Skocz do zawartości

Redaktor na okres próbny


Rekomendowane odpowiedzi

Przypadł mi w udziale zaszczyt bycia tzw. redaktorem na okres próbny, więc staram się jak moge by urozmaicić to forum.

Niestety często nie wiem jak w/w urozmaicenie ma wyglądac bo pełnię w/w funkcję po raz pierwszy, więc staram sie poprzez ten dział by wszyscy uczestnicy forum napisali do mnie co by chcieli ujrzeć/przeczytać dostać.

wiem, że nie zawsze staje na wysokosci zadania ale się staram.

1/ wiem, że uzywam wpisów wlasnych często luxno związanych z tematyką - tzw. of topy, postaram sie tego unikac i wyrugować je z własnych wpisów.

 

Piszcie co i jak by urozmaicić forum.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh ale zjazd na start, zachęciłeś go ;)

 

Aż mi się ze szkoły jeden tekst nauczycielki przypomniał:

 - A dla ciebie, eeee, jedynka na zachętę

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vid mam nadzieję że poniższe słowa zrozumiesz jako konstruktywną krytykę

- nie jako chłostę po  twoich redaktorskich pleckach.

 

Co do twojej roli, którą pełnisz na forum, w/w chłosta należy ci się za:

-przypadkowe (lub celowe :whistling: )  kalki postów ze stalkeruniverse,

- (niekiedy) niemożność przelania w treść posta swoich myśli, tak aby ten stanowił

sensowną, składną i zrozumiałą do przeczytania całość,

- częste (jak na redaktora) błędy gramatyczne w wypowiedziach (@Smox).

 

Butelka dobrego alkoholu za ciężkie (z)noszenie redakcyjnego egzoszkieletu należy ci się za:

- dobrą znajomość modów (oraz języka rosyjskiego), 

- bardzo dobrą znajomość środowiska uniwersum;

- rzetelną, pełną profesjonalnego zaangażownia pracę i poświęcony czas dla forum,

- próby urozmaicania (czasem "wesoło-offtopowo") treści na forum,

- dużą znajomość wiedzy "histerycznej", przedstawianej w nienachalny, obiektywny sposób.

 

Co do urozmaicenia forum  - pomysłów brak.

 

To moje spostrzeżenia, jednak zawsze szkła mojej maski p.gaz mogły zaparować,

więc stąd mój istotny brak obiektywizmu :dry:

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego V, znamy sie ze Stalkeuniverse... mniej lub więcej... zaczął bym od reguły słowa redaktor http://pl.wikipedia.org/wiki/Redaktor i tu nastepuje już totalna zbierzność z tym co robisz Ty tytaj jako "redaktor na okres próbny" :)

Chcesz być wszędzie w jednym czasie, co już jest chaosem który czasami widać w twoich postach ( może dlatego walisz tyle błędów stylistycznych i gramatycznych), myślę że nie powinieneś brać się za wtawki modów bo wychodzi Ci z tego totalny bałagan. Zero grafik, nieprzetłumaczone teksty, brak oprawy graficznej, popatrz na inne wstawki z tego forum czy tego drugiego gdzie urzędujesz. Więcej pisania ogólnodostępnym językiem polskim... itd, itp.

 

Ja oceniam Cię z perspektywy byłych redaktorów tego forum z przed lat, dlatego może moja ocena jest surowa ale nie jestem Twoim wrogiem i życzę Ci jak najlepiej w pracy którą tu wnosisz.

Wnosisz dużo urozmaicenia, ale czasami zbyt dużo z czego robi się bałagan.

Pozdrawiam V!

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu można jeszcze dodać, czego nie zrobili poprzednicy. może bardzo modna konstruktywna krytyka polegająca na wytarciu sobie daną osobą własnych brudnych butów i zmieleniu według własnych potrzeb danej osoby do wartości brzydko pachnacej kupy ;)... a więc, więcej wzlotów niż upadków. czego wszystkim, sobie i Vid zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Warzywo9 - konstruktywna krytyka - ja wole starsze, XIX-o wieczne okreslenie z angli: pozytywna negacja ;).

Jak sie mówiło/ówi  wojsku: dowóco! wina po mojej stronie, przyjąłem i bedę unikac w/w błędów, co do lasusów pisowni to czasem zamiast litery ziet(ź) wychodzi mi x.

Marycha: szkła maski mogą zaparować: 1/ wkładki przeciw potne

2/ naturalny "amoniak" ) i nie parują szybki ;).

Co Hooligansa to na swoje usprawiedliwienie oprócz informacji z postu 1 mogę dodać, że nieraz napisałem, że nie umiem wstawic tekstu czy innych takich, nie kumam często tzw. 100% obsługi komputera.

Do tekstów często wstawiam wyrażenia slangowe, czasem moje wypowiedzi sa "luźno" związane z tematem.

Mam te same co każdy z was obojga płci problemy z przechodzeniem modów.

Mam dystans do siebie i wg. innych poczucie humoru, unikam prywatnych wycieczek więc nie krępować się jak coś źle zrobię i upominac mnie prosze, to poprawi mój warsztat.

 

:woot: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.