Jump to content

Termosy


Łobuz
 Share

Recommended Posts

Żeby znaleść termosy musisz wyjść poza mapę.Zaraz przy przejściu na Radar kierujesz się w prawo i idziesz między skałami wzdłuż lini wysokiego napiecia (uwaga na promieniowanie ) Kierujesz sie w stronę bazy Wolności ale cały czas poza mapą.Praktycznie na samym końcu możliwej drogi przy dużym drzewie znajdziesz termosy.

Link to comment
Share on other sites

Z dużymi termosami to jest łatwa sprawa (tylko antyrady lub arty od promieniowania miej przy sobie :)). Nieco ciekawiej jest z małymi termosami. Po pierwsze trzeba od Garika się dowiedzieć gdzie szukać i zrobić najlepiej screenshota dialogu, w którym podaje on miejsce w Prypeci gdzie ich szukać. Ja tak nie zrobiłem i zapamiętałem tylko, że trzeba szukać w budynku ze sklepem (restauracją ?) GASTRONOM. Otóż okazuje się, że w Prypeci są DWA takie miejsca: 1. przy Dworcu autobusowym (na zachód od obalonego pomnika Lenina stojącego na placu obok Hotelu z dekoderem) 2. na północny-wschód od pomnika Lenina (na wschód od Diabelskiego młyna) Małe termosy są w tym pierwszym budynku (obok Dworca autobusowego) na piętrze :D Nie macie pojęcia ile czasu ich się naszukałem :P. Już miałem spawnera użyć, bo myślałem że w tekstury powpadały, ale poradnik dał mi do myślenia - Gastronom jest, ale żadnego autobusu obok niego ;). Obleciałem Prypeć dookoła i voila - drugi Gastronom, a w nim termosiki :D

Link to comment
Share on other sites

Z dużymi termosami to jest łatwa sprawa (tylko antyrady lub arty od promieniowania miej przy sobie :)).

Nieco ciekawiej jest z małymi termosami. Po pierwsze trzeba od Garika się dowiedzieć gdzie szukać i zrobić najlepiej screenshota dialogu, w którym podaje on miejsce w Prypeci gdzie ich szukać. Ja tak nie zrobiłem i zapamiętałem tylko, że trzeba szukać w budynku ze sklepem (restauracją ?) GASTRONOM.

Otóż okazuje się, że w Prypeci są DWA takie miejsca:

1. przy Dworcu autobusowym (na zachód od obalonego pomnika Lenina stojącego na placu obok Hotelu z dekoderem)

2. na północny-wschód od pomnika Lenina (na wschód od Diabelskiego młyna)

Małe termosy są w tym pierwszym budynku (obok Dworca autobusowego) na piętrze :D

Nie macie pojęcia ile czasu ich się naszukałem :P. Już miałem spawnera użyć, bo myślałem że w tekstury powpadały, ale poradnik dał mi do myślenia - Gastronom jest, ale żadnego autobusu obok niego ;). Obleciałem Prypeć dookoła i voila - drugi Gastronom, a w nim termosiki :)

Znalazłem przenośny teleport i jak zacząłem się nim bawić to za trzecim razem trafiłem do skrytki zmałymi termosami w Prypeci :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity