Skocz do zawartości

Świadomość Z mi Umar


Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki. jestem w sarkofagu. wszystko pięknie. Ubiłem wszystko(prawie wszystko ;) ) co w środku ale... po zniszczeniu tego czegoś w ostatniej sali, jak teleportuje mnie do gościa z Swiadomości Z mam taką scene

 

Pan Z respi się. wyjmuje karabin i starannie go przeładowuje. chowa karabin. pada na ziemie... i Umiera... Czy to zaplanowane działanie?

ss_kuba_10-12-15_16-55-18_(l12u_control_monolith).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, powinna odbyć się z nim rozmowa. Tak jak w podstawce, bo tu nic nie zostało zmienione. Oczywiście nie zgadzasz się na współpracę i w konsekwencji lądujesz na CEA-2. Nie ma rozmowy, nie ma CEA-2. Kluczem jest przejście na CEA-2. Jeżeli możesz przejść mimo śmierci fantoma, to chyba możesz zaryzykować. W sumie to tylko zakończenie waniliowej linii fabularnej, która tu się tak czy siak kończy, bo na CEA-2 ostatni teleport bodajże przeniesie cię do Prypeci. A na CEA-2 musisz sie dostać by znaleźć mózgi kontrolerów do zadania Łukasza, dzięki czemu zdobędziesz teleportery umożliwiające bezpośredni dostęp do CEA-2. Jeżeli nie ma przejścia na CEA-2, cóż, zrób rachunek sumienia bo zapewne jest to efekt szaleństwa z modyfikacją plików gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że, s pomieszcenia z NIM nie da się wyjść, a drzwi do wyjścia na CEA2(te którymi mn na TŚ było) są zablokowane... a Demo_play, nie przenosi gracza na miejsce Kamery :(

 

A plików gry prawie nie modowałem. jedyne co to dodałem Barmanowi Antyrady do sprzedawania, i zmodyfikowałem Udźwig GG (z 80 na 100kg). 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze żaden sejw Ci nie padł? Bo ja robiąc sejwów kilkadziesiąt na lokację miałem kilka razy sytuację, że dwa,trzy sejwy się zbrickowały i nie można wczytać gry. Jak rozwali Ci się ten jeden quicksave to wtedy się nauczysz zapisywać grę przez konsolę hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów sprawdziłem Twojego sejwa,hmmmm, za pierwszym razem jak wszedłem do sterowni to coś nie tak,dostałem z liścia od dziadka wiec nici z dialogu.Wczytanie drugi raz sejwa już było normalnie.Stań przed wejściem,zapisz "na twardo", rozwal 5 tych lamp i moby,rozwal 6 i ma być dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione jakieś 2500 sejwów :). Ale nie mam problemów. Do rzeczy. U mnie nie było żadnych problemów z rozmową ze Świadomością Z. Poza problemem z twoim wyposażeniem. Naprawdę nie wiem jak ty doszedłeś do tego Sarkofagu i jak zamierzasz przejść dalej. To co zebrałem z trupów w Sterowni Monolitu schowałem do schowka i wrzuciłem ci do niego znacznik GPS. Weźmiesz sobie przy kolejnej wizycie w Sarkofagu, Zrobiłem ci też przy nim sejwa, po rozprawie z monolitem a przed wejściem do sterowni, rozwaleniem poltergeistów i rozmową z fantomem. Masz też oczywiście autosave na CEA-2.

 

ss_kobal_10-12-15_20-34-13_(l12u_control_monolith).jpg

kobal_autosave.sav

painchiller_01.sav

painchiller_01.dds

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Doszedłem? Abakan to dobra broń. bardzo dobra. a kombi? na Exoszkielet mnie nie stać. Artefakty wszystko chroniły. miałem 5 Plazmowych Gąsienic, ale oczywiście wszystie zmieniły się w Bukowca

 

i jedna sprawa - Bo zauważyłem że chyba spolszczenie nie masz(amucja BP po rusku chyba jest tak mi się wydaje)  więc... czy spolszczenie mogło cuś spatolić?

