Jump to content

Problem z rozpakowaniem pliku typu rar


Ajek

Recommended Posts

Witam . Ostatnio mam dużo czasu więc pomyślałem że pogram sobie w Stalkera . Postanowiłem sobie pobrać sigerous Mod 2.2 . Wszystko pobrałem , ładnie szybko z serwerów forum . Ale podczas wypakowania spolszczenie i modu wyskoczył mi  "błąd sumy kontrolnej "i że plik jest uszkodzony , więc postanowiłem pobrać jeszcze raz i znów to samo .  Plik Fix wypakował mi się normalnie .

Link to comment
Share on other sites

Czyżby kolejny niedziałający mod w naszej pobieralni po Fotografie zaraz sam to ściągnę i sprawdzę :/

 

EDIT. Rozpakowało mi się bez błędów, nie mam pojęcia dlaczego ty nie możesz rozpakować tego u siebie.

 

 

Może masz taki sam problem jak jest opisany tutaj z uszkodzoną pamięcią RAM

 

http://www.forumpc.pl/topic/318461-tajemnicze-b%C5%82%C4%99dy-sumy-kontrolnej-w-archiwach/

Link to comment
Share on other sites

Na początku tak jak pisze zrób test programem Memtest86 dla każdej z kości, sprawdź dysk np programem HDTUNE(chodzi głównie o SMART) jeśli nie będzie błędów to potem ewentualnie wyjmij jedną kość(na przemian) i spróbuj rozpakować archiwum.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałem problem do dziś rozwiązywany jest u mnie przez IZARc rozpakowywuje on min.:

7 - ZIP, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO,
DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR,
XPI, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO. Z nowoczesnym, łatwym w użyciu interfejs, IZArc zapewnia wsparcie dla plików skompresowanych i zakodowanych najbardziej, jak również dostęp do
wiele zaawansowanych funkcji i narzędzi. To pozwala na przeciąganie i upuszczanie plików zi do Eksploratora Windows, tworzenie i wyodrębnić archiwum bezpośrednio w Eksploratorze Windows,
tworzenie archiwów obejmujących wiele dysków, tworzenie samorozpakowujących się archiwów, naprawa uszkodzonych archiwów zip, konwersji z jednego typu do archiwum
drugiego, zobacz i pisać komentarze i wiele innych. IZArc posiada również wbudowany wielojęzyczne wsparcie.

Z IZArc można otworzyć plików obrazu CD ISO, BIN, jak, CDI i NRG.
Jest również możliwe, aby przekształcić te pliki z jednego rodzaju na drugi (BIN ISO, NRG ISO).

 

Polecam

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Tak , występuje na innych plikach rar ;/ 

 

 

To masz problem z RAM co już zostało napisane. Jeżeli masz więcej niż 1 kość to wyjmij 2/3/4 i zostaw jedną tą bliżej procesora, jeżeli sloty są parowane (podpowiedz kolory) to obojętnie które gniazdo zadziała. Testój tak wszystkie kości by wyeliminować uszkodzoną.

Jeżeli masz tylko jedna kość to wyjmij ją, oczyść pędzelkiem malarskim z miękkim włosiem styki oraz gniazdo i zamontuj, testuj.

Jeżeli masz tylko jedną kość to sprawdź na innym gnieździe.

Pożycz kość od kogoś do testów.

NIE DOTYKAJ STYKÓW PAMIĘCI RAM ANi KOŚCI PAMIĘCI NA PŁYTCE DRUKOWANEJ PALCAMI, DOBRZE BY BYŁO TEŻ ZDJĄĆ Z SIEBIE UBRANIE PRZENOSZĄCE ŁADUNKI ORAZ ZŁAPAĆ NA CHWILE CZEGOŚ BY SIĘ UZIEMIĆ. Teraz już możesz bezpiecznie pracować. 

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Zalecam do w/w czynności powietrze oraz rękawiczki z lateksu, przedtem pozbyć się ładunków na ciele, można ebonitem i obmyć łapki dingsem - denaturatem by pozbyć się tłuszczu z macek.

 

Stary sposób to zrobić sobie uziemienie z drutu, obrączka na łapce kończąca się na kaloryferze, tak się kiedyś to robiło coby nie było przepięcia.

p.s. człowiek wytwarza od 1,5 do 12 v, nawet kiedyś japońce skonstruowali zegarki dla tych nerwowych, bateria się ładowała na ich skórze... .

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Stwierdziłem ze nie będę kombinował sam i zaniosę komputer do informatyka bo mam jeszcze na gwarancji , a jeśli chodzi o podkręcanie to nie podkręcałem , ale miałem problem z kartą graficzną więc przeinstalowałem system . 

Edited by Ajek
Link to comment
Share on other sites

Sterowniki - w punkcie ci ładuja takie coby komp ci odpalał i chodził i nie sa one z najwyższej półki czyli taki które nie mają ujemnego oddziaływania na system - duble, krzyżówki, łańcuchy itd, znajdź kolesia, żeby ci postawił takie sterowniki które sa najbardziej optymalne dla twojego kompa, w sklepikach kupuj golca, stawiaj u zaufanego kolesia informatyka system i insze sterowniki do kart itd/itp - to mój sposób, płaxce za wyrób nie za "dobrze działający system" jak kupuję w sklepiku.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

 

Stwierdziłem ze nie będę kombinował sam i zaniosę komputer do informatyka bo mam jeszcze na gwarancji , a jeśli chodzi o podkręcanie to nie podkręcałem , ale miałem problem z kartą graficzną więc przeinstalowałem system .

 

Prawidłowo, lepiej zapłacić za naprawę niż potem za części ( chociaż moim zdaniem i tak będziesz musiał (do)kupić kości RAM) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.