Skocz do zawartości

WRAŻENIA Z GRY


PIOTRR131

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem prawie na finiszu. Moda oceniam jako bardzo dobrego złodzieja czasu. Zbyt wciągający, trudny, i powiem wam ze jak go skończę to do Stalkera wrócę za kwartał albo dalej. Teraz nadrobię zaległości w innych grach. Ostatnio trochę ich wyszło. To jest moja ocena, a co Wy o tym modzie sądzicie? Tylko szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z gry ....Nie wiem czy znajdzie się jeszcze jeden taki mod jak ten, który potrafi tak wciągnąć gracza w swoją fabułę. Na pewno trudno będzie znaleźć coś, co będzie można porównać z Soljanką. Tak naprawdę to właśnie trudność gry jest jej atutem. Mod jest bardzo dobry i można wybaczyć te kilka błędów, które spotkać można po drodze. Swięta racja Piotr131 to doskonały zlodziej czasu...:) Trzeba bardzo lubić Zonę by nie stracić do niego cierpliwości, ale trochę nerwów to mała cena za taką świetną zabawę. Porównując podstawkę i samego moda od razu widać ,że to co znamy z podstawki to jedynie kropla w morzu całej Soljanki. Jeden z kolegów na forum opisał go jako ...mistrzostwo świata ..i w pełni mogę się z nim zgodzić. Pozostaje tylko czekać na pełne otwarcie nowych lokacji..Zatonu ..Jupitera i pozostałych znanych z ostatniej części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relanium na pewno się przyda, miesiąc urlopu też....:) Tak jak piszesz będzie kawał wielkiej gry do przejścia. Nie ma teraz już takich produkcji ,bo musieliby pakować po 3 płyty do pudełka. Miejmy nadzieje ,że miesiąc wystarczy... Sama gra jest bardzo ,bardzo wciągająca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tacy, co graja 'od lat' przechodząc Soljanke po kilka razy w rożny sposób, albo tak jak ja , grając z doskoku i za każdym dopełnieniem czy zmiana zaczynają od początku :). Ale się nie zrażam. Najdalej doszedłem do Bariery na MW ale jestem bardzo ciekawy co jest dalej, zwłaszcza pamiętając wiele kwestii z tłumaczenia. W każdym razie nie wyrywam do przodu ale staram się sumiennie wypełniać wszystkie zadania. Chwilowo zająłem się Tajnymi Ścieżkami w które gra się miodnie, bo wypadów prawie wcale a i ładuje się błyskawicznie w porównaniu z Soljanką. Ale i tu doszedłem dopiero do MW poprzez ATP. W tym samym miejscu przewałem grę w Zew Monolitu i jestem ciekaw co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest to zdecydowanie najlepszy mod do STALKERa. Poraża wręcz swoją złożonością i przeplataniem się różnych wątków. Godny polecenia każdemu szanującemu się fanowi Zony. Trudno nie zgodzić się z faktem, że nie robią już teraz tak złożonych gier, a dzieje się tak dlatego, bo wszechobecny jest pęd za zyskiem. Gdyby Solianka wyszła jako oficjalny dodatek, to pewnie podzielili by ją na 5 DLC :P Obecnie przeszedłem tak z 80% Solianki starając się wypełniać wszystkie kwesty (no może z wyjątkiem tych cyklicznych) i mogę stwierdzić z całą stanowczością, że zabawa jest przednia i ani na chwilę nie nudzi się :P Myślę, że najlepszą rekomendacją dla Solianki jest to, że kupiłem sobie Fallout: New Vegas, COD - Black Ops i najnowszego Medala, a nawet ich jeszcze nie zainstalowałem, nie mówiąc o odpaleniu :D Solianka jest humorzasta, często wywala do pulpitu, ale wiernemu graczowi wynagradza to po tysiąckroć :P. A na wszelkie problemy pomaga Forum i jego Stalkerzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie zwykłe części STALKERA mnóstwo razy i zawsze uważałem je za świetne gry :)

Dopiero niedawno dowiedziałem się o Soljance i od pierwszego momentu stwierdziłem że to jest TO:P

Uwielbiam trudne gry a ostatnie superprodukcje jak np;CoD czy MH to służą tylko do przebiegania nie ma już w nich żadnej ciekawej fabuły:s

Grałem W Mas Effect 2 i Dragon Age ale Soljanka bije je na głowę fabułą i możliwością kombinowania :P

Jedyna gra w którą można było tak pograć to Gothic 3 z Quest Pack ,ale nawet tam takiego zagrożenia nie było :D

Dawno temu wydano grę (Hidden and Dangerus 2) myślę że twórcy Stalkera oraz Soljanki dobrze się z nią zapoznali :D

Podsumowując gram od 8 lat ale takiej perły to pewnie i za następne 8 lat nie spotkam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.