Jump to content

Konfigi pancerzy - gdzie szukać ?


Yurek

Recommended Posts

Od razu sprostowanie - nie chcę robić superpancerzy, chcę tylko naprawić jeden ze "skopanych" pancerzy występujących w grze. Jakiś czas temu w wyniku kwestu (nie pamiętam jakiego) wszedłem w posiadanie "ulepszonego płaszcza bandyty", który wg opisu pojawiajacego się na podglądzie w ekwipunku ma dawać udźwig + 180 kg. Ponieważ dotychczas biegam z grawikombinezonem, jako głównym "nosicielem" nadmiaru kilogramów przeznaczonych na handelek, i zaczął wkurzać mnie jego ciężar własny (20 kg), przypomniałem sobie o takim "wynalazku" (masa własna 3,5 kg) w moim schowku w Barze. :) Jak wielkie było moje rozczarowanie, gdy ubrałem płaszcz, a udźwig się nic nie poprawił, zostało smętne 100 kg podstawowego udźwigu. Gdzie moje obiecane w opisie + 180 kg :) Nie chcę nic więcej zmieniać w konfigu, oprócz tego parametru. Naprawiony plik można wrzucić do dodatków, by inni mogli sobie też go podmienić i wykorzystać unikalny płaszcz w grze :). Jeśli ktoś wie gdzie szukać konfigu tego płaszcza - pomóżcie :)

Link to comment
Share on other sites

Yurek, takie rzeczy to może wiedzieć chyba tylko Raven, poczekaj cierpliwie, aż nasza Stalkerka zaglądnie to tego wątku. Raven nie wygląda na taką, która para się krawiectwem ale ten płaszczyk może Ci "przeszje"...:) Edit: Wpisz w google: modowanie Stalker , albo - poradnik modowania Stalker

Link to comment
Share on other sites

Zatem ten plik z pancerzami outfit nie radziłbym nic tam zmieniać.... Próbowałem zmieniać kopać... owszem były efekty ale na krótka metę, save się psuje za każdym ich zapisaniu...I tak się wkurzyłem że całego stalkera z dysku wywaliłem. Jedynie o broń po zmiance dobrze chodziło...

Link to comment
Share on other sites

Podczas szperania w czeluściach netu natknąłem się na taki poradnik : http://mod.stalker.pl/index.php?title=Parametry_pancerza Jak tylko uda mi sie coś zwojować z "Unikalnym Bandyckim Płaszczem" (bo tak się to moje cudo w spolszczeniu nazywa) i jego skopanym udźwigiem na +180 kg, to dam znać na forum. Będzie coś lepszego do noszenia towaru na handelek niż grawikombinezon :D Oczywiście tylko wtedy, gdy się załapiemy na kwest, w którym dostaje się go w nagrodę. Nie pytajcie jaki to kwest, bo nie pamiętam :).

Link to comment
Share on other sites

Krawiectwo?! Oj to nie moja działka koledzy chyba że chcecie dziurawy płaszcz po moich nieudanych próbach :D Yurek powodzenia życzę, mam nadzieję że tobie się uda, bo jak ja próbowałam coś z tym bandyckim płaszczem zrobić to nie powiem już co mi wyszło :D P.S. Na końcu się zdenerwowałam i zmieniłam cały udźwig postaci :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety czas na krawiectwo będę miał dopiero w poniedziałek. Wcześniej nie będę miał czasu Solianki ruszyć ... :D Tak czy owak, poinformuję na Forum jakie będą wyniki przeróbek :D Muszę jeszcze tylko trurl3 zapytać, czy przypadkiem mu się coś w tłumaczeniu opisu płaszcza nie pomyliło - bo może zamiast udźwigu +180, ma być zwiększenie wytrzymałości +180. W opisie ogólnym (w okienku opisu ekwipunku) przedmiotu jest właśnie mowa o zwiększaniu wytrzymałości, o udźwigu nie ma tam mowy. Może więc całe to zamieszanie, które wywołałem okaże się bezcelowe, bo Twórcy moda nie to mieli na myśli, co w tłumaczeniu powstało. :) Jeżeli tak się okaże to modyfikowania unikalnego płaszcza nie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się podejrzeć plik odpowiadający za opis "Unikalnego płaszcza" w oryginalnej wersji rosyjskiej Solianki.

Tak jak podejrzewałem wkradł się błąd do tłumaczenia opisu - w miejscu gdzie miał być "Udźwig" w oryginale było słowo "Wynosliwost", które po rosyjsku oznacza Wytrzymałość.

Stąd brała się rozbieżność opisu w tłumaczeniu z faktyczną funkcją płaszcza.

Tak więc nici z lekkiego "nosiciela" fantów na handelek. http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Zostaje tylko Grawikombinezon. :P

Poprawiony plik opisu płaszcza do pobranai dla chętnych pod linkiem:

http://rapidshare.com/files/429849230/poprawione_t__umaczenie_Unikalnego_p__aszcza_bandyty.zip

W związku z powyższym, nie będzie modowania tegoż płaszcza, bo byłoby to niezgodne z zamysłem Twórców Solianki. :zsrr:

post-301-1296768227542_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.