Skocz do zawartości

Termosy


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby znaleść termosy musisz wyjść poza mapę.Zaraz przy przejściu na Radar kierujesz się w prawo i idziesz między skałami wzdłuż lini wysokiego napiecia (uwaga na promieniowanie ) Kierujesz sie w stronę bazy Wolności ale cały czas poza mapą.Praktycznie na samym końcu możliwej drogi przy dużym drzewie znajdziesz termosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużymi termosami to jest łatwa sprawa (tylko antyrady lub arty od promieniowania miej przy sobie :)). Nieco ciekawiej jest z małymi termosami. Po pierwsze trzeba od Garika się dowiedzieć gdzie szukać i zrobić najlepiej screenshota dialogu, w którym podaje on miejsce w Prypeci gdzie ich szukać. Ja tak nie zrobiłem i zapamiętałem tylko, że trzeba szukać w budynku ze sklepem (restauracją ?) GASTRONOM. Otóż okazuje się, że w Prypeci są DWA takie miejsca: 1. przy Dworcu autobusowym (na zachód od obalonego pomnika Lenina stojącego na placu obok Hotelu z dekoderem) 2. na północny-wschód od pomnika Lenina (na wschód od Diabelskiego młyna) Małe termosy są w tym pierwszym budynku (obok Dworca autobusowego) na piętrze :D Nie macie pojęcia ile czasu ich się naszukałem :P. Już miałem spawnera użyć, bo myślałem że w tekstury powpadały, ale poradnik dał mi do myślenia - Gastronom jest, ale żadnego autobusu obok niego ;). Obleciałem Prypeć dookoła i voila - drugi Gastronom, a w nim termosiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużymi termosami to jest łatwa sprawa (tylko antyrady lub arty od promieniowania miej przy sobie :)).

Nieco ciekawiej jest z małymi termosami. Po pierwsze trzeba od Garika się dowiedzieć gdzie szukać i zrobić najlepiej screenshota dialogu, w którym podaje on miejsce w Prypeci gdzie ich szukać. Ja tak nie zrobiłem i zapamiętałem tylko, że trzeba szukać w budynku ze sklepem (restauracją ?) GASTRONOM.

Otóż okazuje się, że w Prypeci są DWA takie miejsca:

1. przy Dworcu autobusowym (na zachód od obalonego pomnika Lenina stojącego na placu obok Hotelu z dekoderem)

2. na północny-wschód od pomnika Lenina (na wschód od Diabelskiego młyna)

Małe termosy są w tym pierwszym budynku (obok Dworca autobusowego) na piętrze :D

Nie macie pojęcia ile czasu ich się naszukałem :P. Już miałem spawnera użyć, bo myślałem że w tekstury powpadały, ale poradnik dał mi do myślenia - Gastronom jest, ale żadnego autobusu obok niego ;). Obleciałem Prypeć dookoła i voila - drugi Gastronom, a w nim termosiki :)

Znalazłem przenośny teleport i jak zacząłem się nim bawić to za trzecim razem trafiłem do skrytki zmałymi termosami w Prypeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.