Skocz do zawartości

Strzelba Gaussa


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Karabin Gaussa dostajesz od Ducha za wypełnienie konkretnych zadań. Duch daje szybkostrzelny Gauss, który nie ma sobie równych w modzie. Minus to brak lunety. Jeżeli kupisz u Sacharowa być może będzie z lunetą, ale będzie bardzo wolno strzelał.(użycie w ukryciu jako snajper). Wyśmienita broń na duże mutanty i gości w exoszkieletach. Wszystko zależy na jakim jesteś etapie gry. Amunicję sprzedaje profesor na Jantarze i Siak na Radarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabin Gaussa dostajesz od Ducha za wypełnienie konkretnych zadań. Duch daje szybkostrzelny Gauss, który nie ma sobie równych w modzie. Minus to brak lunety. Jeżeli kupisz u Sacharowa być może będzie z lunetą, ale będzie bardzo wolno strzelał.(użycie w ukryciu jako snajper). Wyśmienita broń na duże mutanty i gości w exoszkieletach. Wszystko zależy na jakim jesteś etapie gry. Amunicję sprzedaje profesor na Jantarze i Siak na Radarze.

Ale u niego napisane jest strzelba a nie karabin:P

Zapisze się i sprawdze co to jest jak bez celownika to zrezygnuje zzakupu :P


Niestety okazało się że masz racje .

Karabin jak ze zwykłej gry wole Wała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję wypróbować karabin Gaussa od Ducha na jednym z nowych stworów - Bibliotekarzu. Zespawnował mi się po raz drugi podczas gry na Bagnach (przejście mostek z posterunku Diakona w stronę cerkwi Bandytów). Wynik - rewelacja 4 do 5 strzałów i po nim :D Niemniej jednak ten numer przejdzie tylko z Gaussem od Ducha - szybkostrzelność zwykłego Gaussa jest zbyt wolna, by przeżyć takie spotkanie twarzą w twarz. Poza tym jest to broń (oba Gaussy), która kładzie te upierdliwe Połamańce jednym strzałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak ten numer przejdzie tylko z Gaussem od Ducha - szybkostrzelność zwykłego Gaussa jest zbyt wolna, by przeżyć takie spotkanie twarzą w twarz.

Poza tym jest to broń (oba Gaussy), która kładzie te upierdliwe Połamańce jednym strzałem

Za to właśnie kocham tego Gaussa...za Połamańce...:D... mimo ,że bez lunety jest najlepszy. W galerii Soljanki są fotki pokazujące skutecznośc tej broni wybiłem 2 stadka...23 pseudopsy w Zapomnianym Lesie...27 ślepych psów na Niezbadanych Terenach....

Ale u niego napisane jest strzelba a nie karabin

Strzelba Gaussa to Crysis, nie przypominam sobie tej broni w modzie...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie czy można zamontować do niego którąś optykę, w Soljance jest kilka rodzajów trzeba pobiegać po handlarzach.

Na razie ugrzązłem na dobre na CEA 2 (wczoraj kopnąłem w cztery litery Świadomość Z :P). Jak tylko wrócę do Zony to zajmę się tym pomysłem - ciekawe, że nikt wcześniej na to nie wpadł ...:D

No ale czasem trzeba bardziej militarnego podejścia do rzeczy Vorenusie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie czy można zamontować do niego którąś optykę, w Soljance jest kilka rodzajów trzeba pobiegać po handlarzach.

Niestety nie daje się zamontować optyki na Gaussie Ducha (a szkoda :P)

Sprawdziłem następujące celowniki:

1. PSO-1

2. SUSAT

3. ACOG

Nie sprawdziłem jeszcze celownika dedykowanego pod M16, ale raczej czarno to widzę. :D

EDIT:

- optyka dedykowana pod M16, też nie daje się podczepić do Gaussa Ducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optyka do tego Gassusa zrobiłaby z niego super-broń, tylko amunicji w Zonie za dużo nie znajdziesz. O medalion się nie martw - jak znajdziesz już teleport to medalion będzie tylko formalnością.

No i pewnie właśnie dlatego autorzy Solianki nie dali możliwości dołączania do niego optyki :P

Trudność w zdobyciu do niego amunicji jest kolejnym takim elementem limitującym częstotliwość używania Gaussa.

Gdyby było inaczej, to prędzej czy później każdy z grających w Soliankę biegałby tylko z Gaussem od Ducha i nie musiał obawiać się czegokolwiek (no może radiacji :D).

Od biedy myślę, że dałbym radę zmusić grę (grzebiąc w konfigach broni) do tego, by dołączyć optykę do tego Gaussa, ale chyba tego nie zrobię z szacunku dla Twórców tego wspaniałego moda.

Namiar na przejście ATP-Prypeć od Sacharowa dostałem :P

Dziś siedzę do późna w pracy, więc chyba dalszy ciąg Solianki od jutra, niestety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicy w Barze też nic z Gaussem Ducha nie potrafią zrobić :P Wnioski: 1. optyki nie da się do niego dołączyć (bez grzebania w konfigach broni) 2. technicy w Barze nie potrafią jej modyfikować. 3. Gauss Ducha jest taki, jakim go Autorzy moda stworzyli (czyli bez optyki) i albo go ktoś polubi, albo nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było inaczej, to prędzej czy później każdy z grających w Soliankę biegałby tylko z Gaussem od Ducha i nie musiał obawiać się czegokolwiek (no może radiacji ).

Dokładnie... broń Ducha jest wystarczająco groźna i bez optyki. Celowo nie dodano lunety..byłoby to dużym błędem i zachwiało równowagę wśród broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podajcie mi nazwę tej broni jaka jest w plikach broni lub unikatowych a spróbuję pokombinować z podpięciem celownika.Ewentualnie można zrobić takie cuś: zoom_enabled = true ; (on,off)zoom mode (right mouse button) scope_zoom_factor = 17.142857 ;G-36 Standart 3,5X ; fov for zoom mode scope_texture = wpn\G-36 scope_name = wpn_addon_optik ; section name for the attachable scope inv_grid_x = 86 inv_grid_y = -5 Poszukaj w pliku dodatki jeżeli jest jakaś luneta to dołożysz jeżeli nie ma to nic z tego to co ci wkleiłem jest z tajnych ścieżek 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.