Skocz do zawartości

44piterv

Stalker
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralny

O 44piterv

 • Tytuł
  Turysta

Informacje

 • Ruble
  24
 • Frakcja
  Stalkerzy

Ostatnie wizyty

518 wyświetleń profilu
 1. @Allen Podziękować za szybkość . Jednak w paczce z Mega jest popsuty patch ma za mało MB. (około 156 MB ) Ten z naszego serwera ma 432 MB przed rozpakowaniem. Tak wygląda rozpakowana paczka z mega .
 2. @Ranger801 3. Patch 3.5.5 (wersja PL): Pobierz z naszego serwera. chodziło mi o ten link że nie działa , ale jak zrobiłeś porządek w paczce na mega to też dobrze . Dzięki za szybką odpowiedź .
 3. 44piterv

  Informacje o Dziale "Mody Archiwalne"

  Lost World Troops of Doom 3.0 Dopełnienie do LWR znane jako Lost World Troops of Doom 3.0 fixed pojawiło się w grudniu 2011. Na nieoficjalny patch 3.5.5 przyszło nam czekać do końca czerwca 2012. Pojawiło się około 15 nowych zadań. Cała akcja dzieje się we freeplay'u aby dostarczyć graczom maksimum wolności i wyboru. Autorzy moda LWTOD 3.0 fixed: Irbis & Real Wolf Autorzy patcha 3.5.5: Geep_85, Rastaman_vip74, Practik i Real Wolf Mod do gry: S.T.A.L.K.E.R. - SoC Wymagana wersja patcha: 1.0006 Strona oficjalna moda: http://ap-pro.ru/forum/35-2077-1 Strona forum patcha 3.5.5: http://ap-pro.ru/forum/79-2631-46 Autorzy polonizacji: Yurek, Trurl3, Kobal Zmiany: Screeny: Video: Spis wprowadzonych przez patche zmian: - patch 3.5.4 & 3.5.5 - LWToD patch 3.5.5 fix Instalacja moda w wersji PL: (UWAGA !!! Przed instalacją usuwamy jakiekolwiek istniejące foldery "gamedata" z folderu gry.) 1. S.T.A.L.K.E.R. 1.0006 PL 2. LW-ToD 3.0 fixed 3. Dynamic patch lwtod 2.0 (dla tych co grają na oświetleniu dynamicznym) 4. Patch 3.5.5 (wersja PL) (pobrana z NASZEJ pobieralni) 5. LWToD patch 3.5.5 fix (w wersji FINAL polonizacji będzie zintegrowany na stałe) 6. Jeśli gracie na monitorze szerokokątnym należy wrzucić do folderu "gamedata" adaptację siatek celowników. LINKI DO POBRANIA: 1. LW-TOD 3.0 fixed: Link na MEGA: https://mega.nz/#!fh1BAb5T!e8rpPk7yr-GpqZKisTcTvz3AtqkkS6cTgb2plXa1zcc 2. Dynamic patch lwtod 2.0: http://www.sendspace...c966ed04077254d Link nie aktywny. Link na MEGA: https://mega.nz/#!71sRlCQS!ykXfq_Gj2cIwpxpYYpTQVUQrHZiGqKt1NLZxd15kWyM 3. Patch 3.5.5 (wersja PL): Pobierz z naszego serwera. Link do moda na MEGA: https://mega.nz/#!vxtzEIjJ!NJXzEG0QJ6B68CZ2SCDRv_yzLyx2NE6dFL0WwFrViEU (Cała paczka potrzebna do gry) Brak możliwości pobrani linki nieaktywne , paczka z mega zawiera uszkodzone archiwum patcha 3.5.5 . Prośba o reanimację moda lub patcha 3.5.5 PL .
 4. Chciałem pobrać patcha 3.5.5 pl lecz link nie działa , w paczce z mega nie da rady rozpakować ( 3.5.5 pl ) , winrar. i 7zip. pokazują uszkodzone archiwum . Proszę o naprawę linków (jeśli to możliwe) żeby można było pobrać tego patcha . Ostatnio jest dużo takich martwych linków , i klapa .
 5. 44piterv

