Skocz do zawartości

Film Assassin,s Creed


mkk7

Rekomendowane odpowiedzi

 

Film oparty w świecie z gry Ubisoftu pod tym samym tytułem ( Assassin,s Creed to historia walki bractwa zabójców z templariuszami przeciwko przejęciu władzy nad światem przez tych drugich ). Światowa premiera już w grudniu, do polskich kin wejdzie z początkiem przyszłego roku. Pomimo umiejscowienia akcji w świecie z gry, film nie będzie powielał pomysłów z niej dzięki czemu obejrzenie go może być przyjemnością również dla tych, którzy nie mieli z nią do czynienia .

Seria Assassi,s Creed to moja ulubiona gra na równi ze Stalkerem, na pewno chętnie obejrzę ten film.

Animus ( maszyna umożliwiająca odtwarzanie wspomnień ) prezentuje się inaczej w filmie niż w grze.

 

Fragment samego filmu.

 

 

 

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Film obejrzałem i jako zagorzały fan serii muszę przyznać że jest zrobiony dobrze i potrafi zaintrygować fabułą i efektami. Nie jest to żadna kontynuacja którejkolwiek z części gier z tej serii lecz osobno opowiedziana historia w jej realiach. Dla tych co nie mieli styczności z grą nie będzie to istotnym problemem gdyż film dość jasno i konkretnie wyjaśnia o co w tym wszystkim chodziło.

Ze swojej strony mogę go zdecydowanie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.