Jump to content

SKAT-15


Łobuz

Recommended Posts

Jestem pewny że w wersji 19.04 normalnie go naprawiałem remzestawami. Możliwe że tylu ludzi krzyczało o jaki mocny ten SCAT-15 no i teraz już nie można go naprawiać.Ewentualnie może można go naprawiać dopiero po pełnym ulepszeniu.Na to nie zwróciłem uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Nie wstawiaj tylko tego ostatniego modułu (z Pieczary). Pozostałe są OK. Dzięki temu nie będzie Ci potrzebował energii. A tym że będzie Ci sam apteczki i opatrunki dawkował się nie przejmuj - gram z tym od bardzo dawna i nie przeszkadza mi to ;) U mnie w grze daje się go spokojnie naprawić, ale musi mu ubyć conajmniej 3 lub więcej procent, żeby remzestaw zadziałał - inaczej pojawia się komunikat: "pancerz nie wymaga naprawy" Obecnie zamiast SKATA 15M używam poprawionej przeze mnie egzy Czystego Nieba i muszę przyznać malakasowi rację - sprawuje się lepiej niż SKAT 15, a po zamontowaniu nokto "Biała Noc" ogranicza cię tylko konieczność snu :P

Link to comment
Share on other sites

Ale ma parametry :D

Kulo odporność 55%;)

A będą jeszcze lepsze jak zamontujesz pierwsze dwa moduły (oprócz tego z Pieczary oczywiście :)) :D:D:D

Tak naprawdę gdyby nie jego masa własna :P, to byłby pancerzem idealnym :)

Poniżej masz screeny ze SKATEM 15M z dwoma i trzema modułami - wnioski wyciągnij sam ...

post-301-12967682333404_thumb.jpg

post-301-1296768233541_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skat 15 jest jak najbardziej naprawialny, też grałem w 19.04 ale w nowszych wersjach nie uległo to zmianie. Yurek zostałeś zatem CZITEREM... (w Polsce piszemy po polsku) :) Teraz jeszcze kody na nieśmiertelność i ... miłej zabawy:lol.

Niech Ci będzie ... :):P (spróbuj mojej egzy sam, a zobaczysz, że nie jest aż tak mocno zmodyfikowana, by można to było uznać za czitowanie - mieści się w granicach zdrowego rozsądku i jak na razie nie psuje balansu gry [właśnie to intensywnie sprawdzam] :D)

Jak poczytasz sobie co ludzie chcieliby zmienić w Soliance, to zapewne wpadnie Ci w oko kwestia pewnego "niedopracowania" egzoszkieletów :D

No bo jestem w stanie zrozumieć różnice w parametrach ochronnych. Natomiast sztucznie wprowadzone obniżenia udźwigu lub upośledzenie możliwości biegania jest kompletnie bez sensu - technologicznie egza to egza i każdy "Chińczyk" (a co dopiero nasi spece z różnych ugrupowań produkujących egzy ;)) potrafi skopiować serwomotory odpowiedzialne za bieganie, lub udźwig - jest to element mechaniczny, a nie związany z technologią wytwarzania materiałów wykorzystanych do produkcji egzy (a to one odpowiadają za parametry ochronne pancerza :))

edit:

czitowanie to używanie udźwigu 500 kg :D:P:P:exclamation:

Link to comment
Share on other sites

Nie wstawiaj tylko tego ostatniego modułu (z Pieczary). Pozostałe są OK. Dzięki temu nie będzie Ci potrzebował energii. A tym że będzie Ci sam apteczki i opatrunki dawkował się nie przejmuj - gram z tym od bardzo dawna i nie przeszkadza mi to :P

Obecnie zamiast SKATA 15M używam poprawionej przeze mnie egzy Czystego Nieba i muszę przyznać malakasowi rację - sprawuje się lepiej niż SKAT 15, a po zamontowaniu nokto "Biała Noc" ogranicza cię tylko konieczność snu ;)

Yurek to właśnie u ciebie wyczytałem żeby 3 modułu nie montować :D

reszte już mam :D

Dzięki za podpowiedzi - widocznie za nmało zniszczony jest :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.