Skocz do zawartości

Kradzież przedimotów


Rekomendowane odpowiedzi

To właściwie nie tyle problem, co pytanie.

Mam w barze coś w rodzaju schowka na wszelkie graty, które potrzebne będą do questów z collectora.
Podzielone były one na typy i umieszczone w plecakach oraz w skrzyni obok Freemana. Zauważyłem ostatnio, że zniknęło mi całkiem sporo amunicji do miniguna i gaussa, a przynajmniej tylko to zauważyłem, bo reszty złomu było całkiem sporo.
Wiem, że w podstawce Soli też była możliwa kradzież, ale znalezienie delikwenta oraz poderżnięcie mu gardła nie było trudne i działo się to bardzo rzadko.
Zauważyłem też, że ze schowka w skrzynce nie zniknął mi jeszcze żaden przedmiot (a przynajmniej tak mi się wydaje).

Stąd też moje pytania.
Czy przedmioty umieszczone w skrzyniach też mogą być ukradzione? Najważniejsze z pytań. Wolę mieć pewność, że nie będę musiał tego od nowa zbierać i nikt mi questowych itemków nie zakosi.

W jaki sposób dodać sobie kasy na odkupienie sprzętu? Znalazłem trochę skradzionego towaru u Arniego i szkoda go zabijać. :biggrin:

Jak szybko odnaleźć ludzi, którzy mnie okradli? Przeszedłem połowę baru i nie znalazłem sprzętu nikogo oprócz Arniego. Nie ma on go zbyt dużo, bo mniej więcej 1/4 (150 naboi do miniguna z 600 skradzionych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradzione może zostać wszystko - jedynie zamek (do kupienia u Akima) zabezpiecza przed kradzieżą. 

Jeśli masz znacznik GPS w schowku, wtedy dostaniesz info że okradziono schowek.

Jak szybko odnaleźć ludzi, którzy mnie okradli? 

Metodą prób - zabijaj po kolei wszystkich i przeszukuj ciała aż znajdziesz delikwenta;) a później wczytaj zapis gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Co prawda nic mi nie "zwinięto"-chyba , bo nie sprawdzałem- a faktycznie rozłozyłem sie na całej ścieżce z plecakami - tak troche w/g Twojej metody - w plecaku nr I - arty , nr II bron , etc... ale trzeba bedzie posunąć z buta do tego niewydarzeńca z Kordonu - Akima ( nota bene jedna z bardziej udanych  postaci -  jego głos i facjata niedorobionego wampira są unikalne) i kupić zamki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuj 10k  i Skrętak za zamek:whistling: Ja właśnie na ów ścieżce (jak dobrze pamiętasz) się rozłożyłem i na 8 plecaków z gratami mam tylko na dwóch zamki - do tej pory (jeszcze) nic mi nie zajumali:tongue: Segregacja przedmiotów swoją drogą, ale kartka i długopis do zadań to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradzione może zostać wszystko - jedynie zamek (do kupienia u Akima) zabezpiecza przed kradzieżą.

Hmmm...w czystej Narodnoj Soliance zamek nie chronił przed kradzieżą. Ani żadne wymyślne miejsca - w offline świat Stalkera jest płaski :)

Dobry wbrew pozorom schowek to skrzynka u Sidorowicza na Kordonie :) Szczególnie, jak mamy już ręczne teleporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówa dobra:biggrin: - ale jak sam napisałeś, tylko wtedy kiedy mamy już ręczny teleport na Kordon. A z Baru (początkowo;)) wszędzie jest blisko i dlatego na początku gry się tam rozłożyłem - teraz już z lenistwa nie chce mi się przenosić tylu gratów do innego miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest zrobić schowek w późniejszym czasie gry gdzieś  w Warlabie bo jest tam piękny teleport i nikt tam nie łazi.

Jeśli chodzi o wcześniejszy czas gry to najlepsze miejsce jest spoza ścieżki npców. Na przykład za ogrodzeniem w barze, npce nigdy nie mogą tam wejść bo nie ma tam drogi innej niż przeskoczenie przez siatkę.

Co do kasy to CheatEngine twoim przyjacielem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.