Skocz do zawartości

Problem na Radarze


Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Expression    : error handler is invoked!Function      : handler_baseFile          : xrDebugNew.cppLine          : 777Description   : std: out of memory, usage: 1030177 kb, used blocks: 46885888, free blocks: 14569472, heap: 1030177 kb

taki oto error mi wyskakuje mi przy przejsciu z radaru na countryside. gram na wersji angielskiej i mam win xp32. ogolnie malo mialem wylotow wiec gra ,jak dla mnie, dziala stabilnie. z doswiadczenia sprobowalem kilku opcji ale nic to nie dalo, deinstalacja , reinstalacja, bez patcha 1.30013 gra mi nie rusza wcale. z polonizacja tez mam wylot. na forum znalazlem jakis plik `gamedata` ale niestety nie dziala.a ze skonczyly mi sie opcje chybil-trafil, przychodze tu kolejny raz ze swoim problemem i prosze o pomooc. krolestwo i konia dla tego co pomoze ;)... ewentualnie browar lub dwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake : tak jak napisał Puszkin86 , po prostu brak pamięci . Na początek  , w ustawieniach , zmniejsz gęstość trawy , jakość tekstur itd.- często to pomaga. Na tym forum jeśli chcę komuś podziękować , po prostu klikam  strzałkę na zielonym tle przy jego poście i to wystarczy .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam win xp32.

2GB ramu, plik wymiany ustawiony na 4096MB. a plik gamedata znalazlem w `dyskusja ogolna - lost alpha` #452 post. z brakiem pamieci mialem juz problemy i 2 kosci po 4gb sa w drodze. moze jak je wsadze w kompa to mam nadzieje ze rozwiaze to moj problem...

Nie, przy Win XP nic Ci to nie pomoże. To jest system 32 bitowy, i będzie widział i mógł wykorzystać tylko 3,25 GB pamięci RAM. Musiałbyś zainstalować sobie system 64 bitowy (Vista, 7, 8, 8.1), żeby skorzystać z tych 8 GB. Na razie spróbuj ustawić sobie na sztywno plik wymiany na 8192 GB - dwykrotnie większy niż masz teraz. Losta Alpha ma dość wysokie wymagania sprzętowe. Edytowane przez apg2312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake, ja gram na Lost Alfie na xp sp 2 lub 3 i nie narzekam, ramu mam 2 dałem mniejsze osiągnięccia, cienie itd, i daję radę.

Popróbuj na minimalu ąz dojdzieśz do optymalnej wartości co do swojej karty, systemu itd/itp, gdzxies tu na forum sa porady jak gmerac w plikach i zmniejszyc wartości, opis jest chyba przy fotografie co i jak zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.