Jump to content

Słuchawki

LordDino
 Share

Recommended Posts

Hej panowie mam zamiar kupić słuchawki z mikrofonem do gadania przez Skypa. Będzie to firma Cretive (sprawdzone). I tu pojawia się pytanie, bo chcę kupić najmniej obsługowe (ciężko mi kable wtykać). Czy usb albo pojedynczy jack ogarnie mikrofon i słuchawki. Np: takie:

http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-creative-sb-tactic-3d-alpha-i6664400722.html

Wszystkie bezprzewodowe tak działają. Do USB wciskasz coś jak mini pendriva, jest w zestawie ze słuchawkami i wszystko. Tyle tylko, że co jakiś czas trzeba, albo naładować, albo wymienić baterie w słuchawkach. Ale są i akie, że mają specjalny stojak służący jako ładowarka w stanie nieczynnym słuchawek. Wybór należy do ciebie.

No właśnie z wymianą baterii byłby problem ale te twoje mają takie coś.

Pozwala na do 16 godzin nieprzerwanej gry. Możesz ładować słuchawki za pomocą kabla USB, nawet gdy z nich korzystasz, wiec nigdy nie będziesz musiał przerywać gry.

To oznacza, że ładujesz kablem?.

@kondotier: Do USB innego niż 3.1 (i to na dodatek chyba tylko typu C i to nie zawsze) nie da się podłączyć słuchawek. Słuchawki na USB tak naprawdę to karta dźwiękowa + słuchawki. Ja osobiście uważam że za 300 zł nie da się stworzyć dobrych słuchawek + karty dźwiękowej. Słuchawki bezprzewodowe które są coś warte zaczynają się od 500 zł jednak to zawsze kwestia indywidualna.

• Dodatnia 1

@LordDino te Creative z pierwszego postu zdecydowanie mogę polecić bo sam ich używam od kilku lat, co prawda do Skypa mogły by być tańsze bo te są typowo do gier i tam sprawują się bardzo dobrze. Mikrofon jest odłączany na jacku, sporo ustawień w sofcie do nich, wirtualny dźwięk 7.1 przydatny szczególnie w grach.