Skocz do zawartości

X18 Nie mogę wyjść


karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mały problem a mianowicie w pomieszczeniu gdzie jest Szpon Śmierci zacięły się drzwi.Szpona nie zabiłem bo nie mam czym,ale udało mi się zabrać dokumenty.Strzeliłem do niego parę razy po czym pojawił się autosave. Niestety nie mogę wyjść, przy drzwiach pojawia się napis {coś przytrzymuje drzwi}.Strzelam ,wale granatami w drzwi i nic.Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za nie na temat podpowiedź. Szkoda, że @karol nie dopisał, w jakiego moda ciupie. Jestem skoncentrowany na tłumaczeniu Zakamarków Prawdy i stąd moja błędna sugestia. Na przyszłość, to nie zaszkodzi dodać taką wzmiankę - z jakim modem jest problem, by uniknąć podobnej sytuacji. Sami zobaczcie to okienko na forum, gdzie jest jego prośba o pomoc. Czy coś z tego wynika i o jakiego moda chodzi? Widzę, że można dojść do tego, o jaki prawdopodobnie mod chodzi, patrząc na rubryki niżej, gdzie ląduje po napisaniu. To powoduje duże utrudnienie, przynajmniej dla mnie, w rozpoznaniu o jaki mod chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samej górze Mietek masz napisane z jakim modem kolega @karol ma problem.

 

@karol - na czas rozprawy ze Szponem możesz zrobić GG nieśmiertelnym. Wejdź w gamedata/config/creatures/actor.ltx i w zakładce - actor_immunities pozmieniaj wszystko na 0.0

Oczywiście zrób sobie kopię pliku - actor.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @smox, teraz wiem o co kaman. Dopiero jak klikniemy ten temat, to u góry pojawia się cala informacja. Tego nie widać przed wejściem w dany temat. Sorki, ale po kliknięciu czyjegoś zapytania, czy innych spraw, nie lukałem na znajdujący się w górnej części ramki, pasek informacji o danym temacie, gdyż nie wiedziałem, że taka informacja się pojawia. Wszystko teraz jarzę, dzięki raz jeszcze, za podciągnięcie mnie w wiedzy o naszym wspaniałym Forum. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma o co się tak dochodzić, pełen luzik i relaks.Wracając do tematu pogrzebałem trochę w pliku { m_deathclaw.ltx } i teraz szpon prawie stoi w miejscu. A po paru wystrzałach w niego gra się zawiesza i jedyna opcja to restart kompa. No i interesuje mnie ta nieśmiertelność bo ona w ogóle nie jest tam potrzebna, szpona można zrobić w balona .A mianowicie wskoczyć na leżący inkubator po środku lub schować się za stojące pod ścianą.Problem w tym że ta cholera nie umiera. Mam RPG i 5 naboje do niego  a to i tak mało. A plik w którym grzebałem znajduje się gamedata/config/creatures/ m_deathclaw.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też wyżej pomieszczenie w którym leży plecak a dalej szafki, może da się jakoś dopisać  naboje chociaż  do śrutówki tak żeby nagle pojawiły się w plecaku.Grałem już wcześniej w POWRÓT SZRAMY i utknąłem na Rafaelu teraz gram z dopełnieniem i nie myślę grać od nowa. Smox ty coś wiesz , umiesz zrobić GG nieśmiertelnym więc pewnie i z tym byś sobie poradził. Chłopaki pomóżcie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ile ja się namęczyłem z ty gadem ale w końcu  pokonałem i już się chwale:szukamy gamedata/config/creatures/m_deathclaw.ltx

tam trzeba znależć linijkę  : Entity Conditions i pozmieniać trochę ja przerobiłem wszystko na 100 choć nie wiem czy trzeba wszystko  u mnie zadziałało , jeden strzał z RPG i z radości  robię dziurę w suficie.

Niestety moja radość trwała dość krótko, wchodząc po schodach natknąłem się na drzwi które zresztą wcześniej były otwarte. Teraz są zamknięte i mam zadanie znależć kod do nich tylko gdzie jak tu już nic niema. Znowu mam grzebać w plikach? Chyba badzie trzeba przeniknąć przez ściane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam , szukam i znalazłem jak znależć kody żeby do X18 wejść ale kodu  żeby wyjść nie znalazłem.

 

Chłopaki pomóżcie napewno ktoś wie jak się wydostać z labu,.Znalazłem pliki prawdopodobnie  związane z drzwiami w x18 i kombinuje jak narazie nic nie wychodzi.Wy tworzycie te mody więc napewno wiecie  jak z tego wybrnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zabiciu ''Szpona Śmierci'' drzwi powinny się odblkowac same.Nie ma trzeciego kodu i jeśli drzwi są zablokowane , to jedyna szansa wczytac sejwa z przed otwarcia tych drzwi.

Najlepiej skorzystaj z sugesti @kondotiera.W większości przypadków ten poradnik jest pomocny.

 

 http://narod.ru/disk...my cz.1.7z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpona zabiłem i oczywiście drzwi od pomieszczenia w którym był otworzyły się. Idę dalej na górę po schodach (dużo dużo chodów)

na wyższy poziom i drzwi, a przy drzwiach pojawia się nowe zadanie odnależć kod do tych drzwi. No i siedzę sobie tu uwieziony na dole, dwa razy już była godzina strachu więc w sumie to jest co robić tylko że naboje mi się kończą. Próbowałem też z wcześniejszym zapisem i jest to samo.Szukałem już w innych tematach PS bez dopy i nic niema , poradnik mam i tam tez ani słowa.Nadzieja w ludziach którzy przy pomocy plików potrafią zdjąć drzwi z zawiasów. 

 

 

 

Przejrzałem wczoraj temat o usuwaniu samochodów i mam pytanie czy można w ten sposób usunąć drzwi. Czy ja dobrze kombinuje czy żle. Nie chodzi mi oto żeby ktoś się namęczył i dał mi gotowca ale podpowiedz napewno się przyda. Znalazłem tez coś takiego jak władca zony ale jak narazie  wszystkie moje kombinacje na nic się zdają.

Halo, czy jest ktoś na forum kto dysponuje wiedzą która zdoła mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłeś w pomieszczeniu po schodkach? Tym z którego w innych modach wylatywał poltegreist. Tam są chyba jakieś dokumenty. Albo też może jest to któryś z martwych naukowców, lub taka niebieska skrzynia na tym poziomie.Trudno zapamiętać każdy szczegół z wszystkich modów, a w PSz teraz nikt już nie gra. Czekają na dwójkę.

 A jeśli nie ma w temacie nic o tym kodzie, widocznie nie sprawiał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylem i znalazłem dokumenty jakieś i mapę. Przeszukałem wszystko na tym poziomie ,opróżniłem niebieski skrzynki.Jedno mnie zastanawia , to są pierwsze drzwi do których trzeba znależć kod a one były otwarte teraz po ubiciu Szpona są zamknięte. Szukam w PDA może coś zaskoczy jak wszystko przeczytam ale też nic.Gram w to już drugi raz i nerwa mnie bierze.

No i po wielu godzinach  szukania , czytania i kombinacjach w plikach udało się. Odpowiedz  znalazłem na stronie Stalker.pl , a więc wystarczyło mieć Gausa lub RPG (na szczęście miałem) i wyrzucić w stronę zawiasów drzwi.Wydaje się śmieszne ale podziałało, w końcu widzę niebo i słońce , o ptaszki latają snork mnie kopie po nagach jaka ta Zona piękna  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.