Skocz do zawartości

Miki525ful

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, takiego tematu już dawno nie widziałem u nas na forum  :biggrin:

Mam dzisiaj wybitnie dobry humor więc nie będę nikomu poprawiał posty/dawał ostrzeżenia ani nawet nie zamykał owego tematu. 

 

Ale swoją drogą to powiem wam że osobiście chciałbym się spotkać z paroma stalkerami z naszego forum na żywo. Przykładowo wybrać się do jakiegoś odludnego miejsca, rzecz jasna przebrani za stalkerów. Posiedzieć przy ognisku z butelką wódki w łapie ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wasze odpowiedzi. Mam nadzieje że kiedyś wszyscy się tam wybieżemy:)

Ciężko się połapać, o co tak naprawdę chodzi autorowi tematu, ale polecam wrzucić do tego plecaka także słownik ortograficzny. Na pewno przyda się go przestudiować w czasie długich wieczorów spędzonych przy ognisku  :tongue:

Chodzi mi o to żeby wybrać się do zony olac Tuska i zostać stalkerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z tego co mi wiadomo takie wyprawy są znowu czasowo zawieszone z niewiadomych powodów. Wiem to bo sam załatwiałem takową wyprawę z kolegą z  pewnego zakładu nazwy nie wymienię bo to nie istotne. Powiem tak że takie wypady do Prypeci i okolić reaktora są obecnie zabronione a wszystkie wycieczki w zonę które organizuje biuro na Ukrainie wycofało wszystkie rezerwacje na takowy wypad. Wyprawa samotnika czy jak tu mówicie w grupie spali na panewce bo nie przejdziecie daleko. Ja sam osobiście planowałem taki wyjazd 2 razy i bez skutku. 1 to samotna wyprawa jest zbyt kosztowna  2 po przekroczeniu granicy jest zbyt niebezpiecznie nawet we dwóch. Ukraińska policja trzepie polaków strasznie i bez dużej ilości gotówki nie da rady przejechać daleko. Naprawdę fajnie można by się było wybrać i zobaczyć cały ten teren choć by i z daleka. Życzę tego wszystkim by ich marzenia się spełniły a my możemy tylko liczyć że kiedyś nas tam wpuszczą by można było to zwiedzić. Pozdrawiam was wszystkich.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.