Skocz do zawartości

Szukam Moda Podobnego Do "Łącznik"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszedłem mod łącznik i szukam jakiegoś moda właśnie podobnego do tego.

Wole coś co ma (inne niż klasyczne COP):

* Zmienioną fabułę.

* Wersja COP 1.6.02.

* Fajny Klimat.

* Dużo tajemnic i fajnych schowków (np jak w Łączniku gdzie już na samym starcie znalazłem przez przypadek snajperke obok startu gry).

* Rozwinięcia takie jak nowe mapy / Kompletnie odrębne mapy od COP.

* Zachowanie starych modeli broni lecz mogą być wyjątki.

* Stabilność rozgrywki.

Ogółem Poradze się od was. Wy napewno znacie jakieś fajne modziki, ja to tam taki nowy z tym jestem. Pierwszy mod to był właśnie Łącznik. A ja jestem taka troche ciapa w sprawie modów :(

Ogółem dziękuje za każdą propozycje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do działu z modami CoP w wersji PL jest tam tego dużo.

Jak łącznik ci się podobał bo taki mały, niedługi i na jednej lokacji to zainteresuj się krótszymi modami oraz mini modami, ewentualnie 1 częściami niektórych modów (AZM i Złoty kufer):

Na przekór śmierci. W Pajęczynie kłamstw.

Kroniki Czarnobyla

AZM Prolog

Złoty Kufer (o panie tu to schowki są poukrywane, a w 2 części to już w ogóle)

Bóg z nami

Dolina Szeptów

Przestrzenna anomalia update 4

Spectrum project: Droga we mgle (ten jest trochę dłuższy)

Na przekór śmierci 1.5 Nowicjusz (tego dopiero co zacząłem to jeszcze zdania nie wyrobiłem sobie ale zupełnie nowa lokacja)

Zaraz może mi się jeszcze jakieś małe mody przypomną to dopiszę.

Te na kolorowo są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole startować od takich mniejszych. Bóg wie co twórcy tam w tych dużych modach pododawali :)

Coś czuję, że te Duże mody to dla weteranów modyfikacji. Ja już w samym łączniku to się bałem iść z pda włączonym. Bo tyle anomalii że szok. Widziałem serie mniecia na yt ale 1 rzecz przegapil. Moja siostra tam pisała mu o niej coś. Tak Gram z siostrą raz przejde ja potem ona I tak leci. Ogółem są tam ukryte mapy przewodnika prawdopodobnie jakiś skarb wskazują tyle, że ja nie miałem cierpliwości znalazłem tylko 3 z 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szeregowy Killer napisał:

 Ogółem są tam ukryte mapy przewodnika prawdopodobnie jakiś skarb wskazują tyle, że ja nie miałem cierpliwości znalazłem tylko 3 z 5 :)

Ja na tych mapach też utknąłem, mam 3 z 5 i nie mogę reszty znaleźć i wiszę z fabułą.

Uzupełniłem listę modów, to są takie niezbyt długie mody przeważnie 1-3 lokacje ale maja bardzo fajne fabuły itd, w ich tematach przeważnie na ostatnich stronach będą pewnie moje recenzje co mi sie w nich podobało, a co nie to sobie możesz zerknąć. Ale nie powinieneś się rozczarować. AZM prolog w sumie najsłabiej wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w Hangarze jest Kombinezon wojskowy i Hełm z noktowizorem 1 generacji ukryty.

W tunelach jak przejdziesz do tego podziemnego hangaru za drzwiami w samochodzie w kontenerze jest klucz do skrytki pod mostem ;p

Na dachu budynku tego koło wieży gdzie masz 2 wizje zaraz za wieżą jest kombinezon powinnosci na dachu.

W wywruconym samochodzie jest np Mój ulubiony karabin .

Na koncu tunelu z pociagiem po stronie bez anomalii jest boski Żmija pod pociski kulowe te do deagla takie ;p

No Dużo by mówić jeżeli mam ci rozpisać wszelkie dobre schowki to daj znać :)

Biegam po mapie zawsze. Nawet wiem jak wejść na textury.

1 hour ago, tom3kb said:

Zaraz może mi się jeszcze jakieś małe mody przypomną to dopiszę.

A do SoC Znasz male mody podobne do tego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szeregowy Killer napisał:

A do SoC Znasz male mody podobne do tego? :P

Do Soc to był tylko jeden mały mod jaki tu kojarzę ale nie warto sobie nim zawracać głowę.

