Skocz do zawartości

Wylot za wylotem... i wylotem pogania!


Rekomendowane odpowiedzi

Ze szczerą chęcią po raz kolejny zasiadłem do LA, wcześniej pisaliście by poczekać na patche, że gra jest niestabilna... poczekałem grając w inne mody.

Niestety starałem się ze wszystkich sił, nie da się grac w moda w którym w godzinie ma się 10 wylotów, często bez loga, od tak, czarny ekran i pulpit.

Nie mam złego kompa, obniżyłem ustawienia grafy bo czytałem na ruskich forach że to wymagający gad... niestety.

Czy komuś udało się przejść LA bez zepsutych nerwów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w LA zaraz jak się pojawiła. Nie wyskoczyłem z zachwytu z portek, ale też większych problemów nie miałem. Zagrałem i wywaliłem z dysku. Czytałem, że powstały jakieś patche, ale nie sprawdzałem. Jak widać to dalej kiepski mod. 

No chyba, że dobry komp, to nie wszystko. Trzeba też umieć się z nim obchodzić. Pisałem już nie raz, że nawet dobry komputer można stosunkowo szybko "zajeździć". Nie sądzę jednak, by @pacjent1972 nie potrafił wyczyścić systemu. Stawiam więc na winę po stronie moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w LA zaraz jak się pojawiła. Nie wyskoczyłem z zachwytu z portek, ale też większych problemów nie miałem. Zagrałem i wywaliłem z dysku. Czytałem, że powstały jakieś patche, ale nie sprawdzałem. Jak widać to dalej kiepski mod. 

No chyba, że dobry komp, to nie wszystko. Trzeba też umieć się z nim obchodzić. Pisałem już nie raz, że nawet dobry komputer można stosunkowo szybko "zajeździć". Nie sądzę jednak, by @pacjent1972 nie potrafił wyczyścić systemu. Stawiam więc na winę po stronie moda.

Zainstalowałem moda jak trzeba zgodnie z waszymi podpowiedziami,nie wiem co jest przyczyna, doinstalowałem patcha na poprawienie tekstur drutu kolczastego i nowe stare modele broni z naszego forum. Nie wiem może cheaterka udźwigu powoduje wyloty? Nie wiem, wiecie że gram w Stalkera od zawsze i mody do niego, nigdy nie miałem takich cyrków.

@smox, PC-t jest u mnie zawsze czyściutki, tak na zewnątrz jak i systemie. :)

Mam nadzieje że kiedyś znowu wrócę do LA, może z jakimś ciekawym modem... i bez wylotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Lost Alpha, po czym instalujesz patch 1.3003. Nie jestem pewny spolszczenia bo u mnie powodowało wyloty przy używaniu TOZ 34 i w barze.

Nie instaluj niczego z naszego forum bo to na stare wersje są rzeczy. Większość paczek tutaj albo na 1.30013 jest albo na 1.3002.
Lepiej wejść na GSC forum, tam masz najnowsze wersje. Polecam S.L.A.M. bo to jest ogółem bugfix i dodaje parę rzeczy, nie polecam tylko addonów. Już sam mod dodaje nowe animacje co mi się nie podoba zbytnio, ale też ma swoje wady bo dodaje niepotrzebne rzeczy, kiedyś to był S3ri0us bugfix pack który miał naprawiać tylko błędy. Moja robota w nim to nowe pozycje broni tylko była na początku a potem jeszcze przerobiłem mu strzelby do nowych animacji.

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zainstaluj Lost Alpha, po czym instalujesz patch 1.3003. Nie jestem pewny spolszczenia bo u mnie powodowało wyloty przy używaniu TOZ 34 i w barze.

Nie instaluj niczego z naszego forum bo to na stare wersje są rzeczy. Większość paczek tutaj albo na 1.30013 jest albo na 1.3002.
Lepiej wejść na GSC forum, tam masz najnowsze wersje. Polecam S.L.A.M. bo to jest ogółem bugfix i dodaje parę rzeczy, nie polecam tylko addonów. Już sam mod dodaje nowe animacje co mi się nie podoba zbytnio, ale też ma swoje wady bo dodaje niepotrzebne rzeczy, kiedyś to był S3ri0us bugfix pack który miał naprawiać tylko błędy. Moja robota w nim to nowe pozycje broni tylko była na początku a potem jeszcze przerobiłem mu strzelby do nowych animacji.

 

Moglbys dac jakiegos linka do tego SLAMA,potrzebuje takiego bugfixa bo mam wylot w barze do pulpitu i chcialbym sprobować go nim naprawic,moze coś pomorze,przeszukałem moddb ale nie moge go pobrać  http://www.moddb.com/search?q=SLAM+MOD+STALKER+LA&sa.x=8&sa.y=4&sa=Search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.