Skocz do zawartości

Problem z rozpakowaniem pliku typu rar


Ajek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Ostatnio mam dużo czasu więc pomyślałem że pogram sobie w Stalkera . Postanowiłem sobie pobrać sigerous Mod 2.2 . Wszystko pobrałem , ładnie szybko z serwerów forum . Ale podczas wypakowania spolszczenie i modu wyskoczył mi  "błąd sumy kontrolnej "i że plik jest uszkodzony , więc postanowiłem pobrać jeszcze raz i znów to samo .  Plik Fix wypakował mi się normalnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny niedziałający mod w naszej pobieralni po Fotografie zaraz sam to ściągnę i sprawdzę :/

 

EDIT. Rozpakowało mi się bez błędów, nie mam pojęcia dlaczego ty nie możesz rozpakować tego u siebie.

 

 

Może masz taki sam problem jak jest opisany tutaj z uszkodzoną pamięcią RAM

 

http://www.forumpc.pl/topic/318461-tajemnicze-b%C5%82%C4%99dy-sumy-kontrolnej-w-archiwach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem problem do dziś rozwiązywany jest u mnie przez IZARc rozpakowywuje on min.:

7 - ZIP, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO,
DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR,
XPI, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO. Z nowoczesnym, łatwym w użyciu interfejs, IZArc zapewnia wsparcie dla plików skompresowanych i zakodowanych najbardziej, jak również dostęp do
wiele zaawansowanych funkcji i narzędzi. To pozwala na przeciąganie i upuszczanie plików zi do Eksploratora Windows, tworzenie i wyodrębnić archiwum bezpośrednio w Eksploratorze Windows,
tworzenie archiwów obejmujących wiele dysków, tworzenie samorozpakowujących się archiwów, naprawa uszkodzonych archiwów zip, konwersji z jednego typu do archiwum
drugiego, zobacz i pisać komentarze i wiele innych. IZArc posiada również wbudowany wielojęzyczne wsparcie.

Z IZArc można otworzyć plików obrazu CD ISO, BIN, jak, CDI i NRG.
Jest również możliwe, aby przekształcić te pliki z jednego rodzaju na drugi (BIN ISO, NRG ISO).

 

Polecam

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , występuje na innych plikach rar ;/ 

 

 

To masz problem z RAM co już zostało napisane. Jeżeli masz więcej niż 1 kość to wyjmij 2/3/4 i zostaw jedną tą bliżej procesora, jeżeli sloty są parowane (podpowiedz kolory) to obojętnie które gniazdo zadziała. Testój tak wszystkie kości by wyeliminować uszkodzoną.

Jeżeli masz tylko jedna kość to wyjmij ją, oczyść pędzelkiem malarskim z miękkim włosiem styki oraz gniazdo i zamontuj, testuj.

Jeżeli masz tylko jedną kość to sprawdź na innym gnieździe.

Pożycz kość od kogoś do testów.

NIE DOTYKAJ STYKÓW PAMIĘCI RAM ANi KOŚCI PAMIĘCI NA PŁYTCE DRUKOWANEJ PALCAMI, DOBRZE BY BYŁO TEŻ ZDJĄĆ Z SIEBIE UBRANIE PRZENOSZĄCE ŁADUNKI ORAZ ZŁAPAĆ NA CHWILE CZEGOŚ BY SIĘ UZIEMIĆ. Teraz już możesz bezpiecznie pracować. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam do w/w czynności powietrze oraz rękawiczki z lateksu, przedtem pozbyć się ładunków na ciele, można ebonitem i obmyć łapki dingsem - denaturatem by pozbyć się tłuszczu z macek.

 

Stary sposób to zrobić sobie uziemienie z drutu, obrączka na łapce kończąca się na kaloryferze, tak się kiedyś to robiło coby nie było przepięcia.

p.s. człowiek wytwarza od 1,5 do 12 v, nawet kiedyś japońce skonstruowali zegarki dla tych nerwowych, bateria się ładowała na ich skórze... .

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem ze nie będę kombinował sam i zaniosę komputer do informatyka bo mam jeszcze na gwarancji , a jeśli chodzi o podkręcanie to nie podkręcałem , ale miałem problem z kartą graficzną więc przeinstalowałem system . 

Edytowane przez Ajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki - w punkcie ci ładuja takie coby komp ci odpalał i chodził i nie sa one z najwyższej półki czyli taki które nie mają ujemnego oddziaływania na system - duble, krzyżówki, łańcuchy itd, znajdź kolesia, żeby ci postawił takie sterowniki które sa najbardziej optymalne dla twojego kompa, w sklepikach kupuj golca, stawiaj u zaufanego kolesia informatyka system i insze sterowniki do kart itd/itp - to mój sposób, płaxce za wyrób nie za "dobrze działający system" jak kupuję w sklepiku.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stwierdziłem ze nie będę kombinował sam i zaniosę komputer do informatyka bo mam jeszcze na gwarancji , a jeśli chodzi o podkręcanie to nie podkręcałem , ale miałem problem z kartą graficzną więc przeinstalowałem system .

 

Prawidłowo, lepiej zapłacić za naprawę niż potem za części ( chociaż moim zdaniem i tak będziesz musiał (do)kupić kości RAM) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.