Skocz do zawartości

Problem z Windows 7( 64 ) Portal22Find


bolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niewiem w jaki sposób zainstalowalo sie takie g... Portal22Find. Gdy uruchamiam IE to mi wyskakuje jako strona startowa, kombinowałem na wszystkie sposoby i nie umiem tego usunąć. Co prawda jestem cienki w tych sprawach, znalazlem w necie podpowiedzi niestety bez rezultatu a jedna to byla chyba dla programistów.

 Przy okazji druga sprawa czy w 7 można jakoś pokombinować aby zrobić menu start tak jak w XP Zmieniałem system z XP na 7 i wszystko jest dla mnie jeszcze nowe.

Jak ten post jest w złym dziale to najmocniej przepraszam i prosze o przeniesienie, parę dni nie odwiedzałem portalu i jakoś się pozmieniało, normalnie nie wiem gdzie powinienem umieścic ten post, prosze o wyrozumiałość, dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do działu ..Mój Komputer.

Powinieneś zmienić wyszukiwarkę na inną np. google i zapisać potem w zakładce IE..opcje internetowe..Ogólne...tam jest ..Użyj bieżącej.Potwierdzając wybór powinna zmienić się strona startowa.

Inna sprawa to to że powinieneś korzystać z FF lub Opery. IE to nie jest szczególnie dobra przeglądarka.

//

Win 7 ma bardzo dobre menu tylko trzeba się trochę oswoić. Jeżeli chcesz by było wąskie..można użyć programiku ...Start Width..to małe narzędzie je ładnie formuje.

Proponuję jeszcze zmienić ikonki na małe....tak w menu jak i na pasku zadań.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem, że zmieniałem w opcjach internetowych ale bez rezultatu, jak zainstalowałem firefoxa to zrobiło się to samo, strona startow  Portal22Find,  nie pozwolilem nic importować z IE. Ja używam Firefoxa a IE córka i nie mogę jej przekonać do innej przeglądarki. Teraz wyszła następna sprawa, chciałem dać na pulpit skrut do Outloka i.... nie wiem gdzie go mam znaleźć, trochę to śmieszne lecz prawdziwe, są chwile, że sam się z siebie śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312 na rację można szukać rozwiązań jeżeli masz tylko jeden problem, ale jeżeli masz więcej i system jest nowy  to zrób format. To najlepsze rozwiązanie wszelkich problemów... :biggrin: .

Podczas instalacji wszystkich programów wybieraj opcje własnego wyboru gdzie można decydować co chcemy, a co nie. Teraz jest moda na wciskanie ludziom tego czego nie chcą.

Wszędzie pełno badziewia typu własne instalatory, pobieracze, toolbary, dodatki i tym podobne.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.