Skocz do zawartości

Jak zabic Sznyre na ATP ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zrobić skoro zawsze robi to wcześniej monolit ? Próbowałem już chyba wszystkiego . Z zadaniem na Sznyre , bez zadania , zaraz po pierwszym wejściu na ATP bez rozmowy z jakimkolwiek NPC . Zawsze gdy podchodzę do bazy na ATP bandyci są już atakowani przez Monolit a Sznyra nie żyje...

 

 

Przepraszam temat do skasowania moja błędna interpretacja ze Sznyra jest cały czas na ATP a on się spawnuje dopiero po wzięciu zadania

Edytowane przez Qguar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, że Sznyra spawnuje się dopiero jak weźmiemy na niego zlecenie od Kalinina. Tak samo jak monolitowcy do zadania Wkręta, co z kolei ma związek z tym, że rzekomo przy jednym z nich można znaleźć mózg kontrolera z CEA-2, który z kolei jest potrzebny do zadania Łukasza. Nie trzeba wtedy ganiać na CEA-2. Można wcześniej rozliczyć zadanie, ale ja nigdy tego mózgu przy nich nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trup i tak się nie liczy. Musisz go sam zabić. Sznyra spawnuje się dopiero po wzięciu na niego zlecenia od Kalinina. Wcześniej go na ATP w ogóle nie ma. Zabić go mogą tylko monolitowcy, którzy spawnują się na ATP do zadania na imadło dla Wkręta. Czyli jak wlazłeś na ATP z zadaniem na imadło a nie zabiłeś Sznyry wcześniej to najpierw czyścisz całą bazę z bandytów i monolitowców a dopiero potem idziesz do Kalinina wziąć zlecenie na Sznyrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, czyszczę ATP z Monolitu i Bandytów potem idę do Kalinina po zadanie i wtedy wszystko gra?

 

Ile mózgów leży na ATP?

Witam. Na ATP jest jeden ale nie musisz się aż tak bardzo skupiać na tym mózgu bo i tak jedna sztuka nie zalicza Ci zadania.
Dopiero gdy będziesz na CEA-2
zdobywasz drugi i jest tam ich wiecej około 7 do 9 sztuk.
W PDA przy zadaniu masz oznaczone na mapce miejsca gdzie można znaleźć mózgi:

 

 

ss_dom_12-05-15_10-18-39_(l12_stancia_2)

A tak wygląda jedno z tych miejsc gdzie można mózgi znaleźć:

ss_dom_12-05-15_10-21-03_(l12_stancia_2)

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mózgi niestety lubią też  zapaść się czasami w tekstury aczkolwiek raczej nie powinna się zapaść ilość większa niż wymagana do zadania bo jest ich dużo natomiast są one zebrane w takich "skupiskach" po kilka mózgów na małym obszarze i mogłeś nie trafić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na ATP jest jeden ale nie musisz się aż tak bardzo skupiać na tym mózgu bo i tak jedna sztuka nie zalicza Ci zadania.
Dopiero gdy będziesz na CEA-2
zdobywasz drugi ...

Gdy wybrałem się w końcu na CEA to już miałem obydwa mózgi i zaliczone zadanie na ich zdobycie. Świta mi - dosyć dawno zaczynałem i pamięć ciut szwankuje -że ktoś z Wolności dał mi  tego drugiego jako nagrode za zaliczenie questa.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.