Skocz do zawartości

44piterv

Turysta
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O 44piterv

 • Tytuł
  Turysta

Informacje

 • Ruble
  18
 • Frakcja
  Stalkerzy

Ostatnie wizyty

306 wyświetleń profilu
 1. STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  FATAL ERROR [error]Expression : it!=WeatherFXs.end() [error]Function : CEnvironment::SetWeatherFX [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp [error]Line : 311 [error]Description : Invalid weather effect name. [error]Arguments : fx_blackday_clear Jak się komuś trafi wylot z takim logiem, porada z stalkermod.ru - w opcjach moda wyłączyć zaćmienie.
 2. "Narodnaja Solianka 2016" - Instrukcja Instalacji.

  U mnie nie działa, jeśli możesz opisz jak zainstalować, opis instalacji mam taki Óńňŕíîâęŕ: - Ńęîďčđîâŕňü ďŕďęó gamedata čç ŕđőčâŕ â ďŕďęó ń óńňŕíîâëĺííîé čăđîé, ńîăëŕńčâřčńü ń çŕěĺíîé ôŕéëîâ. - Îňęđűňü ôŕéë ui_main_menu.script (gamedata\scripts\) áëîęíîňîě, â ńŕěîě ęîíöĺ ńäĺëŕňü íîâóţ ńňđîęó č â íĺ¸ äîďčńŕňü: prefetch('add_cheat_spawn') Ěĺíţ îňęđűâŕĺňń˙ íŕ F1 čç ăëŕâíîăî ěĺíţ čăđű.
 3. Specnaz mod 2

  Wielkie dzięki , właśnie jestem w trakcie pobierania.
 4. Specnaz mod 2

  Link do moda nie działa, czy mógłby ktoś go odświeżyć jeśli to możliwe.
 5. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  W patchu 3 w uzupełnieniach "Санкции на хабар" - Zmiana łupu w trupach zaczęło mi wywalać po wgraniu na największe łupy z folderu 3 Радость хомяка (Radość chomika) , być może wgranie większości uzupełnień z patcha jak i z samego moda powoduje tego typu wyloty. Fixa na więcej artów jakoś nie mogę znaleźć, znalazłem taki Anomalous Artifact Hunters (Extreme Edition) nie wiem czy to ten na inny link nie działa. W plikach na re spawn artefaktów np. bar_anomal_zone_1 w lini respawn_tries = 1 i max_artefacts = 2, gdy zmienimy = 1 na np. = 5, to znaczy że arty będą się spawnować 5 razy w tej anomalii ?
 6. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  Po wgraniu dodatku na większe łupy z trupów - te największe (dla chomików) też zaczęło wywalać z podobnym logiem [error]Line : 748 , przy średnich łupach jest ok.
 7. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  bind_stalker.script
 8. Echo Czarnobyla 2 - Drugi oddech

  Wylot przy wyjściu z x16 do podziemi FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\task_manager.script:612: attempt to index local 'sel_task' (a nil value) stack trace: Znalazł ktoś jeszcze jakąś z biografii Psychopatów, oprócz 1 od Sacharowa i 2 z X18 ? Po przejrzeniu rus. forum nie znalazłem by ktoś jeszcze jakieś znalazł prócz tych pierwszych dwóch. Gdy się nie skopiuje z do gry zawartości bin z moda, to mamy celownik + , i rozpoznawanie nim kto wróg (żółty, czerwony) i kto to jest (nazwa stalkera)
 9. Echo Czarnobyla 2 - Drugi oddech

  Wylot przy wyjściu z x16 do podziemi FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\task_manager.script:612: attempt to index local 'sel_task' (a nil value) stack trace:
 10. AVS "Kodeks Naznaczonego" 1.8/1.9...2.1+2.1.1

  Video poradnik do drugiej części moda, może się przyda.
 11. AVS "Kodeks Naznaczonego" 1.8/1.9...2.1+2.1.1

  Mam jakiś problem z rozmową z Kapitanem wojskowych w wiosce kotów po rozmowie z Chronometrem na temat pieniędzy dla wojskowych, brak dialogu tylko chodzi po wiosce i tyle, próba rozmowy - "Narazie" i więcej nic.Ktoś miał podobnie? Problem rozwiązany, gdyby ktoś tak miał to trzeba mieć w plecaku art znaleziony wcześniej pod latającą wyspą - rozwiązanie znalazłem na rus forum. moda.
 12. Echo Czarnobyla 2 - Drugi oddech

  Dokumenty na psychopatów są nieprzetłumaczone, także mam dwa jeden z X18 drugi od Sacharowa, podejrzewam że fabuła jest powiązana z tekstem tych dokumentów bo nie mam żadnych nowych dialogów z barmanem, Sacharowem czy Woroninem lub z Łukaszem. Może ktoś wie gdzie się znajdują pliki tych dokumentów lub jak się nazywają w plikach gry ?
 13. Poradnik - Fotograf

  Gdyby ktoś chciał, to znalazłem na youtube z rus. strefy psi na każdej lokacji
 14. Świadomość (Osoznanie-MOD v 8.5)

  W opisie instalacji pisze że mod i patche do niego winny być rozpakowane w formie gamedaty, a pobieramy pliki exe. moda i pozostałe, nie ma rozpakowanych plików. tylko pliki instalacyjne exe. Także jest błędnie podane że pobieramy rozpakowane pliki moda do zwykłej gamedaty. Może jest jeszcze możliwość pobrania tego moda tak jak pisze #1
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność