Skocz do zawartości

Obrona Agropromu i Prototyp Kombinezonu wojska


Rekomendowane odpowiedzi

Problem mam taki - Misja z Atakiem na Agroprom... idę na agroprom... walcze na Agropromie.... Obroniłem Agroprom. Żołnierze Ubici(wszyscy) ale misja mi się nie zalicza

Więc:

 

1) Dlaczego misja się nie zaliczyła? wszystko jest martwe, w tym Oba BTR-y

2) Gdzie jest ten Kombinezon wojska? przeszukałem wszystkie trupy i nic nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Trup był, i dokumenty też. myślałem że on powinien mieć pancerz.

ale dlaczego nie zalicza mi zadania obrony?  Nawet zrobiłem sobie nieśmiertelność i z toporka wybiłem wszystkich, aby to sprawdzić. Trzy próby, Trzy Porażki Zadania na obrone Agropromu nie zalicza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet. Zabiłem wszystko co żyło. (po za ludziami  Bazie, bo tam jest Śmigłowiec... a nawet dwa.) 

3 Razy zabiłem wszystko. A pewność miałem, bo zrespiłem sobie tak z... może 500 wysysaczy, więc jak inni stalkerzy umarli, to zaczęła się zabawa :)

ale wszyscy umarli na 100%.

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O ile mi się coś nie pokiełbasiło, to w tym dokumencie jest wzmianka o drugim oddziale wojska na Bagnach i zadanie zalicza się po ich likwidacji, tam też jest prototyp kombinezonu. Tak mi podpowiada pamięć, ale niestety coraz częściej mnie zawodzi.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zabiłem wszystkie wojaki i BTR-y (Dwa przy Agropromie(Puste co nie strzelają), oraz trzy wojaki + jeden BTR przy przejściu Agroprom-wysypisko

PS: nawet zabicie wszystkiego co na mapie nic nie daje... zabiłem wszystko(Granat F1 o ogromnej sile, i średnicy wybuchu 3km ;) ) zostali tylko ci nieśmiertelni, ale nic się nie dziej :P

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysłowiowa gówno prawda, po prostu wystarczy zabić wszystkich żołnierzy i rozwalić dwa BTRy i znaleźć dokumenty i nawigację. Zadanie normalnie się zalicza. Tylko trzeba strzelać a nie bawić się spawnowaniem granatów. Czy ty myślisz, że ja nie mam nic innego do roboty tylko sprawdzać wytwory twojej wyobraźni? Ujmę to krótko, koniec z pomocą aż się nie nauczysz normalnie grać. Chcesz cyrkować, radź sobie sam.

Tu masz swojego sejwa. W skrzyni jest zebrany towar. Nastepny ruch to rozmowa z Adrenaliną.

 

painchiller_1.sav

  • Dodatnia 1
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Na wstępie napiszę, że nic nie spawnuje i nie kombinuje.

Gdy Adrenalina dał mi zadanie na pomoc w odparciu wojska, podczas walki dostałem od snajpera w czapę i wczytałem save z zadania (ten który robi się automatycznie przy początku zadania). Dzielnie wystrzelałem wojaków i wysadziłem BTR-y,zabrałem notatkę i gps i.......nic.

Adrenalina milczy, na bagnach wojaków brak.

Zastanawiające było,że żaden BTR do mnie nie strzelał, przed pierwszym zgonem obracał za mną wieżą i parę razy strzelił ale uciekłem.

 I jeśli działa milczą to wiedzcie że coś się dzieje.

Problemem było właśnie wczytanie tego save. Gdy wczytałem autosave z wejścia na lokację  i leciałem z fabułą bez zgonu ,BTR-y grzmociły do mnie aż miło i po uporaniu się z wojakami przyszedł czerwony sms od adrenaliny i pojawiła się opcja dialogowa.

Czyli gdy BTR-y milczą- autosave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.