Jump to content

Schowek marynarza - prośba o pomoc

najdrok
 Share

Recommended Posts

Prośba o pomoc do Weteranów, albo aktualnie grających - mimo obejrzenia filmiku i wydaje mi się w miarę dokładnego przejrzenia dna jeziora, nie udaje mi się znaleźć plecaka. Wiem, że może być spawn w drugim jeziorku, tam też szukałem - głęboko jest tylko przy koparce. Czy ma ktoś może zachowanego seva albo może dokładnych kilka zdjęć. Może moja "triangulacja" z filmiku jest niedokładna, bo chyba nie ma trzeciego jeziorka :) . Wkurza mnie to bo już poświęciłem kilka godzin i mam co prawda -7 dioptrii ale chyba kontrast jeszcze widzę. Może jakaś inna podpowiedź ? Zmieniłem lokację i wróciłem ponownie a plecaka dalej nie mogę znaleźć :(.

Dziękuję, w moim przypadku lokalizacja schowka była obok łódki niestety w anomalii (przynajmniej u mnie jest tam anomalia) - wcześniej tam nie wchodziłem bo ginąłem, musiałem teraz oszukać :( - wpisałem nieśmiertelność i mam schowek :). Tak przy okazji może ktoś pamięta w którym miejscu zmieniamy zasięg na wzięcie przedmiotu ?

W Zewie Prypeci jest to  w pliku gamedata\configs\creature\actor.ltx i zmieniasz wartość pickup_info_radius

W Cieniu pewnie jest podobnie. 

EDIT: Przepraszam, to jest parametr zasięgu, w jakim wyświetlają się nazwy przedmiotów po naciśnięciu klawisza F.

W system.ltx (gamedata; config) dla Fotografa nie mogę znaleźć tego wiersza są co prawda 2 pliki z członem dist np: [explosion_marks]
wallmarks     = wm\wm_grenade
dist        = 0.5 ;2.4  ;

ale ani jednego take :(

Natomiast w actor.ltx jest  ;đŕäčóń â ęîňđîě íŕä ďđĺäěĺňŕěč âűâîä˙ňń˙ čő íŕçâŕíč˙
pickup_info_radius        = 5    ;3

Może tu można zmieniając jeden z parametrów zwiększyć zasięg nie tylko wyświetlenia ale i "zagarnięcia" przedmiotu ?

znalazłem tą frazę w inventory_sect.ltx - spróbuję się pobawić :)

inventory]:arc_belt, arc_weight
take_dist   = 2
max_ruck    = 56