Skocz do zawartości

qqprim

Stalker
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Neutralny

O qqprim

 • Tytuł
  Kot

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. qqprim

  Jak przyszpieszyć wczytywanie się zapisu gry.

  to, co napisali poprzednicy: hdd - defragmentacja albo przejście na ssd (ssd nie defragmentujemy!); ale również trzeba pamiętać (o czym też wielokrotnie pisano), żeby nie zostawiać zbyt wielu rzeczy w schowkach na jednej mapie, bo to spowalnia wczytywanie
 2. qqprim

  Potęga natury.

  piękne! szkoda, że nie ma podanej skali czasowej (która jest zdaje się zmienna nawet dla wyładowań)
 3. qqprim

  Kuźniecov

  @tom3kb bardzo spodobało mi się określenie "naprawiała Kuzniecowa" (naprawdę, bez żadnej ironii).
 4. qqprim

  Kuźniecov

  @maro @kazik co do Kuzniecowa to dialog u Sidorowicza brzmi chyba "coś major (ma do mnie jakieś ale - ten tekst bardzo niedokładny) nie wiesz o co mu chodzi?" @maro o ile pamiętam, to za strzelanie do kolegów Kuzniecowa (byle nie do niego samego) się nie gniewa, ale za próbę przejścia górą przez tory już tak.
 5. qqprim

  Maszynka Junxa

  @Junx moim zdaniem trzeba było zwrócić jako towar niezgodny z umową i kupić nowy, nie reklamować, bo wtedy nie mogliby przysłać naprawianego dysku; przy okazji: co to za firma?
 6. qqprim

  Stalker "na wesoło" :)

  @Anton Gorodeckieee.... bo ja wiem... kolor mi nie pasuje
 7. @tom3kb żelazko i odkurzacz bardzo mi się podobają. Dla bardziej zaawansowanych majsterkowiczów dodałbym jeszcze: Nuclear Bomb Building Simulator, a dla fanów stalkera może Czarnobyl Rozpierducha Simulator.
 8. qqprim

  Dyskusja Ogólna

  @coles313Wszystko co uczyniłem, to skorzystałem z wiedzy doświadczonych użytkowników tego forum:) Tak naprawdę. to już mnie nużyły pewne powtarzające się i nudne aspekty tej gry, do których nie miałem już cierpliwości i szkoda mi było na nie czasu; owszem straciłem przez to trochę smaku gry, ale więcej nerwów zaoszczędziłem (nie chodzi mi o napięcie, które właśnie straciłem, ale o wkurzanie się na niezbyt mądre rozwiązania - by nie powiedzieć kretyńskie).
 9. qqprim

  Stalker "na wesoło" :)

  Bardzo spodobała mi się siatka maskująca... na wypadek pożaru. Oraz krwawe jezioro (lub jezioro z sokiem malinowym?) - na niebie nie ma w tym momencie zachodzącego na czerwono słońca. Pisownia ~Agrael
 10. qqprim

  Dyskusja Ogólna

  Skoro taki zwyczaj... myślę, że ten screen jest adekwatny (nie z przyjaciółmi na górze, bo jest już oklepany) - grałem bez dodatku z latającą wyspą.
 11. qqprim

  Dyskusja Ogólna

  @pacjent1972 chciałem PODZIĘKOWAĆ (i w spoilerze ponarzekać), a nie pochwalić się, więc po co zaśmiecać forum (serwer) screenami? Ale jak ktoś chce, to oczywiści mogę wysłać.
 12. qqprim

  Dyskusja Ogólna

  Zakończyłem ns2016, ale nie do końca szczęśliwy, bo chciałem dociągnąć do 10 milionów Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim z tego forum, którzy udzielili mi wsparcia w trakcie całej rozgrywki , a także Siriusowi za jego wspaniały wideoporadnik.
 13. qqprim

  Problemy fabularne w NS 2016

  @Smok & @kazik co do drugiego slotu to w 2016 niekoniecznie prawda - bodajże na filmiku Siriusa miał on broń i ja też chyba miałem w końcu broń, ale kilka tygodni temu prosiłem o pomoc z tym samym problemem. Po burzliwych konsultacjach i próbach które do niczego nie doprowadziły @kazik zaofiarował się zrobić to zdjęcie (za co, i nie tylko za to, WIELKIE dzięki - ciągle nie mam możliwości innej gratyfikacji na forum), ale na sejwie zrobionym w grze niemodyfikowanej. Pierwsze odpalenie ns2016 się nie powiodło (albo coś sknociłem przy instalacji, albo to jej humory), a potem nie miałem czasu przez kilka tygodni i sprawę zostawiłem. Niedawno postawiłem jeszcze raz Solę, by na nią wrzucić mój sejw, ale wcześniej musiałem z postaci pozrzucać zbędne kilogramy (bo miałem zmodyfikowany udźwig) oraz artefakty (miałem "rozszerzony" pas); z głupia frant poszedłem tak odchudzony (ale na zmodyfikowanych skryptach) do x16 i ... celownik zrobił się czerwony (zdjęcie zrobiłem). Może więc miałem ze sobą coś (lub ilość czegoś), co blokowało możliwość zrobienia zdjęcia mózgu (bo z kontrolerem w ogóle nie było kłopotu). Stąd mój pomysł - spróbuj pójść maksymalnie odchudzony do robienia tego zdjęcia.
 14. qqprim

  Problemy fabularne w NS 2016

  @DaarMoo nie wiem, który jest od @kazika (w dziale poradniki nie znalazłem); ale chyba znalazłem odpowiedź w rosyjskim poradniku, którą wcześniej przeoczyłem (mea culpa).
 15. qqprim

  Problemy fabularne w NS 2016

  po kilku tygodniach zajętych wróciłem do ns i, o dziwo, udało się zrobić fotkę mózgu; zaniosłem ją do Klenowa - zadanie zaliczone (dostałem amunicję izomorf) i... stoję - nie mam żadnego wiszącego zadania (oprócz nieistotnych starych, typu zabij Garba). Pochodziłem tu i tam i nadal nic - co mam dalej robić?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.