Jump to content

seb-stryl

Weteran
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

seb-stryl last won the day on September 22 2019

seb-stryl had the most liked content!

Community Reputation

146 Przyjacielski

About seb-stryl

 • Rank
  Wędrowiec
 • Birthday 02/28/1988

Profile Information

 • Ruble
  632
 • Frakcja
  Wolność
 • Procesor
  FX-8350
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AK-47
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  R9 270 2 GB
 • System operacyjny
  Windows 8.1

Recent Profile Visitors

1500 profile views
 1. @OldMan 100 lat i Wszystkiego Najlepszego. Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń.
 2. Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i sto lat! @kamil190
 3. @gawron Sto lat i Wszystkiego Najlepszego!
 4. Wszystkiego Najlepszego z okazji Twoich urodzin @MaklerR . Zdrówka, szczęścia, pomyślności, spokoju i spełnienia marzeń!
 5. @tom3kb Racja, ma to swój urok. Wszystko ma swoje plusy i minusy, żeby to wszystko było spójne i działało. Mogę sobie jedynie to wyobrazić, ile to pracy kosztuje.
 6. @tom3kb Owszem, znajdzie się miłośnik robienia screenów, ale za to jakim kosztem, zawartości, wymagania sprzętowego, a co bardziej, ilości miejsca na dysku twardym. Tyle danych, to mogło się znaleźć miejsce na fabułę, dodatki. @ArNie Mnie wystarczyło faktycznie Autumn Aurora, by móc się zachwycać widokami, plus dodatek graficzny ENB, co w zupełności wystarczyło, by móc nacieszyć się widokami plus odświeżoną grafiką. Z drugiej strony, kwestia gustu, dla jednych będzie to wystarczające, dla drugich wręcz przeciwnie, będą chcieli więcej zawartości.
 7. @tom3kb Moim zdaniem, jeśli autor modyfikacji ma czyste sumienie, będzie miał na to dowody. Tym bardziej argumenty, że to jego praca i wszelakie modyfikacje wychodziły z jego ręki. Nie będzie mowy o tym, że podbierał od kogoś innego i w dodatku bez zgody od ich autorów. Zobaczymy, co będzie dalej, może się okazać, że będzie to kolejny motyw jak z Limbo of the lost, ino w świecie modyfikacji i jeszcze na tym chcący na tym zarobić, zdobyć rozgłos. Jakiś efekt odniesie w końcu.
 8. @smox Dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i wszystkiego, czego zapragniesz! Wszystkiego Naj w Zonie i 100 lat!
 9. @Sierioża Postaram się w czasie naszkicować więcej i tutaj wstawiać swoje szkice związane z tematyką Zony. Dzięki za motywację a propos.
 10. Witam wszystkich po długiej dość przerwie. Kiedyś na forum tejże portalu wspominałem o tym, że mam zamiar wstawić swoje prace, najnowsze w dodatku. Dlatego, po kilku latach udało mi się w końcu stworzyć pracę inspirowaną serią S.T.A.L.K.E.R. Mimo braku chęci, braku weny, czasu oraz przede wszystkim, lenistwa, pewne umiejętności ma się we krwi . Dlatego przedstawiam Wam najnowszy rys związany z daną tematyką. P.S. Gdyby dany temat nie miał danego miejsca, ino gdzie indziej, z góry przepraszam i proszę o sprostowanie. Uczynię, by było wszystko na swoim miejscu.
 11. Sto lat i Wszystkiego Najlepszego!
 12. Animacje odcinania części z mutantów to chyba zaczerpnięto z Far Cry 3 i dalszych części. Też przypomina mi się jeden motyw, jeśli chodzi o zakładanie hełmu, z Doom. Zaś co do wymiany filtra, to skojarzenie z Metra 2033. Powiem, że w tym materiale umieszczono ciekawe smaczki, że warto czekać na dalsze, oficjalne informacje od autorów "Dead Air". Ciekaw jestem, co jeszcze wymyślą. Smaka to potrafią narobić.
 13. Wszystkiego Najlepszego i sto lat!
 14. Wszystkiego dobrego dla obu solenizantów. Sto lat!
 15. seb-stryl

  OP-2.1

  W porządku, więc po co taki pośpiech w pisaniu? To samo z przekleństwami w poście? Dla mnie to nic dobrego o tym nie świadczy. Potem ludzie faktycznie się denerwują, bo dostali ostrzeżenie, a potem z kolei otrzymali bana. Od tego jest regulamin i wszyscy jej przestrzegamy, niezależnie od rangi, czasu obecności na forach. Przecież to tylko gra, jedna z wielu. Musiałeś wcześniej coś przeskrobać, skoro taka sytuacja się wydarzyła. Moderator doskonale zdaje z tego sprawy, co robi i jaki jest ku temu powód. Nawet jest okienko pod tekstem z danym ostrzeżeniem. Na innych portalach jest podobnie. Sam nie jestem idealny, ale jeśli dostanę karę, w różnorakiej formie, nawet "z liścia, czy z piąchy", w rzeczywistości, to musiał być powód. Wtedy na przyszłość tego unikam. Może trzeba dać szansę tej modyfikacji, odsapnąć, a następnie próbować z czasem przejść po raz kolejny dany etap, poziom? Dużo osób tak robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity