Jump to content

seb-stryl

Weteran
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

seb-stryl last won the day on August 16 2014

seb-stryl had the most liked content!

Community Reputation

86 Przyjacielski

About seb-stryl

 • Rank
  Wędrowiec
 • Birthday 02/28/1988

Profile Information

 • Ruble
  630
 • Frakcja
  Wolność
 • Procesor
  FX-8350
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AK-47
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  R9 270 2 GB
 • System operacyjny
  Windows 8.1

Recent Profile Visitors

1226 profile views
 1. Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, wszystkiego, czego zapragniesz. Wszystkiego Najlepszego i sto lat! :)
 2. Dużo szczęścia, zdrówka, pomyślności, spełnienia marzeń i Wszystkiego Najlepszego! Sto lat! @pacjent1972
 3. seb-stryl

  Upicie Kardana

  @Raymanek Tak i tak było plus jednak jeszcze płatności, bo jak przypomnieć, tak właśnie było dzięki dostępom do map poszczególnych lokacji. Jedynie różnica jest taka, że jak pisał @kondotier, grasz w wersję czystą, żadnego tam moda (dodatki, utrudnienia, możliwości itp.), a to jest różnica, a my nie chcemy faktycznie komuś namieszać w głowie i mieć z tego powodu nieporozumienia.
 4. seb-stryl

  Upicie Kardana

  @czynnywulkan Racja i tak było właśnie jak to opisujesz. W sumie przecież ten temat jest poruszany o czystej wersji, niezmodyfikowanej, a my gadamy o Misery. Jaki ten mod pamiętny.
 5. seb-stryl

  Upicie Kardana

  @czynnywulkan Aaa, teraz rozumiem w czym rzecz. Faktycznie, trzeba było mieć mapy, żeby Pilot miał dostęp do innych lokacji, czy podróż byłaby tańsza. Tyle czasu grałem i żeby o tym nie pamiętać. :/
 6. seb-stryl

  Upicie Kardana

  @czynnywulkan Masz na myśli Azota? Trochę wędrówki to będzie, chyba że zasięgnie się języka u Pilota w Zatonie i będzie na miejscu, tzn. w Janowie, na stacji.
 7. seb-stryl

  Upicie Kardana

  Uważam, że w tym przypadku musisz wczytać save sprzed upiciem Kardana, bo raczej nigdy odzyska przytomności po upiciu. Nie przesadzaj z upijaniem go :D. Możliwe, że jest na to inny sposób, ale miałem podobnie i musiałem wczytać wcześniejszy save, by uniknąć danej sytuacji.
 8. Możesz spróbować moda do Zewu Prypeci jakim jest "Remake". Jest to mod ulepszający grafikę, oraz daje lepsze tekstury, modele broni, kombinezonów poszczególnych stalkerów, mutantów. Dodaje wiele rzeczy, w tym muzykę. Z tego wszystkiego dany mod nie narusza fabuły. Są to smaczki w postaci dodatków graficznych i tzw. jej "ulepszaczy". Możesz jednak przejść czystą, bez modyfikacji wersję Zewu Prypeci, a tak samo grywalność i zabawa będzie na wysokim poziomie.
 9. Zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu oraz owocnych łowów w Zonie. Oto czego ja życzę z okazji Twoich urodzin.
 10. Życzę Wam, odwiedzającym stronkę, Waszym rodzinom, znajomym spokojnych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Przede wszystkim chciałbym, by w Waszym życiu dopisało szczęście, życzę również powodzenia w życiu oraz niechaj Wasze marzenia by się spełniły. Wesołych Świąt!
 11. Wszystkiego Najlepszego! Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i wszystkiego, czego zapragniesz w swym życiu @smox!
 12. Wszystkiego Najlepszego i sto lat @kfiat! Spełnienia marzeń, szczęścia, zdrówka i wszystkiego, czego zapragniesz w swym życiu.
 13. Ludziska, nakręciliście mnie na tego moda po tych Waszych opiniach . Wcześniej byłem dość specyficznie nastawiony na tzw. freeplay'e w serii S.T.A.L.K.E.R, ale dzięki temu modowi chyba się przekonam do tej gry . Możliwe, że z czasem dam znać tutaj o mojej opinii, czy też recenzji tegoż moda. Poza tym, po dyskusji wynika z tego, że modziwo posiada dobre opinie, więc dobra robota i szacuneczek zarazem za wytrwałość @Junx. Widać, że opinie innych graczy, testerów bardzo się liczą i to jest najważniejsze, by grę, moda dopieścić, zbalansować tak, by w dużej części graczom się spodobała.
 14. @smox @kondotier Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Zdarzało się na innych portalach, czy tutaj jak Wy piszecie, że byli oszuści chcący tylko pograć, nic więcej. Zero inicjatywy z ich strony, chęci zgłoszenia błędów i tak dalej. Dobrze, że tego pilnujecie i tak trzymać, stalkerzy!
 15. Witam serdecznie. Mam pytania w związku z testami, jakie są wymagania dotyczące testowania spolszczeń od Was? Wiem, że wyłapywanie błędów, podawanie raportów, ale czy też znajomość języka rosyjskiego również jeśli okażą się tam nieuzupełnione tłumaczenie? Czy też każdy z forumowiczów może być takim testerem, bo wystarczy, że zgłosi chęć, a nie wyłapie błędów itp. tylko po to, by zagrać wcześniej w (niedokończonego) spolszczonego moda przed wersją finalną?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord