Jump to content

qqprim

Stalker
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Przyjacielski

1 Follower

About qqprim

 • Rank
  Wędrowiec

Recent Profile Visitors

635 profile views
 1. @kondotier fajnie, że przetłumaczyłeś, bo ciekaw byłem, co opowiadają, ale nie przypuszczałem, że są takie denne. Swoją drogą, to jest ich chyba więcej, bo kojarzę taki, który w miarę zrozumiałem, a nie widzę go tu przetłumaczonego.
 2. w wersji 1.4007 powyższe kody są prawdziwe, ale niektóre działają w innych lokalizacjach (czyli jak kod nie działa, to spróbuj inny z listy - któryś w końcu zadziała); koło wyłącznika generatorów jest sejf z czterocyfrowym kodem - po wypróbowaniu wszystkich kodów czterocyfrowych bez sukcesu spróbowałem na wariata 1111 i zadziałało, ale w środku było tylko 10 zwykłych apteczek
 3. ostatnio dorwałem jakiegoś tetrisa i oczywiście musiałem zagrać. Gierka zrobiona tak sobie (z błędami!) i co pewien czas coś króciutko wyświetlała na ekranie na żółto - chciałem się dowiedzieć, co; po kilku takich mignięciach ogarnąłem, że to napis "następny poziom". Pograłem jeszcze trochę i dostałem czerwony napis "jesteś trupem" - lekko mnie to zdziwiło, ale grać mogłem dalej. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że przecież odpaliłem tetrisa wewnątrz Lost Alfa i umarłem z pragnienia!
 4. qqprim

  OP-2.1

  Nie wiem, jak to jest na forum, ale za tak duży mod to moim zdaniem należy im się (oprócz naszych podziękowań i serduszek) sporo rubli (niestety wirtualnych ).
 5. @gawron trochę spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia. przy tłumaczeniu kolejnych wersji (nie zupełnie nowych modów) mogę wspomóc świeżo napisanym programem. @vidkunsen jeśli jubilat żyłby tyle lat, to miałby kłopot ze znalezieniem sobie miejsca w kosmosie (po naszej galaktyce nie byłoby już śladu, a pewnie musiałby tez przeżyć kilka zapadnięć i wielkich wybuchów kosmosu).
 6. zapętlone na 29 minut disco polo - faktycznie tylko najgorsi bandyci mogą stosować takie tortury
 7. @vidkunsen jeśli po polowaniu ty ją będziesz krył, to uroda może mieć znaczenie a w temacie: ta z prawej
 8. qqprim

  OP-2.1

  @boberm myślę, że mod jest ideowo podobny do OP2, który mnie odrzucił nie ze względu na stopień trudności (choć na początku padałem co 5 minut), tylko ze względu na debilizm prowadzenia linii fabularnej: np. jak zrobisz jakieś zadanie przed innym (czego nie podanego w opisie zadań), to dochodzisz do punktu, w którym kontynuacja gry jest niemożliwa (nie trudno wykonalna, tylko niemożliwa - bez udziału gracza mod sam się uśmierca)
 9. qqprim

  OP-2.1

  @kondotiernie wiem, czemu uważasz, że Ignachinio nie ma jajek (sorry Ignachinio)
 10. qqprim

  OP-2.1

  ja też czekam na spolszczenie. rozumiem, że trzeba wypakować jakieś pliki z jakiegoś archiwum (które nie jest spakowane powszechnymi algorytmami pakowania): czy zatem nie możnaby zapytać autorów o program rozpakowujący (musiałby to zrobić ktoś, kto gawarit pa ruskij)?
 11. jeśli Cię odwiedzi Sidorowicz, to raczej po to, by przypomnieć, że wisisz mu 10 tys.
 12. qqprim

  Nasze pulpity

  @kondotierrozumiem, że tych innych nie pokazywałeś, bo nasza strona nie ma weryfikacji, czy wchodzący mają skończone 18 lat:)
 13. Ponieważ nie zauważyłem jeszcze, by ktoś poruszył temat, więc zakładam nowy wątek: Wszystkiego najlepszego Stalkiery na te Święta co tuż, tuż: ciepłej atmosfery, miłych ludzi wokół (nie tylko w tym czasie), mnóstwa prezentów w nadchodzącym roku (oczywiście nowych wydań Stalkera, wspaniałych modów), szampańskiej zabawy w Sylwestra, góry pieniędzy na nowe kompy (tak, tak, ostatnio sprzęt drogi), tanich - a najlepiej darmowych - gier, spełnienia marzeń ... I załączam takie zdjęcie w sam raz związane z tegorocznymi świętami: zdjęcie ze strony https://sennik-net.pl/sennik/znaczenie-snu/bloto
 14. @gawrontylko nie zapomnij najpierw zerwać starej tapety i pomalować podkładem:) @Sieriożato raczej nie Geralt tylko Legolas (ma kołczan na plecach)
 15. od pewnego czasu już nie zajmuje się sprzętem, ale w konfiguracji @R4KET jest dysk na PCIe x4 , a płyta ma slot M.2 - to zdaje się nie to samo?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity