Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przy każdym modzie, w #1 masz podany sposób instalacji.

A wcześniej musisz je pobrać ze strony moda ( radzę zrobić sobie katalog na pobrane mody, a w nim podkatalogi dla każdego pobieranego ), rozpakować do jakiegoś katalogu, ale nie od razu do gry, szczególnie te z instalatorami. Zdarza się że istotna gamedata, jest w innym katalogu gamedata i wtedy mod nie rusza.

Poczytaj też w temacie, jak zainstalować kilka modów jednocześnie.

http://stalkerteam.pl/topic/418-jak-zainstalowac-kilka-gier-stalker-jednoczesnie/

a najlepiej wszystkie tematy z: http://stalkerteam.pl/forum/306-tutoriale-i-poradniki/

Nawet jak od razu wszystkiego nie spamiętasz, to będziesz wiedział gdzie czego szukać, w razie potrzeby.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza

Podaj link do moda bo same wygasłe mam  - pobiorę i zainstaluję. Po sprawie opiszę :yes: .

ps Kroniki Ridicka oglądałem ze 100 razy :woot: o Pitch Black nie wspomnę...

http://chomikuj.pl/wirtualny700/S.T.A.L.K.E.R+Trylogia+%28Cie*c5*84+Czarnobyla+*2b+Czyste+Niebo+*2b+Zew+Prypeci+%29+W+dodatku+mod+Zew+Monolitu-Ukryte+*c5*9acie*c5*bcki+i+DUUUU*c5*bbA+PACZKA+MOD*c3*93W/S.T.A.L.K.E.R+Zew+Prypeci/S.T.A.L.K.E.R+Zew+Prypeci+Mody/S.M.R.T.E.R.+Pripyat+Mod,953157588.7z

A więc ściągnołem moda z chomika , rozpakowałem do osobnego folderu , potem wleiłem go do game data

Odnośnik do komentarza

1. Rozpakowujesz te archiwum: S.M.R.T.E.R._Pripyat_v0.3_Alpha.7z - w nim masz w środku katalog gamedata.

2. Rozpakowujesz Alpha Patch v0.31.rar - w nim też jest gamedata - wycinasz ją i nakładasz na te z pt. 1 ze zgodą na zamianę plików.

3. Rozpakowujesz SMRTER_Pripyat_Update_v0.32.rar - z niego wyjmujesz gamedata i nakładasz znów na tę z pt.1 ze zgodą na zamianę plików.

4.Rozpakowujesz Smrter Pripyat 03 hotfix.rar - z niego gamedata nakładamy na tę z pt.1 ze zgodą na zamianę plików.

5. Jeżeli (a sądzę, że nie) jedziesz na DX9 to na to nakładasz jeszcze z tego archiwum  Smrter Pripyat 03 dx9 fix.7z gamedata na tę z pt.1 ze zgodą na zamianę plików.

6. Kopia katalogu rus z przemianowaniem na pol (tu: gamedataconfigstext)

7. Zmiana w pliku localization.ltx (znajduje się on tu: gamedataconfigs) do takiej postaci:

[string_table]language        = polfont_prefix     = ;_west ;_centfiles = string_table_toolbox

Wklejasz tak spreparowaną gamedata do katalogu z grą. Odpaliłem, ale po starcie wczytywania nowej gry od razu mam wywałkę z takim logiem - braki w elementach death_mod zaimplementowanego do moda:

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CInifile::r_section[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't open section 'up_gr_a_svd'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report 

Mod jest bardzo stary - jest wersja 0.41 - ale nie ma działających linków. Proponuję pograć w inny - ten został zarzucony niestety :sad:  i nie ma gdzie szukać pomocy. Ja zobaczyłem menu i potem "gleba" :sick: .

Dołączona grafika

Może ktoś znajdzie rozwiązanie na ten bug :whistling: .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.