Jump to content

HISTORYCZNA CHWILA

kondotier
 Share

Recommended Posts

Jutro gramy po raz pierwszy w historii naszej piłki nożnej o półfinał Mistrzostw Europy. Na drodze stoi nam Portugalia.

Oto fragment jednego z memów krążących po internecie - przeze mnie tylko lekko przycięty - o reakcji Ronaldo gdy mu powiedziano :

Bez tytułu.jpg

Tylko liczyć na to, że taką minę będzie miał również po meczu.

• Dodatnia 5

@pacjent1972 - a co Cię tak cieszy?

Zadziwiająca jest ta Twoja sarkastyczna ocena gry reprezentacji. Hiszpanie i Anglicy nawet do ćwierćfinałów nie weszli. A to że Portugalczycy na loterii wyciągnęli przepustkę do dalszej gry, to efekt - mam nadzieję że tylko na razie - nieprawidłowo ustawionych zasad awansowania. Rzuty karne przecież można zrobić na początku meczu i będzie taki sam skutek.

A ja w przeciwieństwie do Ciebie, jestem z chłopaków dumny. Pokazali, że i Polskę stać na dobrą drużynę. Przecież nie przegrali żadnego meczu !!! Ronaldo w tym meczu nie istniał. Jego miny niczym nie różniły się od tych na screenie w #1.

A następne pokolenia będą się cieszyć znów, gdy osiągniemy półfinał, a może i finał.

• Dodatnia 5

Nie no był pompowany balonik  jak zwykle ale tym razem miało to jakiś sens ;) Dawno nasi tak nie grali. Ja tam jestem zadowolony z występu, ciut szczęścia brakło wczoraj i byśmy byli w 4 najlepszych. Tak czy siak najlepszy turniej naszych od lat :P

Ps: głupkowate miny Ronaldo na tych mistrzostwach bezcenne, nie trawię tego zalizanego pięknisia.

Edited by tom3kb
  • Dodatnia 2