Jump to content

44piterv

Stalker
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About 44piterv

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  24
 • Frakcja
  Stalkerzy

Recent Profile Visitors

611 profile views
 1. @Romuś36 mam taki , jest po polsku. Spawn menu OP-2.7z
 2. @tom3kb @Ranger801 link do 08.04.2013 otwiera się i można pobrać , lecz do 03.09.2010 wyskakuje taki komunikat, (po wciśnięciu 'pobierz' ), Oops! An Error Occurred The server returned a "500 Internal Server Error". Dzięki za pomoc ,jakoś sobie poradziłem, po wejściu do "Pobieralni '' w opcjach na pasku ( u góry) można rozwinąć "pliki" i tam po przeszukaniu z polszczeń ściągnąłem chyba odpowiednią do patcha 03.09.2010, bo gram, odpukać , i jest ok. Grę z tym patchem 08.04.2013 i z spolszczeniem do niej darowałem sobie ,gdyż nie mogłem uruchomić nowej gry (LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:94: attempt to index global 'art_hit' (a nil value) , chyba coś takiego ). I po poczytaniu na forum tu i tam o problemie z tym patchem i z spolszczeniem, postanowiłem grać na wcześniejszym patchu tj. 03.09.2010.
 3. Chciałem pobrać spolszczenie do wersji 03.09.2010 i 08.04.2013 lecz linki nie działają , grałem w tą wersję i NS 2016 także , lecz chciałem zagrać jeszcze raz w starą wersję Soli , jeżeli to możliwe . Chodzi mi bardziej o wersję z 03.09.2010. Polonizacja do wersji 03.09.2010 Z naszego serwera Polonizacja do wersji 08.04.2013 Z naszego serwera
 4. @Allen Podziękować za szybkość . Jednak w paczce z Mega jest popsuty patch ma za mało MB. (około 156 MB ) Ten z naszego serwera ma 432 MB przed rozpakowaniem. Tak wygląda rozpakowana paczka z mega .
 5. @Ranger801 3. Patch 3.5.5 (wersja PL): Pobierz z naszego serwera. chodziło mi o ten link że nie działa , ale jak zrobiłeś porządek w paczce na mega to też dobrze . Dzięki za szybką odpowiedź .
 6. Chciałem pobrać patcha 3.5.5 pl lecz link nie działa , w paczce z mega nie da rady rozpakować ( 3.5.5 pl ) , winrar. i 7zip. pokazują uszkodzone archiwum . Proszę o naprawę linków (jeśli to możliwe) żeby można było pobrać tego patcha . Ostatnio jest dużo takich martwych linków , i klapa .
 7. Pobrałem LWT of Doom (paczka z mega ) lecz nie mogę rozpakować patcha 3.5.5 pl wyskakuje że uszkodzone archiwum (7zip. i winrar ) a inne linki niedziałają
 8. A jednak za wcześnie się cieszyłem, wywala z logiem FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CRender::texture_load [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp [error]Line : 295 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find texture 'krohobor' tak jakby to nie był pełny patch 6.7
 9. To tak gdyby ktoś miał problemy z instalacją. Po wielu próbach nareszcie mod uruchomiony, lecz nie tak instalowałem jak w instrukcjach bo zawsze mnie później wywalało. Pobrałem repack (ma patch 6.7) i z niego skopiowałem gamedata i w kleiłem do pol. podstawki (patch 1.0005) później nakładamy polonizację i gramy. Repack jest z rus. podst i z polonizacją też wywala.
 10. Taki widok mamy po zmianie parametrów grafiki i bawieniu się suwakami, dobrym rozwiązaniem żeby to naprawić jest wyjście z gry i skasowanie pliku user z savedata . Po włączeniu gry mamy nowy plik user i powinno być dobrze. Miałem taki właśnie widok menu po zabawie opcjami a taki po skasowaniu i włączeniu gry.
 11. Niemożna pobierać, chcą żeby włączać usługę premium do pobierania.
 12. @Stanley co do otwierania poradnika , powinien się otworzyć po paru minutach , zauważyłem to przypadkowo , tak jakby był problem z wczytaniem (może dużo tekstu) , ale się otworzył po jakichś 3 min. może 4 min. Na http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=391.0 też jest ten poradnik , tylko trzeba się zarejestrować (przy rejestracji można użyć swojego loginu i hasła z stalkerteam)
 13. Ok @kondotier , mój post dotyczył zadań które są dostępne po odnalezieniu Szramy i zdaniu zadania u Szefa , później odprowadzamy Szefa do tunelu i albo zostajemy w Zonie albo kończymy.Jeżeli zostaniemy to jest seria zadań , przychodzi sms. od Zimnego z bagien itd. A gameplay widziałem i kończy się zadaniem GRU na Janowie i Zotonie , później Szef i koniec. http://the-zone.ru/threads/variant-omega-versija-4-0-proxozhdenie.388/page-45 tutaj się dowiedziałem o błędzie moda , post 446 basila twórcy moda.
 14. Dzięki za odpowiedź , pogrzebałem trochę na http://the-zone.ru/threads/variant-omega-versija-4-0-proxozhdenie.388/page-63 i dokopałem się że jeżeli na początku moda po rozmowie z Szefem wybierze się opcje zapłaty wojskowym żeby wyjść ze strefy i tak się zrobi, pomija się zadania od stalkerów i Liczykrupy, robi się jakiś błąd moda i na tym się kończą zadania, piszą że po sms. Szuchowa '' Przyjdź na przystanek '' powinniśmy dostać drugi od Liczykrupy. Ale że go nie poznaliśmy na początku to niema dalszego ciągu.(dotyczy to zadania obejrzenia filmu w kinie Prometeusz a kończymy w Kopaczi oddając lalkę na grobie dziewczynki potem brak zadań)
 15. Po zadaniu na lalkę i oddaniu jej na grobie koło Kopaczi, Szuchow przysyła sms. żeby przyjść na przystanek, wie ktoś o który przystanek chodzi? Te zadania są dostępne (i inne) tak jakby w freepleyu po odprowadzeniu Szefa do tunelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord