Jump to content

44piterv

Stalker
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About 44piterv

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  24
 • Frakcja
  Stalkerzy

Recent Profile Visitors

744 profile views
 1. Dla tych co korzystają ze spawnera , - żeby działał teleporter na lokacjach ,trzeba po instalacji spolszczenia usunąć plik - _change_list.script - z gamedata/scripts. Pobrałem patcha 2.12 rus. i z niego wziąłem ten plik, teleporter działa z nim jak i bez niego ,choć opisy przejść są w robalach.
 2. @cez137 polecam przejrzeć "Człowieczy Los. DEJAVU."- poradnik przejścia. - Poradniki - S.T.A.L.K.E.R. TEAM to o te chodzi co ci brakuje - , a to te co masz ,
 3. @Romuś36 mam taki , jest po polsku. Spawn menu OP-2.7z
 4. @tom3kb @Ranger801 link do 08.04.2013 otwiera się i można pobrać , lecz do 03.09.2010 wyskakuje taki komunikat, (po wciśnięciu 'pobierz' ), Oops! An Error Occurred The server returned a "500 Internal Server Error". Dzięki za pomoc ,jakoś sobie poradziłem, po wejściu do "Pobieralni '' w opcjach na pasku ( u góry) można rozwinąć "pliki" i tam po przeszukaniu z polszczeń ściągnąłem chyba odpowiednią do patcha 03.09.2010, bo gram, odpukać , i jest ok. Grę z tym patchem 08.04.2013 i z spolszczeniem do niej darowałem sobie ,gdyż nie mogłem uruchomić nowej gry (LUA error: ...ow of chernobylgamedatascriptsbind_stalker.script:94: attempt to index global 'art_hit' (a nil value) , chyba coś takiego ). I po poczytaniu na forum tu i tam o problemie z tym patchem i z spolszczeniem, postanowiłem grać na wcześniejszym patchu tj. 03.09.2010.
 5. Chciałem pobrać spolszczenie do wersji 03.09.2010 i 08.04.2013 lecz linki nie działają , grałem w tą wersję i NS 2016 także , lecz chciałem zagrać jeszcze raz w starą wersję Soli , jeżeli to możliwe . Chodzi mi bardziej o wersję z 03.09.2010. Polonizacja do wersji 03.09.2010 Z naszego serwera Polonizacja do wersji 08.04.2013 Z naszego serwera
 6. @Allen Podziękować za szybkość . Jednak w paczce z Mega jest popsuty patch ma za mało MB. (około 156 MB ) Ten z naszego serwera ma 432 MB przed rozpakowaniem. Tak wygląda rozpakowana paczka z mega .
 7. @Ranger801 3. Patch 3.5.5 (wersja PL): Pobierz z naszego serwera. chodziło mi o ten link że nie działa , ale jak zrobiłeś porządek w paczce na mega to też dobrze . Dzięki za szybką odpowiedź .
 8. Chciałem pobrać patcha 3.5.5 pl lecz link nie działa , w paczce z mega nie da rady rozpakować ( 3.5.5 pl ) , winrar. i 7zip. pokazują uszkodzone archiwum . Proszę o naprawę linków (jeśli to możliwe) żeby można było pobrać tego patcha . Ostatnio jest dużo takich martwych linków , i klapa .
 9. Pobrałem LWT of Doom (paczka z mega ) lecz nie mogę rozpakować patcha 3.5.5 pl wyskakuje że uszkodzone archiwum (7zip. i winrar ) a inne linki niedziałają
 10. A jednak za wcześnie się cieszyłem, wywala z logiem FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CRender::texture_load [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp [error]Line : 295 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find texture 'krohobor' tak jakby to nie był pełny patch 6.7
 11. To tak gdyby ktoś miał problemy z instalacją. Po wielu próbach nareszcie mod uruchomiony, lecz nie tak instalowałem jak w instrukcjach bo zawsze mnie później wywalało. Pobrałem repack (ma patch 6.7) i z niego skopiowałem gamedata i w kleiłem do pol. podstawki (patch 1.0005) później nakładamy polonizację i gramy. Repack jest z rus. podst i z polonizacją też wywala.
 12. Taki widok mamy po zmianie parametrów grafiki i bawieniu się suwakami, dobrym rozwiązaniem żeby to naprawić jest wyjście z gry i skasowanie pliku user z savedata . Po włączeniu gry mamy nowy plik user i powinno być dobrze. Miałem taki właśnie widok menu po zabawie opcjami a taki po skasowaniu i włączeniu gry.
 13. Niemożna pobierać, chcą żeby włączać usługę premium do pobierania.
 14. @Stanley co do otwierania poradnika , powinien się otworzyć po paru minutach , zauważyłem to przypadkowo , tak jakby był problem z wczytaniem (może dużo tekstu) , ale się otworzył po jakichś 3 min. może 4 min. Na http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=391.0 też jest ten poradnik , tylko trzeba się zarejestrować (przy rejestracji można użyć swojego loginu i hasła z stalkerteam)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity