Skocz do zawartości

qqprim

Stalker
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

58 Przyjacielski

O qqprim

 • Tytuł
  Kot

Ostatnie wizyty

313 wyświetleń profilu
 1. qqprim

  OP-2.1

  @boberm myślę, że mod jest ideowo podobny do OP2, który mnie odrzucił nie ze względu na stopień trudności (choć na początku padałem co 5 minut), tylko ze względu na debilizm prowadzenia linii fabularnej: np. jak zrobisz jakieś zadanie przed innym (czego nie podanego w opisie zadań), to dochodzisz do punktu, w którym kontynuacja gry jest niemożliwa (nie trudno wykonalna, tylko niemożliwa - bez udziału gracza mod sam się uśmierca)
 2. qqprim

  OP-2.1

  @kondotiernie wiem, czemu uważasz, że Ignachinio nie ma jajek (sorry Ignachinio)
 3. qqprim

  OP-2.1

  ja też czekam na spolszczenie. rozumiem, że trzeba wypakować jakieś pliki z jakiegoś archiwum (które nie jest spakowane powszechnymi algorytmami pakowania): czy zatem nie możnaby zapytać autorów o program rozpakowujący (musiałby to zrobić ktoś, kto gawarit pa ruskij)?
 4. qqprim

  Karta graficzna - w co iść?

  jeśli Cię odwiedzi Sidorowicz, to raczej po to, by przypomnieć, że wisisz mu 10 tys.
 5. qqprim

  Nasze pulpity

  @kondotierrozumiem, że tych innych nie pokazywałeś, bo nasza strona nie ma weryfikacji, czy wchodzący mają skończone 18 lat:)
 6. Ponieważ nie zauważyłem jeszcze, by ktoś poruszył temat, więc zakładam nowy wątek: Wszystkiego najlepszego Stalkiery na te Święta co tuż, tuż: ciepłej atmosfery, miłych ludzi wokół (nie tylko w tym czasie), mnóstwa prezentów w nadchodzącym roku (oczywiście nowych wydań Stalkera, wspaniałych modów), szampańskiej zabawy w Sylwestra, góry pieniędzy na nowe kompy (tak, tak, ostatnio sprzęt drogi), tanich - a najlepiej darmowych - gier, spełnienia marzeń ... I załączam takie zdjęcie w sam raz związane z tegorocznymi świętami: zdjęcie ze strony https://sennik-net.pl/sennik/znaczenie-snu/bloto
 7. @gawrontylko nie zapomnij najpierw zerwać starej tapety i pomalować podkładem:) @Sieriożato raczej nie Geralt tylko Legolas (ma kołczan na plecach)
 8. qqprim

  Nowy komp dla Blooda

  od pewnego czasu już nie zajmuje się sprzętem, ale w konfiguracji @R4KET jest dysk na PCIe x4 , a płyta ma slot M.2 - to zdaje się nie to samo?
 9. qqprim

  Stalker "na wesoło" :)

  @tom3kb no widzisz: nvidia już dawno wprowadziła technologię CUDA
 10. qqprim

  Stalker "na wesoło" :)

  @tom3kb co się dziwisz? cytuję z oficjalnej strony nvidii: po prostu sztuczna inteligencja testuje cię... na twoim miejscu wyłączyłbym szybko komputer i schował się za szafę
 11. qqprim

  Stalker "na wesoło" :)

  @vidkunsenjak się schlał, to raczej mu nie lizał (ale może mu obżygał)
 12. @Sieriożajak może zauważyłeś, wpis o odmianie był tylko przy okazji. Nie wiem, czy się czepiam, bo w międzyczasie przeprowadziłem na pw całkiem sympatyczną rozmowę ze smoxem na ten temat (gdyż uważałem, że rozwijanie tego w wątku dyskusji o "Odrodzonym" nie jest najlepszym pomysłem). Ale skoro trąciłeś tę strunę, to prawidłową formą jest "ten mod", bo to biernik a nie dopełniacz (o którym się rozwodzisz).
 13. qqprim

  Stalker "na wesoło" :)

  chyba tylko w sojuzie potrafili tak zap..lić dolny kawałek pnia, że górą las wygląda w porządku
 14. @smox(odp. dopiero teraz, bo byłem na urlopie w dziczy) oczywiście, że tłumaczom należą się zawsze podziękowania, podobnie jak autorom modów - bez ich pracy nie pograłbym w nic;). Ale wspomniałem we wpisie te osoby, które wykonały solidną robotę ekstra i uważam, że ich porady będą naprawdę cenne dla innych graczy; ponadto ich imiona nie zostaną zapisane w żadnym nagłówku ani innej tablicy pamiątkowej. przy okazji "którzy przetłumaczyli ten mod" (mod to rzeczownik nieżywotny)
 15. qqprim

  Stalker "na wesoło" :)

  odpowiednia gleba (użyźniona z kibelka) to i rosną... jak stalkerki po deszczu (a właściwie opadzie - radioaktywnym)
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord