Skocz do zawartości

Seria STALKER za darmo na Steam lub GOG dla posiadaczy pudełek


Pan Otlet

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli posiadacie wersje pudełkowe następujących gier:

S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

możecie udać się pod ten adres i wygenerować klucze Steam/GOG.

Możecie przypisać klucze Steam do GOGa. Działają też klucze z CD-Action, czy klucze z Muve.

 

Potwierdzam - działa.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś mógł to by nie zaszkodziło, a nawet nie którzy byli by ci wdzięczni gdy dasz im kolejny dobry cynk. Też wybrałem opcję steam. Czekam na kody od Cd-action do SoC i CS.

Żeby nie było to nie czekam na darmo, skontaktowałem się z osobą odpowiedzialną za seriale z ich magazynu, poprosił o dowody które mu właśnie wysłałem na PW no i tylko pozostało czekać :) Jeśli ktoś miał ten sam problem to niech napisze na forum, to tu napisze jak załatwiłem sprawę :) Również dziękuję za informację Panie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli już był taki temat to przepraszam ale nie jestem na bieżąco :)

 

stalker-1-779x400.jpg

Wystarczy wklepać klucz z pudełkowej wersji w okienko zaznaczyć platformę i dostajemy nowy klucz

KLYK

Do Zewu wpisujemy klucz od tryby multi, podobno działają klucze z CDA


tCrFboe.jpg
U mnie był problem z SoC ale za którymś razem poszło.

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • Agrael odpiął/ęła ten temat
11 godzin temu, Кристофер (Kpuc) napisał:

Wystarczy wklepać klucz z pudełkowej wersji w okienko zaznaczyć platformę i dostajemy nowy klucz

To nam generuje niby nowy klucz steamowy, a czy ten stary z pudełkowej wersji jest wciąż aktualny np jakbym sobie chciał go zainstalować na innym kompie, podłączonym do neta to np nie walnie mi wtedy jakimś info, że klucz jest już używany/wykorzystany itp?

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb W stalkerze nie ma takich komend możesz grę bez podawania klucza uruchomić, klucz jest potrzebny jedynie do multi ale czy on nadal działa ?

 

PeeGP8W.jpg

Swoją drogą jak dodasz grę do steam to masz opcję pokaż klucz i o ile mp działa to go po prostu kopiujesz a czy klucz z pudła jest blokowany wątpię ale nie potrafię powiedzieć tak czy nie, musiał bym sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.