Skocz do zawartości

DialogHandler crash


Rekomendowane odpowiedzi

Po zabiciu Borova i podejściu trochę dalej dostaje tego crasha:

stack trace: 0023:64087B79 xrGame.dll, CDialogHolder::operator=()0023:6407E162 xrGame.dll, CDialogHolder::operator=()0023:63EDD7B1 xrGame.dll, CDialogHolder::operator=()0023:63ED94F0 xrGame.dll, CDialogHolder::operator=()0023:65454871 xrLua.dll, lua_getinfo()

EDIT: zjadło mi parę linijek :P (Borova zabiłem bo źle odpowiedziałem na jego zagadkę  :confused:)

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mam autosave :) na początku levela i auto.

A jaka jest dobra odpowiedź?

Inaczej, czy ona istnieje? Bo tak też może być.

 

 

Okej... Jestem idiotą. 1 Odpowiedź jestem z powinności

2 Odpowiedź mam za wysokie mniemanie

3 Odpowiedź jestem maniakiem

4 Odpowiedź... Znaczy że jestem takim debilem że nic bym nie zrobił lol.

I to była dobra odpowiedź! Jakim Cudem!

On to wyjaśnił. Okej można zamknąć, chyba że to ten dialog spowodował crasha

 

Okej inny błąd. 

Po wzięciu dokumentów wszyscy są źli, tak ma być? Bo on tam mówił że zobaczy je. Powinno się dostać timer w którym wszyscy zwariują na twój widok a nie biorę doksy na sekundę i sru wszyscy mnie leszczą O.o

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej odpowiedzi byś nie udzielił, to będziesz musiał wszystkich bandytów rozwalić. Jak Dzik wyjdzie z pomieszczenia, zamknij za nim drzwi, będzie trochę więcej czasu na załatwienie go. Ale po zabiciu Dzika i jeszcze kilku co stoją na przeszkodzie aby zejść do piwnicy, nie wdawaj się w walkę, ale uwolnij więźnia.  Inaczej zabiją go i zadanie zawalone. Pośle Cię po klucz. Ale klucz, można zabrać jeszcze przed rozmową z Dzikiem ( mnie gra pozwoliła ). Używasz klucza po tej wstępnej rozmowie. Więzień idzie sobie sam, a Ty wal bandytów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno troszkę. Wczoraj już po odpowiedzeniu dobrze powybijałem wszystkich i rzeczy wszystkie zabrałem i schowałem do auta :D. Więzień przeżył i się tepną do Powinności chyba.

Jestem już w Laboratorium x18.

Ale dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.