Skocz do zawartości

44piterv

Stalker
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O 44piterv

 • Tytuł
  Turysta

Informacje

 • Ruble
  18
 • Frakcja
  Stalkerzy

Ostatnie wizyty

425 wyświetleń profilu
 1. 44piterv

  Poradnik przejścia moda Wariant Omega.

  @Stanley co do otwierania poradnika , powinien się otworzyć po paru minutach , zauważyłem to przypadkowo , tak jakby był problem z wczytaniem (może dużo tekstu) , ale się otworzył po jakichś 3 min. może 4 min. Na http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=391.0 też jest ten poradnik , tylko trzeba się zarejestrować (przy rejestracji można użyć swojego loginu i hasła z stalkerteam)
 2. 44piterv

  Stalker Wariant Omega v.4.0

  Ok @kondotier , mój post dotyczył zadań które są dostępne po odnalezieniu Szramy i zdaniu zadania u Szefa , później odprowadzamy Szefa do tunelu i albo zostajemy w Zonie albo kończymy.Jeżeli zostaniemy to jest seria zadań , przychodzi sms. od Zimnego z bagien itd. A gameplay widziałem i kończy się zadaniem GRU na Janowie i Zotonie , później Szef i koniec. http://the-zone.ru/threads/variant-omega-versija-4-0-proxozhdenie.388/page-45 tutaj się dowiedziałem o błędzie moda , post 446 basila twórcy moda.
 3. 44piterv

  Stalker Wariant Omega v.4.0

  Dzięki za odpowiedź , pogrzebałem trochę na http://the-zone.ru/threads/variant-omega-versija-4-0-proxozhdenie.388/page-63 i dokopałem się że jeżeli na początku moda po rozmowie z Szefem wybierze się opcje zapłaty wojskowym żeby wyjść ze strefy i tak się zrobi, pomija się zadania od stalkerów i Liczykrupy, robi się jakiś błąd moda i na tym się kończą zadania, piszą że po sms. Szuchowa '' Przyjdź na przystanek '' powinniśmy dostać drugi od Liczykrupy. Ale że go nie poznaliśmy na początku to niema dalszego ciągu.(dotyczy to zadania obejrzenia filmu w kinie Prometeusz a kończymy w Kopaczi oddając lalkę na grobie dziewczynki potem brak zadań)
 4. 44piterv

  Stalker Wariant Omega v.4.0

  Po zadaniu na lalkę i oddaniu jej na grobie koło Kopaczi, Szuchow przysyła sms. żeby przyjść na przystanek, wie ktoś o który przystanek chodzi? Te zadania są dostępne (i inne) tak jakby w freepleyu po odprowadzeniu Szefa do tunelu.
 5. 44piterv

  Poradnik przejścia moda Wariant Omega.

  Są trudności z otwarciem spoilerów poradnika, a po otwarciu brak przewijania, tak jakby zamrażała się cała strona i niemożna nic zrobić.
 6. 44piterv

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  @Sarkazm jeżeli dobrze pamiętam w gamedata/textures/ui można zamienić widok minimapy na tą z cienką ramką , powinna być druga z tym że trzeba ją wypakować i podmienić
 7. 44piterv

  Dywersant - Диверсант (Гибрид)

  Gatzek to chyba najlepsze rozwiązanie SGM 1,7
 8. 44piterv

  Dywersant - Диверсант (Гибрид)

  Mam taki błąd : [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_string [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 513 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find variable character_use in [psevdosnork_strong] Posiada ktoś może fix na ten wylot? Link z poprzedniej strony od smerf45 http://www7.zippyshare.com/v/4VoLTOUE/file.html nie działa.
 9. 44piterv

  STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  FATAL ERROR [error]Expression : it!=WeatherFXs.end() [error]Function : CEnvironment::SetWeatherFX [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp [error]Line : 311 [error]Description : Invalid weather effect name. [error]Arguments : fx_blackday_clear Jak się komuś trafi wylot z takim logiem, porada z stalkermod.ru - w opcjach moda wyłączyć zaćmienie.
 10. 44piterv

  "Narodnaja Solianka 2016" - Instrukcja Instalacji.

  U mnie nie działa, jeśli możesz opisz jak zainstalować, opis instalacji mam taki Óńňŕíîâęŕ: - Ńęîďčđîâŕňü ďŕďęó gamedata čç ŕđőčâŕ â ďŕďęó ń óńňŕíîâëĺííîé čăđîé, ńîăëŕńčâřčńü ń çŕěĺíîé ôŕéëîâ. - Îňęđűňü ôŕéë ui_main_menu.script (gamedata\scripts\) áëîęíîňîě, â ńŕěîě ęîíöĺ ńäĺëŕňü íîâóţ ńňđîęó č â íĺ¸ äîďčńŕňü: prefetch('add_cheat_spawn') Ěĺíţ îňęđűâŕĺňń˙ íŕ F1 čç ăëŕâíîăî ěĺíţ čăđű.
 11. 44piterv

  Specnaz mod 2

  Wielkie dzięki , właśnie jestem w trakcie pobierania.
 12. 44piterv

  Specnaz mod 2

  Link do moda nie działa, czy mógłby ktoś go odświeżyć jeśli to możliwe.
 13. 44piterv

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  W patchu 3 w uzupełnieniach "Санкции на хабар" - Zmiana łupu w trupach zaczęło mi wywalać po wgraniu na największe łupy z folderu 3 Радость хомяка (Radość chomika) , być może wgranie większości uzupełnień z patcha jak i z samego moda powoduje tego typu wyloty. Fixa na więcej artów jakoś nie mogę znaleźć, znalazłem taki Anomalous Artifact Hunters (Extreme Edition) nie wiem czy to ten na inny link nie działa. W plikach na re spawn artefaktów np. bar_anomal_zone_1 w lini respawn_tries = 1 i max_artefacts = 2, gdy zmienimy = 1 na np. = 5, to znaczy że arty będą się spawnować 5 razy w tej anomalii ?
 14. 44piterv

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  Po wgraniu dodatku na większe łupy z trupów - te największe (dla chomików) też zaczęło wywalać z podobnym logiem [error]Line : 748 , przy średnich łupach jest ok.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.