Skocz do zawartości

Nick


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę coraz dziwniejsze nicki na forum i obserwuję tendencję do pisania ich z małej litery... Może pochwalcie się co oznaczają Wasze pseudo albo pod wpływem czego lub kogo sobie je wybraliście. Ja podobnie jak avatar swój nich zaczerpnąłem z postaci w serialu Rzym, Vorenus jest chyba najuczciwszym człowiekiem w tym filmie choć targają nim ciągle skrajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pierwszy...malakas poprawnie pisane...μαλακας Jest to słowo z języka greckiego używane powszechnie i w zależności od sytuacji, może być różnie odbierane. Młodzież między sobą używa go nagminnie, choć jego znaczenie jest obraźliwe.W normalnej rozmowie jest ono zakazane, nazwanie w ten sposób rozmówcy spowoduje jego obrazę, a w skrajnych wypadkach może sprowokować bójkę. Do zastosowań z humorem można przytoczyć przykład...jeden grek robi jakąś głupotę, przychodzi inny widzi jego dzieło i mówi...posa kila malakas ijse...to znaczy dosłownie ..ilu kilogramowym malaką jesteś. W naszej obyczajowości to gość o bardzo wstrętnym charakterze, który jest jak pies, który sam nie zje i drugiemu za nic zjeść nie da...;). Ciężko określić dosłownie całą specyfikę tego określenia, ponieważ ma wiele zastosowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę drugi ;) Mój pełny nick był początkowo Yurek_Kiler_PL na cześć głównego bohatera pewnej polskiej komedii, którą osobiście bardzo lubię. Ponieważ z czasem znudziło mi się wpisywanie tak długiego loginu w różnych miejscach na www, to postanowiłem go skrócić - i tak już zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dino przylgnęło do mnie już w podstawówce, a wzięło się to z tego , ze pani od w-f kazała nam rzucać za 3 do kosza lobem żeby było trudniej ustawiła się pod koszem żeby zliczać ilość. Ja jej mówię żeby odeszła bo może wyłapać piłeczką, olała mnie zupełnie. Ja, że byłem zapalonym koszykarzem to dysponowałem najlepszą skórzana piłka marki wilson (dość ciężką). Jak raz gruchnąłem to gała spadła koło nauczycielki parę cm mijając jej głowę i ona na to xxxxxx (moje nazwisko) ty masz mózg jak dinozaur. I tak już zostało w skrócie Dino. A Lord to już forumowe, meilowe sprawy dinów jest dużo lordów dinów mniej i dlatego tak zostało i jak brzmi eheheheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.