Skocz do zawartości

Problem z wczytywaniem.


Maaniek92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie pobrałem Solyankę. Zainstalowalem wszystko działa i jest Po Polsku :). Tylko mam problem, odrazu po rozpoczęciu gry przypadkowo wbiegłem w anomalię i zginąłem. Gdy probuję wczytać, lub zacząć nową grę wywala mi taki błąd: XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\xrCore.dll" at 001B:00E47D15, xrDebug::backend()+165 byte(s) Nie chce mi się co chwile odpalać od nowa grę =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim spróbuj odczytać loga.Log znajdziesz na dysku C w dokumentach publicznych w katalogu STALKER-SOHC. Na przykład u mnie na windows 7 to C:Użytkownicy / Publiczny / Dokumenty Publiczne / STALKER SHOC / logs.W folderze logs na samej górze znajdziesz plik tekstowy xray_twój nick.Otwierasz ten plik w notatniku zjeżdżasz na sam dół i wszystko poniżej Fatal Error to log twojego błędu.Skopiuj to do postu.Nie zapomnij dodać jaki masz Windows , na jakiej wersji językowej Stalkera grasz i jakie dodatki zainstalowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem stalkera (Oryginalna gra wersja Polska). Zainstalowałem patcha 1.04 Następnie soliankę, Dopełnienie, Patche spolszczenie i podmieniłem xrGame w folderze bin. Gra działa i jest po Polsku, ale jak zginę i próbuje wczytać lub zacząć nową gre to mi wywala. Ostatni raz który próbowałem grać wywaliło mnie przy zapisie stanu gry. FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : _out_of_memory [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\xrDebugNew.cpp [error]Line : 359 [error]Description : [error]Arguments : Out of memory. Memory request: 6728 K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR [error]Expression : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid() [error]Function : CALifeSpawnRegistry::load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\alife_spawn_registry.cpp [error]Line : 167 [error]Description : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN! stack trace: a co z tym macie jakieś porady... ,,Soljanka,, gdy daje nowa gra leci ładnie do tworzenia nowej gry i do wina loty....za każdym razem.... czy u kumpla czy na drugim kompie mam to samo... Dodam że wszystko jest po kolei instalowane tak jak wcześniej w instrukcji było podane... i NIC ... nie wiem co jest... Nawet kilka godz przed tym nic nie dało dalej jest ten sam błąd...To zew Prypeci śmigam na pełnych wymogach płynnie.... nawet próbowałem zmieniać grafikę i nic ustawienia...czy medal 2010 śmiga płynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banita opis tego błędu to ...niezgodność z wersją gry lub uszkodzenie zapisów ...brak spójności plików gry..(być może coś się źle pobrało) ...zalecana kompletna deinstalacja..usunięcie wszelkich śladów gry (folderu z zapisami także) ... głębokie skanowanie i czyszczenie rejestru ...powtórna dokładna instalacja gry na patch 1.004 Jeżeli nie pomoże to co napisałem ..pobierz jeszcze raz plik moda z innego źródła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dwóch komputerach jest to samo to ja bym radził sprawdzić który element ci jeszcze został stary.Ewentualnie robisz jakiś błąd w instalacji.Albo grasz na cracku a te czasami też potrafią namieszać.Można jeszcze spróbować usunąć z gamedata folder spawns , nie wiem co z tego wyniknie ale chętnie sie dowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopa ze spolszcz.10.10 wywala przy tworzeniu nowej gry za każdym razem


Jak na dwóch komputerach jest to samo to ja bym radził sprawdzić który element ci jeszcze został stary.Ewentualnie robisz jakiś błąd w instalacji.Albo grasz na cracku a te czasami też potrafią namieszać.Można jeszcze spróbować usunąć z gamedata folder spawns , nie wiem co z tego wyniknie ale chętnie sie dowiem :)

:) jescze mnie stac na oryginalną wersje Gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.