Jump to content

Pieczara


As44

Recommended Posts

Zejdź na dolny poziom pieczary..(górnik jest na górnym) ,ale uważaj na snorki i burery. Na pierwszym rozwidleniu dróg skieruj się w lewą stronę. Wyczyść teren i szukaj oświetlonego miejsca z przewróconymi wagonikami...trzeba wejść po pionowej ścianie za wagonikiem. GG trzyma się ściany i wchodzi na górę ...tam zrób zapis i poszukaj wejścia, przy złym wyborze dalej wróci cie do tyłu , ale masz już zapis...powinieneś wybrać wąską okrągłą dziurę w ścianie...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

W dziale Przewodnik po Soljance część druga w w wątku często zadawane pytania przy Pieczarze znajdziesz mapy Pieczary z zaznaczona droga do Labiryntu. Natomiast w samym Labiryncie jak popatrzysz w dół to zauważysz Monolitowców przy stalowych drzwiach.Tam jest jeniec.Po prostu idziesz w koło aż znajdziesz sie na odpowiednim poziomie.

Link to comment
Share on other sites

korndddd, czytaj posty w dziale, temat był już poruszany dwukrotnie, odpowiem Ci jednak z wiadomych nam obu względów - bracie Wiślaku... Więzień jest w pomieszczeniu przypominającym wieże w Labiryncie, trafisz bez problemu. Wejście do Labiryntu też znajdziesz, tu masz linki do poprzednich interesujących Cię postów; http://www.stalkerteam.pl/Thread-Jak-wej%C5%9B%C4%87-do-Labiryntu Na początku gry znalazłeś mapkę pieczary, postudiuj ją i w końcu trafisz. Screena teraz nie mam możliwości wrzucenia ale i tak nie wiele by ci pomógł, bo problemem z wejściem do Labiryntu jest jedynie dotarcie tymi ciemnymi tunelami Pieczary.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.