Skocz do zawartości

Trup w Czerwonym lesie


wasyl

Rekomendowane odpowiedzi

Na liście przedmiotów jest cos takiego...

klyak_forest_doc Документ из Красного леса..

Mozna spróbować dodać dodać do sprzedaży , lub użyć spawnera...opis jest tutaj...

http://www.stalkerteam.pl/Thread-Małe-usprawnienia-Solianki-by-YUREK--924

//na pewno chodzi o ten wpis...

14. Szukasz trupa tam, gdzie wskazał Leśnik, zabierasz wszystko i idziesz do Warlabu po trasie wskazanej w notatce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki malakas spróbuję. Sprawdziłem i niestety to nie ten dokument

Przejrzyj dokładnie PDA - czasem niektóre przejścia w Soliance nie zaznaczają się na mapie, ale w NOTATKACH (odkryte przejścia) lub W ENCYKLOPEDII pojawia się opis z fotką gdzie należy przejścia szukać.

Na ATP to normalka - z czterech przejść, na mapie zaznaczone jest jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście przedmiotów jest cos takiego...

klyak_forest_doc Документ из Красного леса..

Mozna spróbować dodać dodać do sprzedaży , lub użyć spawnera...opis jest tutaj...

http://www.stalkerteam.pl/Thread-Małe-usprawnienia-Solianki-by-YUREK--924

//na pewno chodzi o ten wpis...

14. Szukasz trupa tam, gdzie wskazał Leśnik, zabierasz wszystko i idziesz do Warlabu po trasie wskazanej w notatce.

Dzięki malakas spróbuję. Sprawdziłem i niestety to nie ten dokument

No bo nie miało to prawa zadziałać. Ten dokument, o którym napisał malakas masz na screenie poniżej i dotyczy on innego kwestu.

Niestety nie wiemu co ten trup miał mieć przy sobie :)

Dopiero wtedy można pomyśleć o szukaniu czegoś do spawnu.

Vorenus chyba przeszedł ten moment gry - trzeba by jego zapytać, może coś pamięta :D

post-301-12967682373311_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazłem wszystko. Miejsce gdzie szukać snajpera na pierwszym screenie. Trup u mnie był w tym zagłębieniu obok postoju Łowców (2 screen), trzeba było jeszcze wziąść Izomorf-Kryształ , a notatkę o przejściu do Warlabu gwizdnął jeden z Łowców (3 screen), przejście jest na 4 i 5 screenie.

post-255-1296768237543_thumb.jpg

post-255-12967682377005_thumb.jpg

post-255-12967682378442_thumb.jpg

post-255-12967682379928_thumb.jpg

post-255-12967682381578_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znowu utknąłem z tym samym błędem immunities przy dodawaniu kolejnego pancerza, to dziś razem z trurlem zrobiliśmy małe śledztwo w sprawie tego dokumentu z gry (screen poniżej). Po odszukaniu odpowiedniego kodu wychodzi na to, że nazwa w grze brzmi: item_forest_last_dead_listok Do spawnera to raczej trzeba będzie to wrzucić bez słowa item :D Wysłałem to info wasylowi na PW :D.

post-301-12967682383047_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Podepnę się pod temat bo dotyczy tego samego zadania. Więc tak. Likwiduję snajpera za co dostaję aparat od leśnika po czym idę do lejka, znajduję izomorf, pojawia się himera, którą zabijam. Zabieram notatkę z trupa i dostaję wiadomość sms, więc idę szukać przejścia, ale gdy wchodzę do pieczary, w której ma być przejście na warlab - nic się nie dzieje; przejście się nie pokazuje.

 

edyta//

Problem "prawie sam'' się rozwiązał. Cofnąłem się w savach do prypeci przed otwarciem sejfu i odparciem monolitu i wgrałem plik z tematu "częste błędy solianki i ich rozwiązania" z błędu BŁĄD... shadow of chernobylgamedatascriptsamk_mod.script:2xxx. attempt to index local 'respawner' (a function value) .. KOBAL. - Jakby ktoś miał podobny problem.

Edytowane przez pajak117
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Po zadaniu na likwidację snajpera ( od Leśnika ) w czerwonym Lesie ( w tym przypadku miałem czas 1.20 w nocy ) idę spać i budzę się w czasie emisji ok. godz. 2.28 i obraz zatrzymuje się i nie rusza i tak jest za każdym razem - czy jestem w lesie, w barze, na Kordonie - o tej godzinie obraz sie zatrzymuje- gra staje i koniec. Co robić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po zadaniu na likwidację snajpera ( od Leśnika ) w czerwonym Lesie ( w tym przypadku miałem czas 1.20 w nocy ) idę spać i budzę się w czasie emisji ok. godz. 2.28 i obraz zatrzymuje się i nie rusza i tak jest za każdym razem - czy jestem w lesie, w barze, na Kordonie - o tej godzinie obraz sie zatrzymuje- gra staje i koniec. Co robić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

Witam.

W tym momencie wlaśnie kończę Soljankę i nie spotkałem się z taki błędem...

W logu nic nie ma na temat tego błędu?

Może udostępnij log.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arni68 Solę przechodziłem ponad rok temu ale z tego co pamiętam wiele błędów które były nie do przejścia kasowało się poprzez nowe postawienie gry i plików moda i wgranie savów z przed wejścia na lokację w której wystąpiły błędy. - Z raz przyszło mi się w to zabawić ;)

Możesz spróbować także cofnąć się przed poprzednią emisję i spróbować jeszcze raz zrobić to zadanie. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj tak: usuń pliki moda, postaw je na nowo i dopiero wtedy cofnij się w savach przed wcześniejszą emisję.

Ale najpierw tak jak pisze @kazik. Sprawdź loga. Jeżeli coś tam będzie to wpisz w wyszukiwarkę i może będzie rozwiązanie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem jak

Witam. Nie wiem jak loga mam wpisać, gra się zawiesza i nic nie wyskakuje - żadne info, z gry muszę wyjść poprzez wciśnięcie trzech króli a wartość XR_3DA.exe wynosi  1008288k. Jestem trochę zielony w te klocki tak, że sorry.pozdrawiam.

 

Pilk log który się nazywa xray_(twoja nazwa użytkownika sytemu).log w systemie znajdziesz w ścieżce

dla systemu windows XP - C:Documents and SettingsAll UsersMoje dokumentySTALKER-SHOClogs

dla systemów Windows Vista/7 - C:UsersPublicDocumentsSTALKER-SHOClogs

Jeśli zmieniłeś podczas instalacji gry folder domyślny tzn. C:Program Files na inny to w systemie XP

plik log znajdziesz w C:user

Możesz tez użyć wyszukiwarki systemowej żeby ten plik zlokalizować.

Napisz jaki masz system.  

 

Każde pełne uruchomienie gry generuje plik log nie ważne czy potem w trakcie gry następuje wylot do pulpitu czy gra "zamarza" Z zawartości tego pliku można wiele wyczytać ;)

 

Pozdrawiam  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.