Skocz do zawartości

Problemy z logowaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Tera to i mi też działa :) Widocznie coś zmieniali bo kumpel od rana próbował i tez nie mógł się zalogować.

Pytanie mam - bo rozumiem, że spolszczenie klienta jest możliwe - oglądał już ktoś tego exeka?

Ale po co extraktowac exeka ? Pliki gry to archiwa ".so" Otworzysz je zwykłym winrarem :)

wycinek, jednego z xml'ów:


245
</id>
<title>
Here 10 rubles.
</title>
<text>
Many thanks. Such kindness is a rare sight in the Zone. Be kind to another and the Zone won't offend you. On the contrary, you will be rewarded. There are lot of strange places with strange things, but not all of them are a sake of the devil. Some things are gifts of the Zone. The benefit. You just have to know where to look. Take these houses for example. The Zone gave them new life, you know. The old TV's sets? They're not human creations, not anymore. They're alive like trees or flowers. You get parts from them - it's a grass or a branch you break. And the next day TV became whole, unbroken. Because the Zone grows it up... See the point? It's easy money. You'll bring parts from three TV sets and I'll share with you the profit. Agree?
</text>
<ver>
2
</ver>
</dialog>
<dialog>
<id>
246


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera to i mi też działa :) Widocznie coś zmieniali bo kumpel od rana próbował i tez nie mógł się zalogować.

Ale po co extraktowac exeka ? Pliki gry to archiwa ".so" Otworzysz je zwykłym winrarem :)

wycinek, jednego z xml'ów:


245
</id>
<title>
Here 10 rubles.
</title>
<text>
Many thanks. Such kindness is a rare sight in the Zone. Be kind to another and the Zone won't offend you. On the contrary, you will be rewarded. There are lot of strange places with strange things, but not all of them are a sake of the devil. Some things are gifts of the Zone. The benefit. You just have to know where to look. Take these houses for example. The Zone gave them new life, you know. The old TV's sets? They're not human creations, not anymore. They're alive like trees or flowers. You get parts from them - it's a grass or a branch you break. And the next day TV became whole, unbroken. Because the Zone grows it up... See the point? It's easy money. You'll bring parts from three TV sets and I'll share with you the profit. Agree?
</text>
<ver>
2
</ver>
</dialog>
<dialog>
<id>
246


A bo ja pierdołąa jestem i czasem nie pamiętam o najprostszych rozwiązaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Mam problem z pierwszym zalogowaniem do gry , przy próbie zalogowania wyskakuje komunikat " błąd połączenia; nieudane połączenie z serwerem "  przy próbie uruchomienia przez luncher wyskakuje komunikat " wystapił błąd w czasie uaktualniania serwera i żebym sprawdził internet i ustawienia serwera proxy i firewall (error 0x417), podpowie ktoś co z tym zrobić ?

Edytowane przez Timan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna porada. Stwórz pierwszą postać "na straty" i zacznij grę. Zaraz potem się wyloguj, stwórz następną postać już "właściwą" i rozpocznij nią grę rezygnując z samouczka. To spowoduje że zaczniesz od razu na głównych mapach omijając trochę bezsensowną mapę "treningową".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.