Share on other sites

To może ja się dopiszę i przedstawię bo grać już gram, na forum też już chwilę jestem zalogowany, choć do tej pory tylko czytałem :) Maturę miałem już dawno, a z @Oloo zgadzamy się co do tego, że najlepsze lata to sześćdziesiąte :D w realu Grzesiek nick na forum: pagreg nick w SO: Jonasz

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że mamy w SoA Jonasza, będzie na kogo zwalać winę za nieszczęścia :biggrin:

Jonasz - człowiek przynoszący pecha, ściągający biedę, nieszczęście.

Etym. - od imienia proroka izraelskiego żyjącego za panowania Jeroboama II (783-743 p.n.e.). Wg Biblii jego obecność na okręcie płynącym do Tarsis okazała się przyczyną groźnego sztormu: "Wzięli więc Jonasza i wrzucili do morza; wtedy burza ustała" (Jonasz 1, 15).

BTW. Już wiem dlaczego Blyak mi nie dropił :woot:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity