Skocz do zawartości

Poradnik z REBORN-STALKER.WS


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taki poradnik, moim zdaniem wystarczający do gry.  http://www.reborn-stalker.ws/forum/19-8-1#45925

 

Inny poradnik: https://bar-stalk.forum2x2.com/t431-topic

 

Jeszcze inny poradnik z gk.stalker.xyz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego forum od cichego, nie znający języka rosyjskiego nie będą mieli pożytku. A kto potrafi czytać po rosyjsku, musi spośród wielu przejść, wybrać dla swojej frakcji.

Wstawiłem na forum tłumaczenie tego, co uważam za pomocne.

A co dotyczy, tego filmowego poradnika, to jego twórca poszedł do moda bez przygotowania, z tzw. marszu. Stąd te jego perypetie na bazie CzN.

No i dziwi mnie, że ruski nie nadążył z czytaniem tekstów podczas lotu, skoro ja nadążyłem i zrozumiałem. Zamiast ględzić jaki to mod Zły, powinien słuchać tego co było w tle, to by wiedział co się dzieje.

A dodatkowo, w paczce moda v.2.50 ( nie mylić RBFF mającym v. 2.51 ), był przez autora wstawiony plik "ratunkowy".  Bo na początku trafiamy na atak mutantów, przez czystoniebowców nie oswojonych. I snork zabijał Basztę. W RBFF jest to całkowicie usunięte. A mutanty są potrzebne, bo ich części to na Bagnach jedyne jedzenie. A jak nie jemy, to umieramy.

Poszedł na Bagna, bez wykonania zalecenia porozmawiania z personażem z CzN. Wiele rzeczy nie wie. Ja tego wcześniej nie widziałem, więc nie wiem jak prowadzi rozgrywkę dalej.

No i chyba nie wie, ze na Bagnach mu przewodnik nie potrzebny, bo z bazy wychodzi sam, przez płoty z drutu. Taką dostał od Spełniacza życzeń umiejętność.

Ale zawsze to lepsze niż nic. Zobaczę w końcowych odcinkach, czy dotarł na Zaton.

 

tom3kb.

Można moda skaszanić. Do działu Rebornów, temat Poradniki, dodałem tłumaczenia z rus. W jednym z nich są pokazane zadania które musimy wykonać, aby znaleźć się w finale na moście na Zatonie.

Mówię to z doświadczenia, bo sam utknąłem na teleporcie na Zaton, z informacją, że nie jestem gotów. Czyli że, czegoś po drodze nie zrobiłem. A wiem czego nie zrobiłem, bo nie znalazłem jednej rzeczy, teraz widzę, że z ważnego zadania.

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten filmowy poradnik i odradzam nawet jego oglądania. Może tylko zniesmaczyć. No i jest przerwany na 14 odcinku.

Ten co go robił, widocznie nie miał zielonego pojęcia w co gra. Od samego początku było słychać tylko ględzenie, że ten mod to nie powtórka z CzN, którego "nudziarz" jak sam to przyznał nie skończył, wiele lat temu. Leci bardzo pobieżnie po dialogach, stąd na Bagnach wcale nie rozmawiał z łowcami artefaktów, nie zaopatrzył się w odpowiednie arty, a tylko biegał po bagnach zbierając łupy dla kasy. Sprzedawał u handlarza i stracił przez to "miliony".

Wie od kogoś że są 4 artefakty śmierci, choć naprawdę są tylko 3 i za nimi biega. Nie wie nic o PDA i fleszkach.

Po przejściu kilku pierwszych lokacji, powinien mieć minimum 6 PDA, a ma tylko jedno. Nie ma wiec wskazówek, czego szukać i gdzie. Nie idzie zgodnie z fabułą i po tym, wiesza na modzie psy. Fakt, że wersja v.2.50 może podnieść ciśnienie, ale nie z takich powodów jak on podaje.

Moim zdaniem, ten poradnik jest żałosny i nie nadający się do korzystania.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.