Skocz do zawartości

Stalker COP + SGM 1.7 tnie z niewiadomych przyczyn


Adi3252

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o przeniesienie jeżeli nieodpowiedni dział.

Załączam screena z dzisiejszej próby gry.

Intel Core2 Quad 2.83

4 GB GoodRamu 800

GTX 260

 

Żaden podzespół komputera nie pracuje na maksymalnej wydajności a mimo to stalker tnie się niemiłosiernie.

Na screenie gra jest otwarta w oknie na minimalnych bez textur z SGMa a mimo to i tak się tnie.

stalkerTnie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pacjent1972 napisał:

@Adi3252 Wrzuć to do katalogu bin z zamianą plików, Lua.7z. Jest o wiele lepiej.

Zdaje się, że jest troszke lepiej ale szału nie ma. Co ciekawe tnie się tak samo na ustawieniach minimalnych jak i na wysokich.

Najgorzej jest przy misji z Noem i obronie barki przed mutantami. Pokaz slajdów normalnie, że nie da się przejść tej misji.

W każdym razie wielkie dzięki za fixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Twoje 4GB RAM-u to troszkę mało i stąd problem.

Też mam 4gb RAM-u a falę mutantów przeszedłem po raz kolejny bez większych problemów z przyzwoitą ilością FPS, a grałem na takich ustawieniach:

28pFmYq.jpg

mbx7wDG.jpg

Chociaż co prawda to inna wersja SGM bo Geonezis, lecz na 2.2 też nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi3252 napisał:

Zdaje się, że jest troszke lepiej ale szału nie ma. Co ciekawe tnie się tak samo na ustawieniach minimalnych jak i na wysokich.

Najgorzej jest przy misji z Noem i obronie barki przed mutantami. Pokaz slajdów normalnie, że nie da się przejść tej misji.

Wyczyść system z syfu, zrób defragmentację dysku, wyłącz zbędne usługi i programy. Na słabych kompach jest to bardzo ważne, a często lekceważone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę przy różnych konfiguracjach. Przełączyłem ustawienia graficzne na wysokie. Pełne dynamiczne oświetlenie i wszystko śmiga ładnie, o ile jestem z daleka od NPCków i potworów. Wnioskuje zatem, że coś z pamięcią mam nie tak. 2 godziny robiłem test memcachem i nic nie wykrył.

 

P.S. System instalowałem 3 tygonie temu (po wymianie pasty termoprzewodzącej na procku i grafice).

 

Komputer ma swoje lata ale SoC chodzi bardzo ładnie, a CoP bez modów w miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.