Jump to content

Wycieczka do Zony jest realna


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Jeżeli pojedziesz, to nakręć fajny film dla S.T.A.L.K.E.R.TEAM i zrób ciekawe zdjęcia do kalendarzy. Musisz tam jednak na siebie uważać i nie łaź nigdzie, gdzie nie będziesz miał przewodników w zasięgu wzroku. Uważaj też na Rosjanki - są dobrymi żonami, ale tak naprawdę to jeszcze się nie wyklułeś i masz czas na takie rzeczy.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

oo ciekawy temat widzę!! Polecam jechać z Rzeszowa znam tam gości którzy jeżdżą co rak. Wycieczka kosztuję 600 zł 3 dniowa. Ma się parę opcji zwiedzane ogólne lub Extreme 200zł więcej z weteranami wycieczek na swoją odpowiedzialność, ja polecam tą drugą opcję można zobaczyć miejsca w który mało kto był. Żeby się zapisać trzeba dać im wcześniej znać bo muszą załatwić przepustki i noclegi plus wyżywienie. A po wszystkim jest imprezka w Kijowie ojj wódeczka musi się tam lać polecam Rzeszów jest najbliżej Ukrainy !! Jak by co to ja też mogę jechać bo jestem z Podkarpacia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wczoraj (31.12.2010) podawali w tv, że Ukraińcy liczą na poważny rozkwit turystyki w strefie. Pokazywali żyjących tam ludzi - przeważnie starych ale przesłanie jest jasne - Strefa nie jest już tak śmiertelna. Mówili, że turystami wpuszczanymi w Strefę mogą być jedynie osoby dorosłe i że całkowitą regenerację w kwestii radioaktywności tereny uzyskają dopiero po ... 300 latach. Jednym zdaniem ZonaPark właśnie został otwarty. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity