Skocz do zawartości

Mam problem z misją badania nad anomaliami


Nitrp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

@boberm Same Popielisko nie było zaznaczone znacznikiem, lecz mimo to dało się na nim postawić skaner i taki właśnie błąd popełniłem. Gdy podszedłem pod Betonowa Wannę (właściwe miejsce do postawienia ostatniego skanera) nic nie mogłem zrobić, z tego właśnie powodu pisze tu na forum. Gdybym chciał teraz cofać save'y, to straciłbym około 4 godziny grindu, co jest bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bezimienny9 Od 17:00 masz pokazane gdzie stawiać skanery. Nie Popielisko, a Bitumin.

https://www.youtube.com/watch?v=NqJ0I-CM-Ow

A w 34:00 o skutkach wykonania zadania. Sam musisz zdecydować, czy brak nagrody, czy cofnięcie w zapisach. Filmujący trochę marudny, patrz więc tylko na to gdzie stawia, a nie co wygaduje.

Popełniłeś błąd, idąc z grą do przodu, nie mając zamkniętego zadania.

Nie mam pewności czy się da, ale możesz spróbować zabrać ten skaner z Popieliska i zanieść go tam, gdzie ci brakło. Inaczej zadanie będzie Ci wisieć w PDA.

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bezimienny9 No to musisz kropkę zamienić na przecinek, czyli wrócić w zapisach i stawiać skanery we właściwych miejscach. Ja już nie pamiętam - lata minęły - czy nie zaliczenie tych zadań skutkuje blokadą fabuły. Zew Prypeci nie jest aż tak długi, aby tych zadań naukowców nie można było powtórzyć bez zbytniej straty czasu. A przy okazji aby Ci się nie nudziło, możesz do współpracy wybrać inną frakcję niż tę dotychczas, albo conajmniej "przepisać" Włóczęgę. Zawsze to choć trochę inna gra.

Ostatnio @hebel447 grał w graficznie zmieniony ZP, bo mu prostowałem zadanie z Zatonu. Ale nie mam pojęcia, czy zdążył je wykonać i przyjść na Janów. Zapytaj go, ma grę świeżo w głowie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bezimienny9Takie podtrzymanie na duchu. Cóż Stalker i mody to i takie przypadki. 4 godziny nie wieczność, a drugi raz ten fragment fabuły pójdzie szybko. Tak tylko dla uchwycenia proporcji: w Reborn'ach taka "kara za czitowanie" (ja wiem, że TY nie) to może być 200 - 300 godzin. Także tego. Odbieraj telefon (Call of Pripiat) lol. Albo poszukaj save'ów online. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.