Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@konkun11 - Jak zobaczysz gameplaje Mniecia i MaklerRa, to też mają go z małymi wartościami. I z takimi grają wszyscy.

Ja miałem go z wyśrubowanymi, ale nie wiem skąd się u mnie wziął taki. Możliwe że moda pobrałem z jakiegoś sczitowanego linka.

Moda już nie mam na kompie, to nie jestem w stanie sprawdzić jego parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konkun11 - Wiem, że powtarzanie gry to nic przyjemnego, ale w schowkach maski są naprawdę warte powtórzenia nagrody.

Tyle tylko, że po uratowaniu Stiopki musisz wybrać, albo opcję że ma przebywać w wiosce, albo gdy wybierzesz opcję by Ci towarzyszył, po przyjściu do wioski kazać mu czekać. Wtedy nie łazi za Tobą i nic mu się nie stanie. A jak Ty przechodzisz na inną lokację, to on zaraz za teleportem sam się pojawia. I np. na Obrzeżach zanim przystąpisz do walki daj mu komendę czekania. A jak pierwszą walkę skończysz, podprowadź go do bramy i znowu komenda do czekania. Wtedy biegasz sobie po Obrzeżach, a on cierpliwie czeka. Może Ci służyć za magazyn nadmiaru sprzętu. Tylko uważaj z bronią, bo zabiera dla siebie najlepszą i potem nie chce oddać. Trochę problemu z nim jest na Wysypisku, bo musisz go doprowadzić do wagonika zwiadowcy. Nie próbowałem zostawiać go od razu przy przejściu, to nie wiem czy jak przejdziesz do DM, to też sam przeskoczy. Ale skoro spod wagonika przechodził, to i spod bramy powinien. Wtedy pod wagonik na Wysypisku z DM doprowadzić go nie będzie problemu.

Jego rola się kończy właśnie w tym miejscu, zaliczeniem zadania Igła w stogu siana. Chyba to zadanie też nie masz zaliczone.

Ale nie musisz powtarzać wszystkiego. Ustal tylko moment kiedy zginął i zacznij od wcześniejszego sava. Aby Ci się na Obrzeżach nie nudziło, zrób wybór inny niż w tej grze, komu pomagasz.

Zadanie na kradzież kombinezonu zalicza się, jak razem z tobą do wioski dotrze żołnierz, którego oszukałeś na początku. też musi dostać maskujący kombinezon. Są na to zadania. A w tunelu pod ścianami musisz iść w bardzo niskim przysiadzie. Chyba wiesz jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konkun11, mam prośbę. Pobierz tę gamedatę, rozpakuj i wstaw do gry z zamianą plików. Tylko wcześniej zrób sobie KONIECZNIE kopię zapasową zmienianych plików i kopię zapisów. Jest to obejście antyczita i lepszy art.

Link - http://uploadfile.pl/pokaz/1435429---8heg.html

Napisz czy to coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.