Jump to content

44piterv

Stalker
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

About 44piterv

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  36
 • Frakcja
  Samotnicy

Recent Profile Visitors

900 profile views
 1. Dobra poradziłem sobie, '' folder textures ''
 2. @Dr_Sztychowka mam ten sam problem z tą teksturą ,powiedziałbyś jak i gdzie ją wsadziłeś ,konkretnie do jakiego folderu. Folder - textures ma dużo pod folderów.
 3. @ksantyp nie wiem czy tu to zadziała, ale możesz spróbować - znajdź plik gamedata/scripts/ui_main_menu.script w tym pliku znajdź wpis: elseif db.actor~=nil and dik == DIK_keys.DIK_F7 then db.actor:disable_info_portion("actor_noted_rasvets") i zamień na: elseif db.actor~=nil and dik == DIK_keys.DIK_F7 then give_info("jup_killer_base_chief_payment") wczytaj grę, wciśnij ESC - F7 - ESC i wejście na bazę najemników masz odblokowane. Później jak chcesz możesz przywrócić poprzednią wersję kodu. Taką poradę znalazłem dawno temu , gdy zginie najemnik wpuszczający
 4. @Zwinny to chyba ten?
 5. Dla tych co korzystają ze spawnera , - żeby działał teleporter na lokacjach ,trzeba po instalacji spolszczenia usunąć plik - _change_list.script - z gamedata/scripts. Pobrałem patcha 2.12 rus. i z niego wziąłem ten plik, teleporter działa z nim jak i bez niego ,choć opisy przejść są w robalach.
 6. @cez137 polecam przejrzeć "Człowieczy Los. DEJAVU."- poradnik przejścia. - Poradniki - S.T.A.L.K.E.R. TEAM to o te chodzi co ci brakuje - , a to te co masz ,
 7. @Romuś36 mam taki , jest po polsku. Spawn menu OP-2.7z
 8. @tom3kb @Ranger801 link do 08.04.2013 otwiera się i można pobrać , lecz do 03.09.2010 wyskakuje taki komunikat, (po wciśnięciu 'pobierz' ), Oops! An Error Occurred The server returned a "500 Internal Server Error". Dzięki za pomoc ,jakoś sobie poradziłem, po wejściu do "Pobieralni '' w opcjach na pasku ( u góry) można rozwinąć "pliki" i tam po przeszukaniu z polszczeń ściągnąłem chyba odpowiednią do patcha 03.09.2010, bo gram, odpukać , i jest ok. Grę z tym patchem 08.04.2013 i z spolszczeniem do niej darowałem sobie ,gdyż nie mogłem uruchomić nowej gry (LUA error: ...ow of ch
 9. Chciałem pobrać spolszczenie do wersji 03.09.2010 i 08.04.2013 lecz linki nie działają , grałem w tą wersję i NS 2016 także , lecz chciałem zagrać jeszcze raz w starą wersję Soli , jeżeli to możliwe . Chodzi mi bardziej o wersję z 03.09.2010. Polonizacja do wersji 03.09.2010 Z naszego serwera Polonizacja do wersji 08.04.2013 Z naszego serwera
 10. @Allen Podziękować za szybkość . Jednak w paczce z Mega jest popsuty patch ma za mało MB. (około 156 MB ) Ten z naszego serwera ma 432 MB przed rozpakowaniem. Tak wygląda rozpakowana paczka z mega .
 11. @Ranger801 3. Patch 3.5.5 (wersja PL): Pobierz z naszego serwera. chodziło mi o ten link że nie działa , ale jak zrobiłeś porządek w paczce na mega to też dobrze . Dzięki za szybką odpowiedź .
 12. Chciałem pobrać patcha 3.5.5 pl lecz link nie działa , w paczce z mega nie da rady rozpakować ( 3.5.5 pl ) , winrar. i 7zip. pokazują uszkodzone archiwum . Proszę o naprawę linków (jeśli to możliwe) żeby można było pobrać tego patcha . Ostatnio jest dużo takich martwych linków , i klapa .
 13. Taki widok mamy po zmianie parametrów grafiki i bawieniu się suwakami, dobrym rozwiązaniem żeby to naprawić jest wyjście z gry i skasowanie pliku user z savedata . Po włączeniu gry mamy nowy plik user i powinno być dobrze. Miałem taki właśnie widok menu po zabawie opcjami a taki po skasowaniu i włączeniu gry.
 14. Niemożna pobierać, chcą żeby włączać usługę premium do pobierania.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity