-
Postów
12640 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
644
Odpowiedzi opublikowane przez tom3kb
-
-
-
Obejrzałem, pierwsza połowa filmu ok, druga smęty, zakończenie porażka.
Aż strach pomyśleć co będzie w kolejnych dwóch częściach.
Już lepiej obejrzeć po raz któryś dwa pierwsze filmy z serii.
-
@Fiodor89 strona z modami do gier, inna to np moddb.
Pierwszy jakiś spawner jaki znalazłem np:
https://www.nexusmods.com/stalker2heartofchornobyl/mods/1356
-
Podoba mi się ten pomysł na film 🦕🦖 Powinien być lepszy niż kilka ostatnich Jurassic Park-ów. 😁
-
1
-
-
@Fiodor89 jakiś pierwszy z brzegu filmik o Korze.
A co do spawnera może zobacz, który jest najpopularniejszy np na Nexusie w modach do S2.
-
O kurcze taki changelog wielki to by pasował do patcha wypuszczanego 1 kwietnia 😁
"Patch 1.5.2 is ready to be downloaded, here is the full list of changes:
Fixed an issue when a door to the Shevchenko hub was closed.
Fixed two crashes that could occur randomly during gameplay."
Ale @smox może 150gb chociaż nie będziesz musiał zasysać 😏
-
@Sarkazm kij wie ale jak narobisz kilkaset zapisów to mogą być problemy. Sporo osób radziło żeby przenosić zapisy gdzieś do innego folderu jak się ma ich dużo, a grać sobie na kilkudziesięciu. Ja tam zawsze jechałem w opki na około 20 save-ach.
-
2
-
-
@Sarkazm a może za dużo zapisów masz?
-
@Sarkazm no ale istniejące zapisy możesz nadpisywać poprzez menu normalnie?
-
@vidkunsen a co to w sumie znaczy "złe ziemie", może nieurodzajne, a może niebezpieczne czyli jest zagrożenie. A lands to ziemia, to też obszar no to może też inaczej strefa. I tak sobie może kombinować żeby tytuł wymyślić i żeby to miało sens.
Dla mnie pomysł na film fajny bo to pierwsze łowy tego Yautja i on się dopiero uczy 😁 i to on robi początkowo za taką zwierzynę. W sumie we wszystkich filmach mieliśmy Predatory niby takie badassy, a i tak dostawali zawsze w dupę, a tu chyba będzie pierwszy, który dożyje do napisów końcowych.
-
O kusznikach jest rzadko to pasuje obejrzeć bo ile można o tym Robin Hoodzie.
-
-
-
-
Dwa lata temu wyszedł krótki filmik.
Teraz mamy coś takiego.
Niby totalna konwersja na silniku GZDoom ale...jak dla mnie wygląda za dobrze no i za cicho o tym było. Fajnie jakby faktycznie takie coś powstało, a nie byłyby to tylko "filmiki".
Na razie mocno mi to śmierdzi 😏
@edit
Chociaż. Przypomniało mi się, że np takie Selaco też jest zrobione na GZDoom i wymiata, więc jak ktoś potrafi to się da.
-
-
Wyszła wersja do otwartych beta testów. Jak ktoś chcę wypróbować to linki i potrzebne info w temacie np na: Ap Pro
-
-
@ralf237612 kilka takich modów powstaje i parę wyszło.
Tak na szybko znalazłem te:
Niestety nie po polsku.
Wiem, że niby w Dead Air 1.0 mają być zmienne pory roku ale kiedy to wyjdzie? 😞
Możliwe, że są jakieś mody do Anomaly (@edit np H.a.c.r mod) i do Gammy zmieniające pory.
No bo takich zmieniających np roślinność z wiosennej na jesienną lub na odwrót to było sporo do różnych modyfikacji no ale to nie to samo czego szukasz.
-
-
-
@Lester ja pierdzielę może tak jakaś kropka i przecinek?
No i może info co za mod?
-
@mirzal o kurde masz wymagania "jak True Stalker" ☺️
No nie wiem, może ten np?
Tylko czy grać w tą wersję co jest teraz, czy czekać na wersję 2.0, ostatnie posty są filmiki jak wygląda.
-
@mirzal jakbyś wcześniej kupił te wersje Legends of the Zone, to wtedy te wersje Enhanced by były za darmo.
Dla mnie jak masz stalkery od lat to nie ma sensu tego brać bo byle jakimi modami dopakujesz je graficznie lepiej.
A jak już musisz w nie pograć to masz dwie opcje kupić albo 🏴☠️
Seriale warte polecenia
w Filmy i seriale
Opublikowano
W Korei Południowej ktoś zaczyna dostarczać losowym ludziom w paczkach broń. Zaczynają się morderstwa i strzelaniny. Policja próbuje poradzić sobie z problemem.
Jeden sezon, 10 odcinków, choć fabułę można pociągnąć dalej więc możliwe, że będzie kolejny sezon.
Minusy...typowe dla azjatyckich produkcji, kto coś oglądał ten wie co czasami wkurza w ich produkcjach.