Nie za długie (Takie średnie) są mody Zaurusa niedawno wszystkie przeszedłem.

https://stalkerteam.pl/forum/252-mody-by-zaurus/

Najpierw Apokalipsa -> Poszukiwacze -> Powinność. Filozofia Wojny -> Upadła Gwiazda. Honor Najemnika

Każdy następny jest lepszy od poprzedniego. Mają sporo wkurzających rzeczy ale historie fajne i każda w innym stylu.

Cytuj

Moje oceny trylogii Apokalipsa, recenzje w odpowiednich tematach.

1. Apokalipsa 6/10

2. Poszukiwacze 7/10

3. Powinność. Filozofia wojny. 8/10

4. Upadła  Gwiazda. Honor najemnika 9/10

Tajna Droga też jest fajna. Ale to też średnio długi mod i możesz mieć z nim trochę problemów, zerknij na ostatnie strony tematu ;)

Reszta modów do SoC to raczej długie mody. Ale jest masa świetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer pomimo że nasz @tom3kb ci bardzo dobrze radzi:) pozwolę sobie zaproponować ci moda, na którym wychowała się część naszej społeczności mianowicie Tajne Ścieżki Final Update Nie jest to może maleństwo, ale posiada całkiem fajną fabułę (bez udziwnień), jest stabilny i są do niego forumowe foto-poradniki (w razie problemów). Moim zdaniem nie ma co się bawić w maleństwa, a jak już zaczynać przygodę z modami to od czegoś konkretnego.  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szeregowy Killer napisał:

A ten Honor Najemnika. too grasz najemnikiem?

 

Jesteś najemnikiem w sensie, że dostałeś zlecenie na wywiezienie pewnej ciężarówki z Zony. W modzie nie chcesz przystąpić do żadnej frakcji itp

Ale nie polecam w niego grać bez zapoznania się z poprzednimi częściami bo w wielu momentach nie będziesz wiedział o czym się rozmawia, kim są bohaterowie itd i o co w ogóle chodzi.

Ale jeśli przez bycie najemnikiem rozumiesz bycie gościem, który wygląda tak.

mercenary_by_hagtorp762-d91tvo9.jpg

To nie musisz się przejmować, bo asz dostęp do wszystkiego jeśli chodzi o uzbrojenie i kombinezony ;)

Ps: jest tu parę modów, w których jesteśmy najemnikiem z frakcji "Najemnicy" ale umówmy się bycie w jakiejś frakcji do niczego nie obliguje gracza.

 

@Anton Gorodecki i @cichy

Co do Tajnych Ścieżek i innych dużych modów to nie proponowałem bo byśmy dopiero tu listę odwalili, a kolega nowy nie obeznany to najpierw leciałem z różnymi krótkimi, żeby załapał trochę różnorodności. ;) No i w sumie do Zewu bo... patrzcie niżej.

Wiedziałem o tym :P

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tom3kb napisał:

No właśnie więc w sumie z tych co ja podałem też musisz zrezygnować do póki nie ogarniesz sprawy ze SoC ewentualnie pobierz mody na 1.0006 bo jest też parę takich, zaraz ci mogę wrzucić jak znajdę.

Było by miło :)

Chyba kupię wersje pudełkową SoC jeżeli nie znajdę sposobu na degradowanie plików steam.

Zew Monolitu widziałem początek tak bardzo chcę zagrać już od pierwszej misji pokochałem tego moda.. :/

Najbardziej ciekawi mnie to, że na pierwszej lokacji startowej można znaleźć od razu na start z 4-5 artefaktów zależy od szczęścia gracza ;p

Napisałeś Maody zamiast mody :)

 

Aby pouczać innych w pisowni najpierw samemu trzeba pisać poprawnie - gdybyś nie pouczał to bym Tobie nie wytykał. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://stalkerteam.pl/forum/97-priboi-story-v-113/

Priboi story 1.4 ukryte Zagrożenia też pewnie by chodził chociaż jest napisane, że wymaga 1.0004

Ten jest na 1.0005 ale też powinien pójść na 1.0006. 

https://stalkerteam.pl/forum/123-lwr-lost-world-requital/

Ten jest podobno bardzo dobry i na 1.0006

Kolejne na 1.0006

To tak na szybko. Masz w czym kombinować. Ale radzę ci pograć najpierw w coś z tych co ci do Zewu poleciłem Bo do Soc najlepsze mody są na 1.0004.

Albo jeszcze lepszy pomysł pobierz sobie kilka samodzielnych modów, które nie wymagają gry, takie wszystko w jednym.

OGSE Repack To jest genialny mod

Też wersja Repack bardzo dobrego moda

Ten cię przerośnie ale pobrać sobie też możesz na kiedyś tam w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.