Skocz do zawartości

Unhandled exception occured. see log details


mordus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zaczynam że pierwszy raz gram w tego moda.  Mam zainstalowaną podstawową wersje zewu Czarnobylu i patch 1 4.22  oraz wgrałem patch Arsenal Overhaul 3.1 v5  gra chodzi lecz gdy zabijam przeciwnika i czesto chcę zabrać coś z jego ekwipunku wywala mnie do pulpitu i wyskakuje taki komunikat "Unhandled exception occured. see log details" Jakieś rady może to wina patcha arsenal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem go dokładnie. i tłumaczę jeszcze raz nie posiadam na komputerze tak jak jest podane w punkcie 1 folderu "C:...stalker - zew prypeci/logs" lecz przez wyszukiwarkę znajduje plik tekstowy o nazwie "xray_admin" któtego ścieżka u mnie na komputerze wygląda tak C:\Users\Admin\Documents\Stalker-COP\logs czy chodzi o to bo mi się wydaje że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mordus - teraz mody nie zapisują się tak jak podstawki, ale same w sobie.

W CoC masz w katalogu głównym moda katalog appdata. Tam masz wszystkie zapisy. Logi, savy, screeny i user.ltx

Jak stawiasz teraz moda, to zawsze popatrz do pliku fsgame.ltx i zobacz gdzie autor moda kieruje zapisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bonusowy sposób. Jak wywala do pulpitu, to od razu otwieraj notatnik i wklej zawartość schowka - możliwe, że będzie tam właśnie log.

A poza tym trochę pomyślunku nie zaszkodzi: w systemach Windows jest wyszukiwarka. Wiedząc, jakiego folderu lub pliku potrzebujesz, możesz go w ten sposób zlokalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i w wyszukiwarce też znieść nie mogłem. Rzeczywiście w pliku  appdata mam  wszystkie zapisy. Logi, savy, screeny i user.ltx

otwieram plik fsgame.ltx za pomocą notatnika i jest coś takiego:

;abbreviation           = recurs|notif|  root|                  add|        ext|            description
$app_data_root$         = true| false| appdata\
$arch_dir$              = false| false| $fs_root$|              database\
$arch_dir_config$       = false| false| $arch_dir$|            config\
$arch_dir_maps$         = false| false| $arch_dir$|            maps\
$arch_dir_resource$     = false| false| $arch_dir$|            resource\
$arch_dir_sound$        = false| false| $arch_dir$|            sound\
$arch_dir_patches$      = false| true|  $arch_dir$|            patch\
$game_data$             = true| true|     $fs_root$|               gamedata\
$game_ai$               = true|  false| $game_data$|          ai\
$game_spawn$            = true|  false| $game_data$|          spawns\
$game_levels$           = true|  false| $game_data$|          levels\
$game_meshes$           = true|  true|  $game_data$|          meshes\|       *.ogf;*.omf|   Game Object files
$game_anims$            = true|  true|  $game_data$|          anims\|        *.anm;*.anms|  Animation files
$game_dm$               = true|  true|  $game_data$|          meshes\|       *.dm|          Detail Model files
$game_shaders$          = true|  true|  $game_data$|          shaders\
$game_sounds$           = true|  true|  $game_data$|          sounds\
$game_textures$         = true|  true|  $game_data$|          textures\
$game_config$           = true|  false| $game_data$|          configs\
$game_weathers$         = true|  false| $game_config$|        environment\weathers
$game_weather_effects$  = true|  false| $game_config$|        environment\weather_effects
$textures$              = true|  true|  $game_data$|          textures\
$level$                 = false| false| $game_levels$
$game_scripts$          = true|  false| $game_data$|          scripts\|      *.script|      Game script files
$logs$                  = true|  false| $app_data_root$|      logs\
$screenshots$           = true|  false| $app_data_root$|      screenshots\
$game_saves$            = true|  false| $app_data_root$|      savedgames\| *.scop;*.scoc
$downloads$             = false| false| $app_data_root$
 

Sierioża o jakim schowku mówisz?

Edytowane przez mordus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdech, wydech...

Przed wpisaniem mojego nicka wstawiaj "@" - z rozwijanego menu wybierasz do kogo się zwracasz, dostaję powiadomienie i przyłażę sprawdzić czego potrzeba.

O takim, w którym jest podręcznik używania systemu... Nie, spokojnie. Jak coś piszesz i zaznaczasz tekst, a następnie wybierasz "kopiuj", to tekst kopiuje się do schowka. Kiedy chcesz go umieścić gdzieś indziej, to wybierasz opcję "wklej". I wklejasz tekst z tegoż schowka.

Logi zapisują się w schowku. Tym schowku. Czasem tam będzie, czasem nie, ale w tym wypadku raczej tak.

Wrzucasz zawartość pliku z folderu logs. Na samym dole będzie jak byk "FATAL ERROR". I kopiujesz tutaj wszystko, co jest pod tym. Ze schowka. Systemowego. Arghhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mordus - w pliku fsgame.ltx w drugim wierszu, masz wyjaśnienie gdzie szukać zapisów. I w tym sensie Ci go wskazałem. Zapamiętaj na przyszłość.

A w katalogu o nazwie takiej jak na końcu drugiej linii, masz to co Ci potrzebne. Czyli kolejny katalog o nazwie log. Otwierasz najwyższy w nim plik i podajesz to co na samym dole jest w tym pliku pod FATAL ERROR.

Wstawiasz to do takiej ramki, którą wywołujesz na ekran, klikając w taki piktogram <> na oknem posta. 7 od lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.