Jump to content

PDA


Jozio
 Share

Recommended Posts

1.Witam mam pewien problem z osiągnięciem czyli "Jeden z nas" wiem że trzeba wypęnić poszczególne misje:

-zabicie bandytów podczas napadu na Szewczenku

-udaremnić im handel z Morganem z powinności

-nie wykonywać misji wykonywać misji "Ciemne interesy".

i podejrzewam że nie mam tego "Ciemne interesy" co to są te ciemne interesy.Naczym one polega i o co w chodzi.

2.Nie wiem jak dostać te "Przyjaciel wolności" przelazłem Zew prypeći chyba z 14 razy i nie mogę ciągle dostać tego osiągnięcia.

daje wszystke PDA jakie tylko mogę tych,przyłanczm tych samotnych monoliciaków.

Bo ja ich werbuje po misji uratować Mitaja.

3.Nie mogę też dostać "Handlarz informacjami" jakie PDA muszę sprzedać Sowie ??

STALKERZY POMAGI

http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Link to comment
Share on other sites

Jozio ty jesteś tytanem grania.Grać w Czyste Niebo i Zew Prypeci na raz to nawet ja nie wymyśliłem.Należy ci się osiągnięcie przodownik http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Ciemne Interesy to chyba była sprawa z elitarnymi detektorami.Chodziło o to czy zrobisz to tak jak mówi Broda czy Sowa.Nie pamietam już który był który ale dobre rozwiazanie to ten handlarz od artefaktów.

Jeśli chodzi o Przyjaciel Wolności to nie wszystkie PDA a te od Morgana właśnie które mówi o magazynie Powinności , drugie co musisz przynieść to PDA pierwszego dowódcy Powinności.PDA znajdujesz na Janowie jak masz juz ten super detektor to do bodajże wieży ciśnień czy jakoś tak,tam wyciągasz detektor i anomalia wyrzuca ileś tam ciał Powinnościowców.Przy jednym jest PDA z historią Powinnosci,Dobrze też krecić sie niedaleko patroli Wolnosci , jak walczysz razem z nimi to tez mozesz sie załapac na przyjaciela.

Handlarz Informacjami to nie tylko PDA a przede wszystkim dokumenty te które znajdujesz n/p na moscie w Zatonie, albo w Jupiterze te wszystkie fleszki i notebooki, a także notatki Striełoka choć te lepiej sobie zostawić na koniec.

Mam nadzieje że pomogłem grałem w to troche dawno wiec nie pamiętam za dobrze.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Każdy robi co lubi, ale granie równocześnie w SoC i CS to masochizm. Psucie sobie przyjemności z gry. Nic to nie pomaga w rozwiązaniach fabuły.

Moim zdaniem, najpierw należy ukończyć Czyste Niebo, następnie Cień Czarnobyla i na koniec Zew Prypeci.

Przy tych dwu pierwszych, ze względu na podobieństwo, można się dobrze zaplątać.

A Bogatego Klienta dostaniesz, jak na liczniku kasy pojawi Ci się suma ( jaka już nie pamiętam dokładnie ) sześciocyfrowa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeżeli chdzi o przyjaźń z daną frakcją to musimy posiadać trzy PDA.Jedno to pda Taczenki , drugie to nie pamiętam ale zdobywamy je też w okolicach jupitera i ostatnie to pda Morgana przywódcy najemników.(nie oddajemy go sowie.poprostu nie brać tego zadania.)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Można dodać przedmiot za pomocą skryptu, dodawałem w ten sposób item do Shoc - sposób powinien działać również w CoP'ie. Znajdź plik bind_stalker.script, odszukaj funkcję:

function actor_binder:update(delta)object_binder.update(self, delta)

poniżej dodaj wpis, ale tak aby nie przerywał innej funkcji:

if not db.actor:object("device_pda_zat_b5_dealer") then        alife():create("device_pda_zat_b5_dealer", db.actor:position(), db.actor:level_vertex_id(), db.actor:game_vertex_id(), db.actor:id())end

identyfikator PDA Morgana: device_pda_zat_b5_dealer (przedmioty questowe - plik: quest_items.ltx). Zrób kopię pliku modyfikowanego. Po wprowadzeniu zmian wczytaj grę i sprawdź ekwipunek - jeśli pojawi się PDA, zrób save'a. Po całej operacji przywracasz oryginalny plik bind_stalker.script. Nie testowałem sposobu na CoP'ie, więc nie zagwarantuję sukcesu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity