Skocz do zawartości

Kiwaczek nie znajduje ciała Koli


Mnieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem na Miasteczko-32 przez metro. I tu zaczyna się problem, bo kiwaczek nie pokazuje lokalizacji ciała Koli. Po prostu się nie zespawnowało. I teraz pytanie do was jak wchodziliście do miasteczka. Czy metrem czy może z Jantaru.

 

@edit inaczej wszedłem na lokacje i dalej nie działa

Screenshot 2016-08-25 12-05-45.jpg

Tak wygląda u mnie zadanie z Kiwaczkiem. Może coś ominąłem?

Edytowane przez Mnieciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej wersji moda grasz 2.09 czy 2.10 bo o ile dobrze pamietam to w wersji 2.09 jak sie nie zrobiło jakiegoś questa chyba to ten gościu się nie pojawiał w Mieście 32, było to tutaj opisane parę razy w dyskusji o modzie, jak przejrzysz poprzednie strony to znajdziesz.

a znalazłem

https://stalkerteam.pl/search/?q=koli&type=forums_topic&item=8503

 

Dnia 24.05.2016 o 11:25, Gatzek napisał:

@Ptachu dziś na rus forum znów padło pytanie o brak trupa Koli. Udzielono odpowiedzi, że trzeba wgrać patcha 2.10 i trup pojawi się. Nowa gra nie jest wymagana.

 

Według autorów moda można postawić patcha 2.10 i kontynuować grę na zapisach z 2.09. Nie zobaczymy wtedy tylko wszystkich zmian wprowadzonych w najnowszym patchu.

Prawdopodobnie dzisiaj  albo jutro ukaże się uaktualnienie polonizacji do patcha 2.10.

 

Cytat z forum OGSE:

Q: Здравствуйте. Не спавнится труп дяди Коли. На мг зашел первый раз сразу побежал искать. Загрузка с автосейва не помогла. Ver 2.09
Поможет ли установка 2.10 и нужна ли новая игра?

A:  поможет, не нужна.

 

Dnia 22.05.2016 o 13:36, Gatzek napisał:

 

Z tego co wyczytałem na rosyjskim forum to w patchu 2.09 są problemy ze spawnem Koli. Generalnie radzą wziąć zadanie z Kiwaczkiem zaraz po rozpoczęciu gry. Jeśli wejdziesz Kolonii-32 ZANIM znajdziesz Kiwaczka i porozmawiasz z Ogonem to trupa nie znajdfziesz.

 

Спавнится он при первом посещении МГ если квест был взят до похода на МГ. Проблемы с его спавном в девятом патче.

Да, подтверждаю, спавн иногда происходит при проходе через Янтарь..... Поправки будут в Десятом патче

 

EDIT 2 EDIT 2: Mały dodatek. Fort-15 od Kuzniecowa można zdobyć bez zabijania go. 

Kuzniecow.zip

Ja gram na 2.09 i wchodziłem zgodnie z fabułą czyli bodajże z magazynów Wojskowch i mi się chyba zrespił, chociaż na 100% nie jestem pewien bo nie grałem już ze 2 miesiące.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.