  Opis instatacji moda LWR

  Pobrałem LWT of Doom (paczka z mega ) lecz nie mogę rozpakować patcha 3.5.5 pl wyskakuje że uszkodzone archiwum (7zip. i winrar ) a inne linki niedziałają
 6. 44piterv

  Opis instatacji moda LWR

  A jednak za wcześnie się cieszyłem, wywala z logiem FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CRender::texture_load [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp [error]Line : 295 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find texture 'krohobor' tak jakby to nie był pełny patch 6.7
 7. 44piterv

  Opis instatacji moda LWR

  To tak gdyby ktoś miał problemy z instalacją. Po wielu próbach nareszcie mod uruchomiony, lecz nie tak instalowałem jak w instrukcjach bo zawsze mnie później wywalało. Pobrałem repack (ma patch 6.7) i z niego skopiowałem gamedata i w kleiłem do pol. podstawki (patch 1.0005) później nakładamy polonizację i gramy. Repack jest z rus. podst i z polonizacją też wywala.
 8. Taki widok mamy po zmianie parametrów grafiki i bawieniu się suwakami, dobrym rozwiązaniem żeby to naprawić jest wyjście z gry i skasowanie pliku user z savedata . Po włączeniu gry mamy nowy plik user i powinno być dobrze. Miałem taki właśnie widok menu po zabawie opcjami a taki po skasowaniu i włączeniu gry.
 9. Niemożna pobierać, chcą żeby włączać usługę premium do pobierania.
 10. 44piterv

  Poradnik przejścia moda Wariant Omega.

  @Stanley co do otwierania poradnika , powinien się otworzyć po paru minutach , zauważyłem to przypadkowo , tak jakby był problem z wczytaniem (może dużo tekstu) , ale się otworzył po jakichś 3 min. może 4 min. Na http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=391.0 też jest ten poradnik , tylko trzeba się zarejestrować (przy rejestracji można użyć swojego loginu i hasła z stalkerteam)
 11. 44piterv

  Stalker Wariant Omega v.4.0

  Ok @kondotier , mój post dotyczył zadań które są dostępne po odnalezieniu Szramy i zdaniu zadania u Szefa , później odprowadzamy Szefa do tunelu i albo zostajemy w Zonie albo kończymy.Jeżeli zostaniemy to jest seria zadań , przychodzi sms. od Zimnego z bagien itd. A gameplay widziałem i kończy się zadaniem GRU na Janowie i Zotonie , później Szef i koniec. http://the-zone.ru/threads/variant-omega-versija-4-0-proxozhdenie.388/page-45 tutaj się dowiedziałem o błędzie moda , post 446 basila twórcy moda.
 12. 44piterv

  Stalker Wariant Omega v.4.0

  Dzięki za odpowiedź , pogrzebałem trochę na http://the-zone.ru/threads/variant-omega-versija-4-0-proxozhdenie.388/page-63 i dokopałem się że jeżeli na początku moda po rozmowie z Szefem wybierze się opcje zapłaty wojskowym żeby wyjść ze strefy i tak się zrobi, pomija się zadania od stalkerów i Liczykrupy, robi się jakiś błąd moda i na tym się kończą zadania, piszą że po sms. Szuchowa '' Przyjdź na przystanek '' powinniśmy dostać drugi od Liczykrupy. Ale że go nie poznaliśmy na początku to niema dalszego ciągu.(dotyczy to zadania obejrzenia filmu w kinie Prometeusz a kończymy w Kopaczi oddając lalkę na grobie dziewczynki potem brak zadań)
 13. 44piterv

  Stalker Wariant Omega v.4.0

  Po zadaniu na lalkę i oddaniu jej na grobie koło Kopaczi, Szuchow przysyła sms. żeby przyjść na przystanek, wie ktoś o który przystanek chodzi? Te zadania są dostępne (i inne) tak jakby w freepleyu po odprowadzeniu Szefa do tunelu.
 14. 44piterv

  Poradnik przejścia moda Wariant Omega.

  Są trudności z otwarciem spoilerów poradnika, a po otwarciu brak przewijania, tak jakby zamrażała się cała strona i niemożna nic zrobić.
 15. 44piterv

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  @Sarkazm jeżeli dobrze pamiętam w gamedata/textures/ui można zamienić widok minimapy na tą z cienką ramką , powinna być druga z tym że trzeba ją wypakować i podmienić
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord