Jump to content

Kradzierze w Soljance


Recommended Posts

Gdzieś czytałem, że padniemy ofiarą złodziejstwa. Czy jest sposób żeby tego uniknąć i czy jak już nas okradną to odzyskamy nasze fanty?? No i jeszcze mały pytanie gdzie jest wejście na ATP bo jakoś mam zadanie od Adrenaliny a przejścia jakoś niet.

Link to comment
Share on other sites

Sposobem na złodziejstwo jest kłódka od Akima (20 000 rubli plus artefakt skrętak (chyba). Szansa na odzyskanie fantów jest, jeśli będziesz sprawdzał każdego spotkanego NPC-a co ma w swoim plecaku. ALe oni potrafia sie rozleźć po całej Zonie. Wejście na ATP jest w Barze, niedaleko posterunku Powinności od strony Wysypiska, na południe za płotem.

Link to comment
Share on other sites

Wie ktoś gdzie można zdobyć więcej i łatwiej amunicję... ciągle chcą artefakty.. ale ja nie uzbieram tyle, szukam i nic. Poza tym jestem w barze, mam zamiar wyruszać niedługo do X18 a nie mogę bo nie mam amunicji, kupiłem karabin sajga od sidorowicza.. miałem amunicję ale już wykorzystałem, zostały mi jakieś dwa magazynki.. nie myślę kolejny raz wracać i kupować u niego bo inni handlarze nie mają.. macie jakiś pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam problemu z amunicją jest tyle artów, że spokojnie za nie otrzymasz sporo amunicji do tergo od Worona otrzymasz za ogony potrzebną. W tej chwili mam do śrutówki ponad 300 pestek i mogę mieć więcej. Zależy Ci np. na śrucie, meduzy i do Sidora przejdź się po lokacjach na bank ze 4 znajdziesz. A kłódka jest wystarczającym zabezpieczeniem?? Czy mimo to mogą mi się włamać bo gdzieś mi się obiło, że coś jak quest jest z tym związane. No nie mam tego wejścia nie wiem dlaczego sprawdziłem na głównej mapie gdzie powinno być przebiegłem się tamtędy, bo może nie ma znaczka ale przenosi i lipa nic nul. Komu mam laskę zrobić żeby mnie tam wpuścili (w grze oczywiście) ehhehehe

Link to comment
Share on other sites

Generalnie rzecz biorąc kłódka od Akima zabezpiecza praktycznie w 100%. Ale jeśli masz wątpliwości dorzuć do schowka znacznik GPS - będziesz miał na bieżąco kontrolę nad zawartością schowka i nawet jeśli ktoś się dobierze - będzie info.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.