Skocz do zawartości

Obrona okrężna


Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząłem to zadanie, jak wymieniony, miał tylko jednego towarzysza, mimo szczerych chęci, trafiłem też na emisję, padli wszyscy , na sam koniec  wmieszali się wojskowi. Trudno cofać się nie będę.

Ps. Coś nie tak z moim awatarem? :((((((

Aparat mi się posuł czy jak.

Edytowane przez krypa
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem to zadanie, jak wymieniony, miał tylko jednego towarzysza, mimo szczerych chęci, trafiłem też na emisję, padli wszyscy , na sam koniec  wmieszali się wojskowi. Trudno cofać się nie będę.

Ps. Coś nie tak z moim awatarem? :((((((

Aparat mi się posuł czy jak.

Punkcik za zepsuty aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to w końcu jak ? Sepator ma przeżyć czy nie?
Wiem że nawet jak wszyscy zginą to i tak zadanie dla Zachara będzie zaliczone (oddany worek).
Tylko że coś jak przez mgłę pamiętam że w pierwszej wersji Soljanki (szukałem info w poradniku) po walce trzeba było zagadać z Separatorem i po tej gadce chyba odchodził na bagna... Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej tak jest. Rozmawiasz z Sepatorem i ten odchodzi do wioski kotów a potem po jakimś czasie zapewne wraca na bagna. Tak czy siak, jego rola w modzie się kończy. Odnośnie jego przeżycia, cóż, może i zadanie się zalicza po jego śmierci. Może nagroda jest inna, nie zwracałem uwagi. Rzecz w tym, że takie dostajemy zadanie. Sepator ma przeżyć, jest to jasno powiedziane. Nie przeżyje, zadanie zaliczone na pół gwizdka. Wbrew pozorom nie jest trudno to zrobić. Ja zawsze zaraz po rozmowie z Sepatorem rozwalam tych bandytów, którzy ida od strony ATP. Nie poluje na wszystkich, rozwalam tych którzy wejdą mi pod lufę. Byle ich przerzedzić , z jednym czy z dwoma Sepator i spółka sobie poradzą. Od razu biegnę za budynek i tam zza rogu rozwalam tych atakujących od tyłu, by nie zdążyli wejść do budynku. Ide dalej, okrążając budynek i wykańczam tych z prawej strony. Rzecz w tym by nie dopuścić ich do budynku. W tej grze udało mi się za pierwszym razem.

W czasie gry znajdujemy w Labiryncie przy kombinezonie strażaka receptę na transmutacje artefaktu podpisaną przez Sepatora. Może to jest nagroda za jego przeżycie. Może jeśli Sepator zginie, recepty nie będzie. Nie wiem, ja zawsze robiłem wszystko by przeżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.