Skocz do zawartości

Зона поражения: Эпизод 1 (Strefa klęski: Epizod 1)


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł moda: Зона поражения: Эпизод 1
Autor: Mayron
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 18.05.2016 r.


OPIS:

Spoiler

Pomysł na moda, od autora: 

Zrobiłem tego moda już dawno, ale nie było czasu go dokończyć jak należy. Postanowiłem zdmuchnąć z niego kurz i jest. 

Seria modyfikacji "Strefa Klęski" przyciąga swoim klimatem i zaprasza do gry. Ale z czasem minęło zainteresowanie. Postanowiłem odświeżyć serię i stworzyć ją jakby na nowo, dać nową szansę. 

 

O modzie:

To wciąż ta sama pierwsza część "Strefy Klęski" z bandą mutantów, ale teraz ma pełną fabułę i dwa zakończenia. Jedno oryginalne ze "Strefy Klęski" i drugie moje. 

 

Zmiany:

Fabuła.
Część fabuły została pozostawiona i została dodana nowa linia kwestowa. Są teraz dwa zakończenia. Jedna końcówka pozostała po oryginalnej wersji "Strefy Klęski", druga w nowej linii kwestowej.

Gameplay.
Ta część została oryginalna, wszystko tak samo, wiele mutantów i mnóstwo strzelania, lecz na początku gry gracz musi wybrać swoją specjalizację od tego zależy startowe wyposażenie. 
Zmieniono wygląd rąk GG.

Grafika.
Grafika została zmieniona. Nowe tekstury asfaltu, nieba, ziemi. Dodany Panoramic mod by Argus.

WIDEO:

Spoiler

 

INSTALACJA:

Spoiler

Zainstalować Cień Czarnobyla 1.0004

Pobrać i rozpakować moda, następnie wrzucić wypakowaną gamedate do folderu z grą.

Zmiana w fsgame.ltx na:  $game_data$    = true|     true|.

Zmiana w localization.ltx na: [string_table]language = pol font_prefix = ;_cent ;_west.

Zmiana w gamedata/configs/text - kopia rus z przemianowaniem na pol

UWAGA! Moda przechodzić bez częstych zapisów, główny skrypt gry dopasowany czasowo do uruchomienia zapisu, dlatego mogą wystąpić bezlogowe wyloty.

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

Yandex: [KLIK]

 

Źródło:

old.ap-pro.ru

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wojownik zmienił(a) tytuł na Strefa klęski - Epizod 1
  • Meta zmienił(a) tytuł na Зона поражения: Эпизод 1 (Strefa klęski: Epizod 1)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.