 

@godlike -Heh. przez konsole dużo zapisuje, ale w tym monolicie nie miałem czasu aby ją włączyć... a przez menu się nie chciało. A tak prawde mówiąc, to z irytacji (Gaussy, Granaty, Granaty) nawet nie myślałem o tym

 

a save mi nie padają. jedyne co to czasem mi Autosave nie zadziała, ale ani jeden mi się nie spsuł :D

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj. Egzoszkielet to ja miałem już na Agropromie. Wojskowe i bandytów zdarzają się bardzo często. A granaty może chłopcy rzucili ze dwa. A spolszczenie nic nie kmini. Jakby coś kminiło to u wszystkich. Jakbyś miał coś po rosyjsku to by to było nieczytelne. Kodowanie tekstu jest ustawione na polski alfabet. Ty się lepiej przyznaj co ty nakminiłeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gadam. Exo trudno. czy nawet nie to że nie mam hajsu. bardziej to że nie wiem Gdzie go zdobyć :P

EDIT: a ukradnięcie Trupowi Powinności się nie liczy. nawet jak by sidor za 10 rubli naprawił to i tak bym nie włożył Exo Po (tfu) Powinnościowcu (tfu tfu)

 

Edit2: niet. niec nie kminiłem. zwykły Bug. a dodanie Barmanowi Anty-Radów w asortymencie nijak ma się do Gościa z Świadomości Z (hmmm.)

Edit3(wiem. dużo editeróf) Może masz racje. exo po bandytach to znalazłem Setki. tylko czy taki z stanem 30% za ile sidor naprawi :P

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PainChiller koledzy starają Ci się pomóc jak mogą, jednak jeśli na własną rękę edytujesz pliki to sam jesteś sobie winien.

Z przedstawionymi przez Ciebie problemami również się nie spotkałem.  

Wybacz - ale zachowujesz się jakbyś pierwszy raz grał w Stalkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PainChiller  - słuchaj starszych graczy , dobrze na tym wyjdziesz.

A w kwestii napraw - na forum jest poprawka na naprawę - jeden remzestaw naprawia do 100%. Jeżeli nie masz artów na zakup - to za żarcie kupisz je u Zyły w DM. I problem pancerzy masz rozwiązany.A że po trupku - no to co . Gry jeszcze nie symulują zapachu płynów ustrojowych:biggrin:.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wybacz - ale zachowujesz się jakbyś pierwszy raz grał w Stalkera.

 

Nie ma. Pierwszy raz? Misery 5 razy przebyłem, do zewu chyba wszystkie mody fabularne(Polecam Spectrum) SoC przegrałem Lata życia na setkach modów. Lost Alpha wchłoneła Mnie na dobre. Pierwszy raz? Nie ma opcji :)

 

a Co wy macie z Edycją? w Modowaniu Stalkera, mam conajmniej tyle doświadczenia(nie tak dużo jak wy, ale zawsze jest ;) ) że nie uwierze, że zwykłe dodanie Barmanowi Antyradów i Zwiększenie masy GG z 80 do 100 może Zabić (na śmierć) Gościa od Świadomości :P

 

EDIT: Tak jak by co piszę. Doceniam że chcecie pomóc. szczerze to tu jest pierwsze forum stalkera na którym najnormalniej w świecie staracie się , bo np: na forum "stalker.pl" jak zapytałem się o kilka pierdół to dostałem Opierdal, że nabijam posty. a tu najnormalniej w świecie jest "Potrzebujesz pomocy - to ją dostajesz ;)" , i może po moich postach za bardzo nie widać ale doceniam to ;)

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie uwierze, że zwykłe dodanie Barmanowi Antyradów i Zwiększenie masy GG z 80 do 100 może Zabić (na śmierć) Gościa od Świadomości :P

Dlatego że nikt takich problemów jak Twoje nie zgłaszał, pomyślałem że gmerasz w plikach... i po części również dlatego że marudzisz niekiedy w postach jak stara baba: "tu mnie zabijają z granatnika, tam mnie zabijają za granatnika...";)

Jeśli chcesz pomocy - tutaj zawsze ktoś Ci ją zaoferuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.