Skocz do zawartości

Telefony


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam do wyboru kilka komórek tyle, że zupełnie nie wiem co wsiąść mają zbliżone parametry i tu jest mały problem bo trudno mi się zdecydować. Może coś używacie coś słyszeliście bądź po prostu możecie doradzić będę wdzięczny. Modele: Samsung i8160 Galaxy Ace 2 Samsung s 8600 Wave 2 Sony x peria J LG p700 Swift 7 oraz 5 HTC Desire C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC jest najgorszy z całego zestawienia. Najsłabszy procesor. Już lepiej zastanów się nad;

Sony xperia J albo LG p700 Swift 7.

Jak bierzesz telefon z Androidem to musisz też zdać sobie sprawę ze na standardowym oprogramowaniu nie wyciśniesz wszystkiego z telefonu.

Na pewno warto brać telefon na androidzie, na pewno warto z jak największym wyświetlaczem.

Nie zgodzę się, jak telefon ma słabe bebechy to system i aplikacje będą muliły. Wielki ekran na nic się nie przyda gdy wszystko będzie wolne.

Ja mam HTC One X i bardzo sobie chwalę, choć trochę kosztowało...zgadzam się z przedmówcą @Liar, że HTC jest super... :thumbsup:

Też miałem taką opinię o HTC jak miałem Desire HD. Niezawodny, dobrze zrobiony, bezproblemowy. Mimo upadków trzymał się dobrze.

Kupiłem pół roku HTC One x i od teraz straciłem całą opinię o HTC. One X ma masę problemów począwszy od przegrzewania(co jest standardem) bo źle zamontowany digitalizer(dopiero nowe rewizje są ok). Telefon wysyłałem do serwisu bo digitalizer jest przyklejony fatalnie ale serwis nie widział problem. Po kontakcie z HTC wysłałem drugi raz, znowu nic nie zrobili. HTC do mnie zadzwoniło dlaczego wybrałem w ankiecie że jestem nie zadowolony, opisałem problem. Kazali wysłać nagranie z problem. Kontakt się skończył. Oprócz tego problemu One X i cała ta seria to porażka. Gdzie się podziałało porządny metal który był w Desire HD? Teraz jakiś tandetny plastik z tendencją do brudzenia się. Gorzej nawet niż w Samsungach. Jedyne co mnie trzyma jeszcze przy HTC do osobne recovery. Jednak trwają pracę nad Open bootladerem do Samsungów co zmieni ten stan rzeczy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam sentyment do Samsungów. Nie są to jakieś konkrety, ale generalnie mi najbardziej leżą. Zresztą kupiłem żonie Ace i jesteśmy obydwoje bardzo zadowoleni. Sam używam Motoroli, ale to mój pierwszy smartfon i tak wyszło... drugi raz nie popełnię tego błędu. Jeśli chodzi o HTC One X - oprócz problemów opisanych przez Portalsa ma jeszcze jedną zasadniczą wadę - zamontowaną na stałe baterię... Dla większości użytkowników to może nie mieć znaczenia, ale... jeśli się moduje, czasem wyjęcie baterii jest jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji, kiedy telefon przestanie odpowiadać... Co do wielkości ekranu - dla mnie ma to zasadnicze znaczenie. Lubię używać fona do czytania. Moim następnym modelem będzie co najmniej Galaxy Note II albo Galaxy S IV, ale muszę jeszcze poczekać z pół roku do możliwości zmiany aparatu w abonamencie :). A te modele mają wystarczającą moc procesora do obsłużenia swoich 5 calowych wyświetlaczy...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.